Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vagman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wymieniłem ostatnio u siebie poduszki silnika (obie ori) po wymianie dalej mam problem z stukamiprzy szybszym puszczeniu pedału sprzęgła. Początkowo myślałem że to może poduszka na skrzyni biegów, Ale przy dodawaniu gazu nic nie czuć na lewarku zmiany biegów. Tak myślę poduszka przednia(odbojnik z przodu) ma się opierać w gnieździe czy być wycentrowana ? Z tego co mi przeleciało przed oczami czytając poprzednie posty gniazdo ma się niby spierać o te gumę, no ale w końcu tam nic nie ruszyłem więc jak w końcu jest ?
  2. Mam u siebie moduł o końcówce AR montuje z tylu elektryczne szyby plus pakiet światło w boczkach, w przyszłości może I pod fotelami. Z tego co wyczytałem do samych szyb teoretycznie starczy ten który mam, ale jak to jest z tym pakietem światło jest konieczność zmiany na BC ewentualnie BD? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  3. Dawno nic sie tutaj nie działo, to trochę odświeżymy... w ostatnim czasie robiłem przegląd poduszek oraz przewodów, w między czasie wystawiłem swój kompresor viair 380c na sprzedaż, ku mojemu zdziwieniu bardzo szybko znalazł nowego właściciela. Więc ja musiałem rozejrzeć się za czymś nowym, obowiązkowo musiały być już dwa. Następnego dnia po sprzedaży poprzednika do drzwi zadzwonił kurier z przesyłką co prawda zabudową nie można tego nazwać, ale myślę że wyszło całkiem przyzwoicie Przy okazji wpadły dwa dodatkowe odwadniacze, oraz wejście na przewód pompowania kół
  4. może się zdecyduję, ale to już po zimie
  5. Tak lotka z B7, na kleju jest większość doradzała na taśmie ale jakoś się "dygałem" Kiedyś w a3 zrobiłem lotkę na kleju i trzyma do dziś więc zostałem przy sprawdzonej metodzie
  6. nie zwracają na to tak uwagi, czy mało nim jeździsz?
  7. Dobra sztuka dbaj o nią
  8. myślałem zaspawać z dokładką, w jedną całośćale chyba już mi ta myśl przeszła przeglądając internety..
  9. Mała zapowiedz dziś odwiedził mnie kurier z taką oto przesyłką Jak widać na załączonym zdjęciu zderzak.. Pytanie robić go na gładko czy tylko "zaspawać" wnękę tablicy rejestracyjnej?
  10. wydech ładnie wyszedł czyżby 2,5"?
  11. Dopóki nie padnie turbo i nie wpadnie coś "większego" to nie ruszam nic z programem.. Jedyną rzeczą jaką w ostatnim czasie poprawiłem/ dołożyłem jest rev limiter, o ile można mówić o "odcięciu w dieslu" to w połączeniu z kwasiakiem jest na prawdę zaskakująco

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.