-
Prosze o ocene logów BFB .Przygotowanie do programu
Witam proszę o ocene logów A4 B7 1.8 T .Przed sprawdzanaiem auta był bład napinacza ,po skasowaniu już sie nie pojawił statyczne http://vaglogi.pl/log-033_002_7TrG6Os.html http://vaglogi.pl/log-001_003_iQ7N3.html http://vaglogi.pl/log-090_093_D7nt5.html dynamiczne http://vaglogi.pl/log-002_033_sJR3r0L.html http://vaglogi.pl/log-003_020_4ixX0B.html http://vaglogi.pl/log-115_118_HAfm8d.html http://vaglogi.pl/log-090_093_UXNApz.html
-
Proszę o analizę Logów 1.8 t BFB .przygotowania do programu
Witam Proszę o analizę logów http://vaglogi.pl/log-003_020_7q1NOR.html http://vaglogi.pl/log-033_002_0kFNOQW.html http://vaglogi.pl/log-115_118_06y3ZB.html
-
Wstrzymana decyzja.90 dni zaraz minie
hak64 poszło Pw
-
Wstrzymana decyzja.90 dni zaraz minie
-
Wstrzymana decyzja.90 dni zaraz minie
Witam w grudniu miałem kolizję .Policja była na miejscu zdarzenia ,sprawca się przyznał .Był rzeczoznawca wyliczył szkodę ,potem przyjechał gostek na wywiad co jak było(detektyw) .Niestety za parę dni mija ustawowe 90 dni .Co mam zrobić jak minie termin a się nie odezwa .Jak nie wypłaca odszkodowania .Miał ktoś taka sytuacje ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
TomekPoznan
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta