Treść opublikowana przez maxspam667
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Witam, ja natomiast mam taki problem odliczanie(został coś koło 200km) adblue pełno, vcds i obdeleven to widzi . A ta druga wartość nie wiem skąd jest i czy można ją jakoś zresetować. Błędów brak...
-
Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Dzięki, po przestudiowaniu wątku rozumie że Ferrodo będzie ok? Do B7 brałem textara ale tu widzę że za przednie tarcze w Niemczech akurat koło 20-30euro na sztuce różnicy...
-
Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Sorry nie ten brief wziąłem.. Vin: WAUZZZF4XGA074104
-
Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Witam, sprawdził by ktoś cały komplet przód i tył. Audi B9, 190KM quattro ,2016r. Z góry dzięki Vin: WAUZZZ8E65A451272
-
Moje A4 B7 S-line
Tak szyba tylnia i boczne wszystkie przyciemnione, te z przodu troszke mniej. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Moje A4 B7 S-line
Hey, pare fotek wiecej w srodku raczej napewno s-line. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Moje A4 B7 S-line
Przyznam sie szczerze ze niewiem, felgi 19" Rial race i sprezyny H&R . Dopiero bede zaglebial sie bardziej... Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Moje A4 B7 S-line
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imie Michal, od dwoch tygodni jestem szczesliwym posiadaczem A4 B7.Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka