Treść opublikowana przez Sztachan1975
-
Proszę o analize logów dynamicznych 1.8T AVJ
Proszę o krótką odpowiedź co sądzicie o mojej przepływce? Padnięta? A4 B8 2.7TDI silnik CGKA. Dziękuję z góry. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Przeplywomierz
witam. Panowie zna się ktoś? czy moja przepływa jest padnięta?? Audi A4 b8 2.7 tdi z multitronikiem. rok 2010 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
VCDS nie widzi modułu poziomowania xenon
jaki scan ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Auto ma xenon plus. pod schowkiem.jest ten sterownik tylko rok na nim mi nie pasi. Sprawdzę jeszcze czy mam czujniki na wahaczach Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
VCDS nie widzi modułu poziomowania xenon
witam. Również mam problem z LWR Vag nie komunikuje się wogole że sterownikiem. Taki mam sterownik. Ale coś nie pasuje bo na nim jest rok 2008 a auto mam 2010 Oryginalnie ma ksenon plus. Wie ktoś od jakich lamp jest ten sterownik a jaki ew. musiał bym posiadać jeśli mam nieskrętne.? Dzięki. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
tak ale gdzie te mapy znaleźć i w dodatku na kartę SD. nazwa plików to 5.22.3 East?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka ma ktoś namiar skąd to ściągnąć? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
to nie rozumiem. mam nawigację 3G hdd ? czy normalną bez hdd. Czy wiadomo jakie mapy nagrać żeby chodziło? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
coś mogę z tym zrobić ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
nie. Ale ja nie mam na płyty tylko na karty SD Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
dziękuję. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
tak to moja mmi Zobacz. Polski brak... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
szukałem po Google i tu na forum. Jest tego tyle że już zglupialem. Ale nic konkretnego do mojej nawigacji. :-( Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
jak go szukać i gdzie ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Pomoże ktoś? To audi a4 b8 mam mapy na karcie SD i nie mam polski. Chciał bym ściągnąć i dograć Polskę. Dzięki. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Wie ktoś jakie do tego mamy ??? Na SD Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka mapy sorki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka mam mapę w nawigacji ale bez polski. Chciał bym Polskę dodać. Audi A4 B8 2010r Pomoże ktoś ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka