Treść opublikowana przez elemental1
-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
Bardzo Ci dziękuje.
-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
znalazlem jeszcze taki Just a moment... WWW.CZESCIAUTO24.PL
-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
nie dam 6000 zł za katalizator do auta wartego 12000 ludzie
-
Pytanie o katalizator Audi a4 b7 2.0 ALT 2007 (VIN WAUZZZ8E38A050279)
Witam. Chciałbym się poradzić odnośnie katalizatora. Bo właśnie auto nie przeszło mi przeglądu odnośnie norm emisji spalin i muszę wymienić mój obecny JMJ1090954. Normy przekroczyłem ponad 100%, bo miało być do 20 a miałem z 45. Znalazłem takie coś na allegro: allegro.pl ALLEGRO.PL (NTY KAT-VW-006 Katalizator) według Katalizator do AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 130KM - INCAR.pl INCAR.PL Pasuje. Czy macie Państwo jakieś doświadczenie z tym katalizatorem bo przy obecnym codziennie wywala mi błąd P0402. Czy warto brać ten katalizator aby pozbyć się błędu i przejść tą kontrole w stacji diagnostycznej? Dziękuje
-
Pytanie o mądre finansowanie auta
Prywatnie:)
-
Pytanie o mądre finansowanie auta
Rozważam opcje nowego bądź używanego. Myśle nad używką od Audi prosto albo nowy wtedy wiadomo, że droższy. Pytam o sensowne metody finansowania po prostu. Jak wy byście podeszli do takiego zakupu.
-
Pytanie o mądre finansowanie auta
Już lada moment chce kupić za około 120k audi a4 b9 i teraz myślę jak to sensownie sfinansować. Czy moglibyście mi sprzedać jakieś swoje strategie tutaj. Myślę, czy warto brać nowe auto czy kilkuletnie. Myślę, czy warto wpłacić połowe kasy na start a reszte kredytować i jeśli tak to gdzie, w audi czy w banku (myślę nad modelem prosto od audi). Sprzedajcie może jakieś tipy:) Dziękuję bardzo
-
Katalizator wywala błedy ... proszę o pomoc jaki wybrać.
dasz linka do sklepu takiego?
-
Katalizator wywala błedy ... proszę o pomoc jaki wybrać.
gdzie kupie takowy? dasz linka?
-
Katalizator wywala błedy ... proszę o pomoc jaki wybrać.
Poleciłby ktoś jakiś w miare dobry katalizator do audi a4b7 2.0 benzyna ALT? Mój mechanik kupił jakiegoś szrota (JMJ 1090954) na allegro za 750 zł a mi pogonił za 1300 zł + robocizna a katalizator co chwila wywala błędy. Na początku myslelismy ze to wina LPG ale na benzynie też zaczął wywalać. Muszę reklamować i ogarnąć nowy katalizator natomiast nie wiem jaki wziąć. Pomoże ktoś?
-
Wciskam gaz a auto nie rusza, dopiero po 4-5 sekundach
Czy ktoś miał podobnie? Zgaduje, że to skrzynia biegów ale nie wiem. Dzieje się to tylko na samochodzie który dopiero co został uruchomiony. Skrzynia multitronic, Audi a4b7, 2007 rok. Dziekuje
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
Albo poczekam jeszcze z rok dwa i stanieje to dziadostwo i kasy już starczy. O ile ten mój przezyje:P
-
Witam, popsuł mi się schowek oraz uchwyt na trójkąt. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć części?
Dziękuje:)
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
Oleju to ciut bierze obecna B7 tak co 5000km gdzieś 1 litr dolewam:) ale to od początku tak było bo to silnik ALT i on chyba tak ma. Nie wiem czy to straszna patologia, mi to w sumie nie przeszkadza.
-
Witam, popsuł mi się schowek oraz uchwyt na trójkąt. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć części?
Szukam sam i nie do końca mogę znaleźć bo mam taki wariacki i nietypowy kolor. Nie wiem jak go namierzyć żeby się nie wyróżniało i w ogóle nie wiem jakie elementy kupić zwłaszcza jeśli chodzi o schowek bo z uchwytem do trójkąta w bagażniku coś tam chyba na allegro wynalazłem. Mój VIN to WAUZZZ8E38A050279
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
Ale fajnie mi poodpisywaliście. Bardzo dziękuję. Powiem tak, mogę te 50k wyciągnać do max 80000k ... Chciałem mieć b9 po lifcie:) ale chyba muszę jeszcze troche poczekać. Boje się kupować aut przed liftem. Mega rozterka bo nie chce iść w inne auta niż Audi bo ta moja B7mka długo nie robi mi żadnych problemów co jest dla mnie znakiem, że to własciwa firma do kupna auta. Natomiast 260k przebiegu to już sporo i nie wiem ile mi przeżyje stąd myślę jaki model kupić albo B9 albo B8 (choć wolałbym jakoś cudem przeskoczyć te 2 generacje). Na pewno nie będę chciał Diesla bo się robi nagonka i chciałbym mieć skrzynie biegów automatyczną (obecnie mam multitronic i o dziwo też zero problemów a ponoć należy do awaryjnych). Dlatego zdaje się na Wasze zdanie tutaj:) Bardzo dziękuję za pochylenie się nad moim pytaniem i postem! pozdrawiam
-
Powoli muszę się chyba żegnać z moim autem i chciałem się Was doradzić.
Mam obecnie a4 b7 2.0 w wersji ALT ze skrzynią multitronic. Kupiłem jak miało to 164k a teraz natrzepałem prawie 100k kolejne, więc 260k ... martwie się, że może mi umrzeć z takim przebiegiem:P Natomiast nie wiem w co iść, w B8 czy w B9. B9 najtańsze widzę od 80k się zaczynają także trochę przykra sprawa dla portfela. Podpowie ktoś co robić? Najchętniej bym chciał wydać około 50k Z góry dziękuję
-
Mam problem z czujnikiem parkowania
Czy możecie mi podać gdzie takowy kabel kupić i co potrzebuje mieć by właśnie taki komputer podłączyć. Ten kabel się podłącza do telefonu?:) Zamówiłbym sobie zaraz na allegro. Gdzie się auto do tego podłącza?
-
Mam problem z czujnikiem parkowania
O dziękuje za tyle wypowiedzi. Wiecie, nie mam żadnego komputera. NIe wiem jak auto można podłączyć pod takie coś;)
-
Mam problem z czujnikiem parkowania
Tak, 16 sierpnia:PPP Dziękuje za rozwianie wątpliwości:) będę musiał ostrożniej parkować;)
-
Mam problem z czujnikiem parkowania
Któryś chyba padł i teraz jak włączają się czujniki to piszczy. Czy nie da rady jakoś wyłączyć tego wadliwego czujnika aby inne działały ? W warsztacie mam wizyte dopiero 16 lipca a mam ważny daleki wyjazd i ... przydałyby się:) Dziękuje za podpowiedzi:)
-
Klimatyzacja dmucha tylko na zimno.
O co może chodzić? Nawet jak dam temperature wyższą na 20-24 stopni to i tak wieje zimnym. Audi a4 b7 2007.
-
Kennzeichnenbeleuchtung
Właśnie też tak sobie myśle czy warsztat durny mi nie założył. W ogóle bym zdjął to oświelenie tylko nie wiem jak sie do tego dobrać. Dzięki za sugestie. A nie ma jakiejś magicznej opcji z poziomu kierownicy i pulpitu aby wyciszyć takie powiadomienia?
-
Kennzeichnenbeleuchtung
Mam taki monit. Wiem, że to coś z lampkami, dałem do warsztatu, kase wzieli, wymienili lampki lecz to coś nadal sie pojawia. Pytanie mam takie. Czy da rade to jakos magicznie wyłączyć? bo lampy wszystkie sie swieca a to potrafi buczec godzine podczas jazdy ze szalu idzie dostac. Ma ktos pomysł jak to wyłaczyć? oddam znowu do warsztatu ale czy jest jakas metoda? zastanawiam sie co za kretyn projektował system monitów w taki sposób, ze beda swoim pikaniem wielogodzinnym utrudniały jazde i dezorientowaly uwage kierowcy. Dzięki z góry za pomoc.
-
Proszę o pomoc w wyborze auta.
nic nie warte to forum, zero pomocy, na ra