Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sztachan1975

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sztachan1975

  1. Proszę o krótką odpowiedź co sądzicie o mojej przepływce? Padnięta? A4 B8 2.7TDI silnik CGKA. Dziękuję z góry. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. Sztachan1975 odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.6
    witam. Panowie zna się ktoś? czy moja przepływa jest padnięta?? Audi A4 b8 2.7 tdi z multitronikiem. rok 2010 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. jaki scan ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Auto ma xenon plus. pod schowkiem.jest ten sterownik tylko rok na nim mi nie pasi. Sprawdzę jeszcze czy mam czujniki na wahaczach Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. witam. Również mam problem z LWR Vag nie komunikuje się wogole że sterownikiem. Taki mam sterownik. Ale coś nie pasuje bo na nim jest rok 2008 a auto mam 2010 Oryginalnie ma ksenon plus. Wie ktoś od jakich lamp jest ten sterownik a jaki ew. musiał bym posiadać jeśli mam nieskrętne.? Dzięki. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. tak ale gdzie te mapy znaleźć i w dodatku na kartę SD. nazwa plików to 5.22.3 East?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka ma ktoś namiar skąd to ściągnąć? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. to nie rozumiem. mam nawigację 3G hdd ? czy normalną bez hdd. Czy wiadomo jakie mapy nagrać żeby chodziło? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. coś mogę z tym zrobić ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. nie. Ale ja nie mam na płyty tylko na karty SD Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. dziękuję. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. tak to moja mmi Zobacz. Polski brak... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. szukałem po Google i tu na forum. Jest tego tyle że już zglupialem. Ale nic konkretnego do mojej nawigacji. :-( Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. jak go szukać i gdzie ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Pomoże ktoś? To audi a4 b8 mam mapy na karcie SD i nie mam polski. Chciał bym ściągnąć i dograć Polskę. Dzięki. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Wie ktoś jakie do tego mamy ??? Na SD Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka mapy sorki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka mam mapę w nawigacji ale bez polski. Chciał bym Polskę dodać. Audi A4 B8 2010r Pomoże ktoś ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.