-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Wymieniłem ostatnio u siebie poduszki silnika (obie ori) po wymianie dalej mam problem z stukamiprzy szybszym puszczeniu pedału sprzęgła. Początkowo myślałem że to może poduszka na skrzyni biegów, Ale przy dodawaniu gazu nic nie czuć na lewarku zmiany biegów. Tak myślę poduszka przednia(odbojnik z przodu) ma się opierać w gnieździe czy być wycentrowana ? Z tego co mi przeleciało przed oczami czytając poprzednie posty gniazdo ma się niby spierać o te gumę, no ale w końcu tam nic nie ruszyłem więc jak w końcu jest ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Mam u siebie moduł o końcówce AR montuje z tylu elektryczne szyby plus pakiet światło w boczkach, w przyszłości może I pod fotelami. Z tego co wyczytałem do samych szyb teoretycznie starczy ten który mam, ale jak to jest z tym pakietem światło jest konieczność zmiany na BC ewentualnie BD? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Dawno nic sie tutaj nie działo, to trochę odświeżymy... w ostatnim czasie robiłem przegląd poduszek oraz przewodów, w między czasie wystawiłem swój kompresor viair 380c na sprzedaż, ku mojemu zdziwieniu bardzo szybko znalazł nowego właściciela. Więc ja musiałem rozejrzeć się za czymś nowym, obowiązkowo musiały być już dwa. Następnego dnia po sprzedaży poprzednika do drzwi zadzwonił kurier z przesyłką co prawda zabudową nie można tego nazwać, ale myślę że wyszło całkiem przyzwoicie Przy okazji wpadły dwa dodatkowe odwadniacze, oraz wejście na przewód pompowania kół
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
może się zdecyduję, ale to już po zimie
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Tak lotka z B7, na kleju jest większość doradzała na taśmie ale jakoś się "dygałem" Kiedyś w a3 zrobiłem lotkę na kleju i trzyma do dziś więc zostałem przy sprawdzonej metodzie
-
A4 b6 AVF static
nie zwracają na to tak uwagi, czy mało nim jeździsz?
-
A4 b6 AVF static
- [A4 B6 AVANT] AVF, Ebonyschwarz-Perleffekt
Dobra sztuka dbaj o nią- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
To nasze b6 mogą mieć aż takie bajery gratulacje autka i jego dopieszczenia- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
To nasze b6 mogą mieć aż takie bajery gratulacje autka i jego dopieszczenia- SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
myślałem zaspawać z dokładką, w jedną całośćale chyba już mi ta myśl przeszła przeglądając internety..- SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Mała zapowiedz dziś odwiedził mnie kurier z taką oto przesyłką Jak widać na załączonym zdjęciu zderzak.. Pytanie robić go na gładko czy tylko "zaspawać" wnękę tablicy rejestracyjnej?- A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Na prawdę ładna sztuka- A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
wydech ładnie wyszedł czyżby 2,5"?- SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Dopóki nie padnie turbo i nie wpadnie coś "większego" to nie ruszam nic z programem.. Jedyną rzeczą jaką w ostatnim czasie poprawiłem/ dołożyłem jest rev limiter, o ile można mówić o "odcięciu w dieslu" to w połączeniu z kwasiakiem jest na prawdę zaskakująco - [A4 B6 AVANT] AVF, Ebonyschwarz-Perleffekt
Vagman
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta