Treść opublikowana przez Tomasz Wołoszyn
-
[ALL B5] Wymiana czujnika ABS
Witam. Po umyciu auta i przejechaniu 15 km podczas hamowania załączył się abs po czasie wywaliło błąd kontrolki się palą ok podpinam się brak komunikacji z lewym kołem kupiłem nowy czujnik założyłem go i dalej to samo nic się nie zmieniło przez chwile wariował i dalej wywala lewe koło
-
Automat Zła praca na biegu "D"
nic juz nie mam ale faluje troszkę ale zmiana między biegami jest już płynna ale czasem idą duże wibracje od skrzyni podczas zmiany biegu
-
Automat Zła praca na biegu "D"
PO SKASOWANIU błę skrzynia pracuje lepiej płynie zmienia biegi lecz po chwili daje za duży bieg faluje przez chwile ale jest o dużo lepiej niż było chyba wymiana oleju się szykuje jak sprawdzałem olej jest juz czarny
-
Automat Zła praca na biegu "D"
PO podłączeniu pod komp. mam taki błąd f125 nieznane ustawienie przełączników przełącznik wielofunkcyjny
-
Automat Zła praca na biegu "D"
oo to zobacze jak tam u mnie jest a jaki olej do skrzyni ??? no i pytanie jak sie dolewa i sprawdza olej w skrzyni ??
-
Automat Zła praca na biegu "D"
??hmm czyli chyba się opłaca jeździć teraz tylko na biegu "3" to dłużej pochodzi ?? A jak lepiej szukać uzywaki na allegro i wymienić czy naprawiać ją czy może wymienić na normalną skrzynie co polecasz ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam was
-
Automat Zła praca na biegu "D"
Witam posiadam audi a4 b5 1.9 TDI automat ostatnim czasie skrzynia zaczyna troszkę dziwnie działać chodzi o prace na biegu "D" do prędkości 100KM/h do 2 tyś obrotów czyli obroty falują i czasem nie wie jaki bieg wbić ma i miesza biegami ( ale nie zawsze ) czasem jest tak ze prze jadę 50 km bez problemu ale jak ustawie bieg na 3 problemów nie mam żadnych ładnie zmienia biegi nic się nie dzieje nie faluje na obrotach itp. Czasem też skrzynia wpada w jakieś drgania na chwile olej nie wiem kiedy był wymieniany itp . Nie chcę wymieniać go teraz jak się okaże że skrzynia do wymiany lub do roboty od razu czy ktoś miła taki problem ?? ??