-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Świetne A4, wygląda rewelacyjnie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Witaj, auto malyna kolego. Moje gratulacje za całokształt.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Bardzo fajny Avant... dużo pracy w nią włożyłeś. Gratuluję!
-
[B5 AVG] A4 1.9TDI 110KM Limuzyna 1999
Kolor faktycznie bardzo fajny i bardzo mi się podoba. Zobaczymy co czas pokaże, może dłużej u mnie zagości.
-
[B5 AVG] A4 1.9TDI 110KM Limuzyna 1999
Witam was. Chciałbym wam przedstawić mój nowy nabytek. Auto kupione w lipcu u nas w kraju, tak więc trochę do porobienia jest. Jest to drugie auto grupy VAG w domu. Planów co do Audi jeszcze nie mam, ponieważ nie wiem czy będzie dłużej w moim posiadaniu. Po zakupie wymieniony olej, filtry, przegub wraz z osłoną. Założyłem felgi 18" Brabusa i zmieniłem radio na 2 DIN Pioneer. Póki co to tyle. Na zimę przyjdą gumowe dywaniki a na wiosnę dystanse bo trochę słabo wygląda. Z wyposażenia: ABS Immobilizer Centralny zamek Wspomaganie kierownicy Klimatyzacja automatyczna Elektryczne lusterka Elektryczne czyby przednie z funkcją domykania z kluczyka Wspomaganie kierownicy System Bose i Audi Symphony Kierownica skórzana Sline Fotele kubełkowe z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego Dwa podłokietniki Felgi aluminiowe Audi 16" Xenon Lampy przeciwmgielne Zawieszenie gwintowane Parę dni po zakupie. To moje poprzednie autko VW 1.8 GTI A to wozidło mojej żonki VW 2.0 TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Krzysiek, posiadam A4 B5, jestem z Krosna Odrzańskiego, woj. lubuskie.
Krzysiek1980
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta