Treść opublikowana przez Vagman
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
dawno mnie tu nie było, teraz odmuliłem.. Dzięki za zaproszenie kiedyś pewnie wpadne. Może to za wcześnie na takie zdjęcia ale kompletuje powoli hamulce, przejście z 312mm na..: Tak wiem zacisk lewy przyłożyłem na miejsce prawego zauważyłem po założeniu koła i spojrzeniu na zdjęcie A co do wydechu wyszło to mniej więcej tak Dzwięk zajeb** jestem mega zadowolony
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Dobra fura i szacunek za to jak o nią dbasz takiej eSy to z świecą szukać. Powiedz prywatnie jak jesteś zadowolony z użytkowania tego auta? Używasz go jako drugi samochód czy "podstawowy"?
-
(nie)Zwykły sedan - A4 B6 z 2.7 Biturbo na pokładzie
Oo Paniee pozazdrościć tego co pod maską fotele bardzo fajnej koncepcji są to "seryjne materialy" obszyte skóra ?
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Po dłuższej przerwie odświeżam, air ride już na pokładzie, wpadły również dystanse 13mm na tył i 17mm na przód, zostało zrobić zbieżność... No i działamy dalej, bo planów jest masa
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Początkowo chciałem ale czarny jednak pomniejsza trochę optycznie...
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Jak chodzi o dostępność wszystko u MAPETA można dostać, ja mam od niego wszystko oprócz okuc( czas realizacji) i amortyzatorow. Amortyzatory przód KW, tył KONI. Co do ceny pośle Ci zaraz PW..
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Nie chce spamowac, szybkie pytanie jak macie pociagniete przewody? Wewnątrz auta czy na zewnątrz? Wiem że "czeslaw" u kolegi w aucie zrobił w środku. Wy co polecacie?
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
W sumie to fakt, komfort to nie ma co porównywać teraz do tego co było w a3( mi to tylko moc rekompensowała, umiech na twarzy pojawiał się z każdym wcisnieciem gazu ) A auto kojarzę chyba z forum..
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Aa, szkoda
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Szczerze mówiąc dziś dopiero idę na pocztę odebrać była awizowana a godziny urzędowania poczty z moimi w pracy zazębiają się tylko w piątki
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Nice gdzie takie przewody do okuc można dostać?? Ps. Jak masz puszcze węże w środku czy pod autem?
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Do srebrnego ogólnie ciężko z kolorem felg zobaczymy jak to się zgra z założymy oponami, najprawdopodobniej wpadnie jeszcze dystans na każde kolo
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
AVF
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Wiem, wiem muszę sie za to w końcu zabrać i poprawić te listwę.. Teraz z trochę z innej beczki, dziś była przymiarka felg, które już zostaną ze mną na ten sezon. Oryginalne RS6 4x9J 19" malowane proszkiem. Teraz dylemat co do wyboru rozmiaru opon, ale raczej padnie na 215/35/19. Uchylę również "rąbka tajemnicy" czekam na ciekawą przesyłkę, która może jeszcze w tym tygodniu się pojawi A TAK FELGI WYGLĄDAJĄ NA AUCIE
-
SilV3RidE B6 / 19"RS6/ 193KM/ AirRide/ 320-288
Cześć Wam, Na tym forum jestem świeżak chciałem sie pochwalić przed wami moją a4 B6 z 2004 roku silnik poczciwy AVF. Przyszedłem tutaj z forum a3club, do września 2016 roku jeździłem A3 8L początkowo z silnikiem 110KM pomodzonym na 211, jednak gdy odmówił posłuszeństwa "wylatując w powietrze" zdecydowałem sie zrobić swapa na ASZ, jak się okazało był to dobry strzał wynik 233KM I 515NM. Ale do rzeczy, nie zanudzając: Było Jest Z wyposażenia posiada: - wewnętrzny "pakiet sport" - kolor 7YLW - trójramienna kierownica - ORI radio RNS z dużą navi - Sportowe grzane fotele z elektrycznymi lędzwiami - felgi MONOBLOK z A8 17" - podłokietnik x2 - dwustrefowa klimatyzacja - oryginalnie przyciemnione szyby - klimatyzowany schowek - zestaw głośnomówiący - przednie hamulce 312mm - zawieszenie sportowe vogtland - czujniki parkowania przód + tył - spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe MODYFIKACJE SILNIKA: FMIC + kompletny dolot inox malowany proszkowo na czarno Turbo BRD hybryda nowe sprzęgło z dwumasom nowy oryginalny wałek rozrządu nowe ori hydropopychacze program na 193 KM 430NM PLANY: - kompletny wydech nierdzewka 2.5" DONE - dokładka zderzaka tył s-line DONE - felgi 19" DONE - lotka klapy s-line DONE - listwy s-line zewnętrzne - bixenon - AIR RIDE?? DONE - większe heble tył DONE + 320 z przodu - Multifunkcja Z tego co już zrobiłem to zrobiona korekta lakieru i nałożona powłoka kwarcowa. Na dzień dzisiejszy auto wygląda tak:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mega auto Często je widuję, na żywo robbi jeszcze większą "robotę" niż na zdj..
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Ładne b7 jak wygląda sprawa z trzymaniem powietrza schodzi Ci gdy auto dłużej stoi? masz na szybkozłączkach czy skręcane?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Jakie polecacie firmy które zajmują się budową Air ride? Czesław customizer jeszcze wgl funkcjonuje?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Mam na imię Sebastian od zeszłej soboty jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 Avant z 2004 roku, jestem z woj. Śląskiego. Przesiadłem się z Audi A3 ASZ++ ( no i forum a3club.net.- ten sam nick) Pozdrawiam wszystkich