Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Erni-1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak we wszystkich tematach zdań tyle ile osób, ja uważam że największym zagrożeniem jest imbus więc go wymieniłem. Napęd jest na kołach zębatych + imbus , na temat zmiany napędu na 1,9 troszkę poczytałem i uważam to za przesadę , wałki też zostawiam , Na razie jestem zadowolony i z kultury pracy ze spalania , które jest naprawdę rewelacyjne jak na te gabaryty auta . pozdrawiam
  2. ja przy ok 130 tyś (BRE) wymieniałem felerny imbusik, a wyglądał tak (jeszcze nie było tak żle) myślę że zaglądnę do niego przy 200 przy wymianie rozrządu
  3. nie miałem żadnych obiawów, zarówno przed jak i po wymianie silniczek chodzi równo i bez zarzutów- po prostu zadużo sie naczytałem i przestraszyłem
  4. w poniższym linku moja audiczka po wymianie imbusa
  5. I oto moja audiczka po wymianie sławnego imbusika. Przebieg 138 000( oryginalny auto krajowe w serwisie audi do 120 000 przebiegu) Imbus ma początki obrabiania, generalnie jeszcze ma "kształt ołówka" . Myślę że to był odpowiedni moment na wymianę . Mechanik powiedział że gniazdo w dobrym stanie bez luzów. Więc myślę, że do wymiany rozrządu ok 200 000 myślę że wytrzyma gd
  6. Erni-1 odpowiedział(a) na r.kuderawiec temat w 2.0TDI
    mam pytańko jak bardzo skomplikowany jest dostęp (pod wymianę) imbusa przy silniku BRE - czy wystarczy ściągnąć miske , czy trzeba demontować rozrząd ? z góry dzięki za pomoc
  7. Problem jest taki że kasownik(opornik) wydziela dużo ciepła i najlepiej dać to poza lampę bo w niej i tak jest gorąco. Dlatego z canbusem jak już są to padają szybko. Testował ktoś może takie żarówki do dziennych jak to świeci wygląda http://allegro.pl/japonskie-zarowki-xtec-p21w-6000k-12v-efekt-xenon-i6552211569.html Właśnie dziś dostałem te żarówki, ma je 4 forumowiczów Jutro zamontuje je już u siebie. Rzuć fotki jak zamontujesz - jestem bardzo ciekawy efektu
  8. Witam , ma pytanie jakie jest wasze zdanie na temat poniższego zestawu http://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A4-B7-Zestaw-PREMIUM-Swiatla-LED-DRL-P21W-COB/2030 AUDI A4 B7 - ZESTAW PREMIUM ŚWIATŁA LED DRL P21W COBprośba o poradę i opinie o produkcie pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.