Treść opublikowana przez Zbuntowany9978
-
B5 (Ana) 1.6
Ok dzięki nie mogłem tego znaleźć, ponieważ nie wiedziałem dokładnie jak to nazwać.:D
-
B5 (Ana) 1.6
Witam. Jestem juz po wymianie tarcz, ale interesuje mnie jak odczytać z nalepki jakie są u mnie tarcze chodzi tu o wielkość, ponieważ brat ma też b5, ale ma z 87r i mu powiedział w sklepie gość że można z nalepki odczytać. Wrzucam foto od siebie, i jakby ktoś mógł podpowiedzieć to bym był wdzięczny!:)
-
Audi a4 b5 1.6 2000r lift Tarcze Tyl
Tak myślałem że będzie ciężko, dobrze że sąsiad miał prasę, pomógł mi. Pozdrawiam!:)
-
Audi a4 b5 1.6 2000r lift Tarcze Tyl
Hoho to malutki wydatek się zacznie :D. Dzięki za odpowiedź!
-
Audi a4 b5 1.6 2000r lift Tarcze Tyl
Witam wszystkich. Mam dylemat i potrzebuje waszej pomocy. W tym modelu u mnie na tyle, są tarcze montowane razem z lozyskiem? Czy poprostu zdejmuje stare, i zakładam Nowe? Ktos ostatnio mi tak mówił, a zamierzam się do zmiany na tyle bo na przeglądzie Pan zauważył że się kończą.:)
-
2 czujniki temperatury w króćcu.
Toc musi być wtyczka podłączona, u mnie w ANA są obydwie podłączone. Ten drugi prawdopodobnie jest od klimatronika sprawdź na klimatroniku kanał 49 i 51 na co ci pokazuje na rozgrzanym.
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Można zamknąć temat robiłem test wskazówek i tak samo się zachowuje wskazówka po prostu się przedstawiła. DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA MSZARK!
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Witam ponownie. Dziś z rana -6C° podpialen kompa żeby sprawdzić to temperaturę też na zimnym załączam wszystko na filmiku jak to wygląda proszę o ocenę czy jest dobrze. Na wskazówce 80 A na klimatroniku 49 kanał 30 i 51 to samo bo od tylu pod9bno startują.
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Może z 10min po zgaszeniu ale na climatronicu to samo bylo co na kompie. Niestety zrobię w piątek na zimnym silniku bo wolne mam hehe. Wskazówka co pokazała, to trudno powiedzieć bo jak startuje tak gdzieś koło 80 może mniej z 70, to jak na climatronicu się zagrzeje 90 stopni, to i na wskazówce też rośnie tak samo te 90 to wskazówka koło 140 jest. Sprawdzę jednak rano, ile pokazuje w razie czego, Ale myślę że może czujnik od wskazówki poszedł tylko nie wiem gdzie on jest w b5 1.6 ana 2000r
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Tak ale już tego nie mam bo usunąłem tydzień temu błędy. A tutaj z vaga wrzucam filmik jak to wygląda u mnie nie mogę wejść do grupy 007 w silniku nie wiem co jest czy program kijowy czy co:/
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Ok. To po 15 z pracy wrócę i zrobię ten przegląd kompem:) bo tyle się naczytalem o tych czujnikach że dziadostwo żeby było to. Bo termostat nie ma nic z tym wspólnego? A tu masz jak to wygląda z rana
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Dzięki ale to wszystko na nagrzanym silniku mogę zrobić? Czy muszę pomiar i z zimnego?
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Mam vaga 311. Jak na nim sprawdzić temp? Bo tak jak pisałem na klimatroniku wychodzi że dobrze pokazuje, Ale czujniki mi się zdaje, że ten najlepszych to on nie kupił b9 coś w tedy tanio zapłaciłem.
-
1.6 [Ana] duża temperatura z rana
Witam. Mam taki problem w tamtym roku miałem wymieniony termostat i było w miarę dobrze ale po jakimś czasie wskazówka mi pokazywała po 120 stopni. Teraz gdy z rana na zimnym przekrece na zaplon wskakuje odrazu pod 80 stopni. Mechanik mówił mi że to wskazówkę trzeba przesunąć bo w b5 tak jest wadliwe zegary czyżby to była prawda? Dodam że na climatronicu 49 kanał skacze do 103 i spada do 90 A kanał 51 ciągle 90:)
-
A4 b5 1.6 [ana] błędy pomoc
Witam. Usunąłem te błędy które napisałem i teraz tylko cyka z rana ale i tak wymienię przewody palec o kopulke. Więc dzięki za chęci i Pozdrawiam!:)
-
A4 b5 1.6 [ana] błędy pomoc
Ok dzięki za info. Więc jak je zrobię to wrzucę może coś ugramy hehe
-
A4 b5 1.6 [ana] błędy pomoc
Ten z inmo to sprawdzę cewke Ale to w poniedziałek bo żona na studia pojechała. A te logi zrobię na polskim Vagu 4.9?
-
A4 b5 1.6 [ana] błędy pomoc
Tak było właśnie że gasl na lpg próbowałem awaryjnie z rana i tak samo odpali i gasnie jakby paliwa mu zabraklo A jak już dostanie to drugi raz odpalam i jest git. Właśnie takie mam błędy usunąłem je Ale trzeba powoli wymienić coś z tych błędów to najlepiej od czego zacząć Nie wiem więc może ktoś coś poleci;D?
-
A4 b5 1.6 [ana] błędy pomoc
Witam nie dawno założyłem gaz Ale to nie ma nic do rzeczy, ostatnio podpialen vaga i mam o to takie błędy, dodam że gasnie z rana przy odpaleniu. Przegazuje i chodzi normalnie. 7832 Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - upływ brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY17831 Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - wymagany przepływ brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem16684 Losowe wypadanie zapłonu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY16555 System zbyt ubogi (strona 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY16517 Sonda lambda wolna odpowiedź (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
-
PROBLEM Z ODPALENIEN Z RANA
Witam Ponownie. Kupiłem kabelek do kompa brałem z vaga 409 ponieważ mam windows 7 i tylko ten ogarnąłem bo 311 coś nie chodzi, ale mniejsza o to. Wyskoczyło mi sporo błędów, i mam zamiar to wymienić, o to błędy proszę o wsparcie z waszej strony z góry dziękuje bardzo!:) 7832 Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - upływ brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17831 Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - wymagany przepływ brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 16684 Losowe wypadanie zapłonu brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16555 System zbyt ubogi (strona 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17978 Moduł sterujący zablokowany brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16517 Sonda lambda wolna odpowiedź (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
-
PROBLEM Z ODPALENIEN Z RANA
Zmieniał mi mechanik rok temu, ale na climatronicu pokazuje mi kanał 51 90stp. I na 49 kanale od 90 do 100 ale podobno to normalne bo więcej nie skacze Max do 103 i byłem u tego mechanika to mówił że nie czujnik.
-
PROBLEM Z ODPALENIEN Z RANA
Na gazie to samo A na Vag u mechanika nic nie pokazalo bo mi mówił:/
-
PROBLEM Z ODPALENIEN Z RANA
Nie, ale spróbuje dziś po pracy aktualnie do 15 jestem więc sprawdzę. Dzieki za podpowiedź jak coś daje znać
-
PROBLEM Z ODPALENIEN Z RANA
Audi a4 b5 1.6 ANA. Witam. Niedawno wsadzilem gaz tydzień temu, ale to nie ma nic do rzeczy ponieważ problem był wcześniej ale teraz jeszcze większy;D samochód przy minusowej temp. Nie chce z rana złapać obrotów, i gasnie na plusowej jest to samo, ale za drugim razem odpala. Wymienione są świece czujnik temp. W tamtym roku i termostat wskaźnik temp. Pokazuje mi za dużo poniewaz zegar się zepsuł chyba bo na climatronicu pokazuje dobrze. I teraz pytanko Co zacząć wymieniać?;D pod koniec filmu gazu dalem
-
[audi a4 B5 99r 1.6 ana] gaśnie rano
Ok tylko wspomnę jak coś w środku mam dobre ogrzewanie, wiec obstawiam Tez na czujnik. Wymienie go i dam znać czy pomogło;)