Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PROBLEM Z ODPALENIEN Z RANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi a4 b5 1.6 ANA. Witam. Niedawno wsadzilem gaz tydzień temu, ale to nie ma nic do rzeczy ponieważ problem był wcześniej ale teraz jeszcze większy;D samochód przy minusowej temp. Nie chce z rana złapać obrotów, i gasnie na plusowej jest to samo, ale za drugim razem odpala. Wymienione są świece czujnik temp. W tamtym roku i termostat wskaźnik temp. Pokazuje mi za dużo poniewaz zegar się zepsuł chyba bo na climatronicu pokazuje dobrze. I teraz pytanko Co zacząć wymieniać?;D pod koniec filmu gazu dalem

 

Edytowane przez Zbuntowany9978

Opublikowano

vag-a podepnij

odpalałes awaryjnie na lpg?

Opublikowano
  • Autor

Nie, ale spróbuje dziś po pracy aktualnie do 15 jestem więc sprawdzę. Dzieki za podpowiedź jak coś daje znać 

Opublikowano
  • Autor

Na gazie to samo :( A na Vag u mechanika nic nie pokazalo bo mi mówił:/

Opublikowano

Czujnik g62 zmieniałeś?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, przem8 napisał:

Czujnik g62 zmieniałeś?

Zmieniał mi mechanik rok temu, ale na climatronicu pokazuje mi kanał 51 90stp. I na 49 kanale od 90 do 100 ale podobno to normalne bo więcej nie skacze Max do 103 i byłem u tego mechanika to mówił że nie czujnik.

Opublikowano
  • Autor
  1. Witam Ponownie. Kupiłem kabelek do kompa brałem z vaga 409 ponieważ mam windows 7 i tylko ten ogarnąłem bo 311 coś nie chodzi, ale mniejsza o to. Wyskoczyło mi sporo błędów, i mam zamiar to wymienić, o to błędy proszę o wsparcie z waszej strony z góry dziękuje bardzo!:)

    7832    Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - upływ
        brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
    17831    Układ wtrysku powietrza dodatkowego 1 - wymagany przepływ
        brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
    16518    Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1)
        brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
    16684    Losowe wypadanie zapłonu
        brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
    16555    System zbyt ubogi (strona 1)
        brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
    17978    Moduł sterujący zablokowany
        brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY
    16517    Sonda lambda wolna odpowiedź (strona 1 czujnik 1)
        brak osprzętu / nie związany ze sprzętem  -  BŁĄD SPORADYCZNY

     

    Spoiler

     

     

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.