Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Erywin_94

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jutro sobota i będę sprawdzać ten czujnik pod lampą, kable mam nadzieję, że mi się uda oraz najprawdopodobniej zamienię sobie Stary klimatronik na chwilę Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  2. Siemanko wszystkim ! I'm new here Pozdro ze stolicy
  3. Dobry wieczór forumowicze Jestem tutaj nowy, przeszukałem dziś wszystkie 15 stron z wątkami na temat klimatyzacji i dużo się naczytałem i powoli dochodzę do wniosków, ale zacznijmy od początku: Kupiłem auto jakiś czas temu (prawie rok) do tej pory zmieniłem silnik, osprzęt, zawieszenie i parę innych pierdół, a na sam koniec mogę zająć się detalami. Mam klimatronic u siebie w aucie z oznaczeniem 8L0, auto z 1996r z silnikiem 2.6, klima podłączona jest tragicznie, ponieważ włączam ją manualnie przyciskiem jakimś dołożonym przez jakiegoś Mirka Hanldarza Przedsiębiorcę, co by tylko pogonić auto, ale ważne, że klima działa, a jestem człowiekiem, który chciałby, żeby to chodziło normalnie. U mnie jest tak, że chłodzi normalnie jak włączę to manualnie, ale komputer o tym 'nie wie' więc czasami po trasie jak stanę na światłach spadają obroty i auto gaśnie. Co do działania samego Panelu to snieżynka jak ją nacisnę po prostu znika z momentem gdy ją puszczam, ustawienie na Auto nie załącza jej wgl. Dlatego też moje pytanie: Czy takie działanie może być spowodowane tym, że jakiś Janusz mechaniki wymienił panel na zły i po prostu nie załącza on sprężarki sam z siebie? Czy powinno być tak że śnieżka powinna być widoczna, a po prostu nie chłodzić? I czy mogę podłączyć z jakimiś (i jakimi) przeróbkami poprawnie ten panel który mam teraz? czyli 8L0, a nie ten który powinien być? No i na końcu nie wiem, gdzie ten przycisk omijający Climatronic jest wpięty, ale podejrzewam, że do wtyczki przy czujniku ciśnienia (nie sprawdzałem jeszcze). Dodam, że klima nabita, bo chłodzi ładnie, nawet osuszacz i dławik ostatnio wymieniłem. Pozdrawiam i liczę na ciepłe przywitanie.
  4. Siemanko Matteusz poradziłeś sobie z klimą może? Bo mam ten sam problem, tylko że mi nie pokazuje żadnych błędów w starym climatronicu i ktoś wpadł na pomysł, żeby klimę podłączyć na ostro - mam z boku kierownicy przycisk którym ręcznie włączam sprężarkę i klima chłodzi, ale chciałbym się tego pozbyć i mieć normalną śnieżynkę na panelu od climatronica, bo jest tak, że czasami snieżka się pojawi ale zaraz znika i nie wiem w czym tkwi problem. Klima nabita, osuszacz i dławik wymienione, sprężarka chodzi jak włączę przycisk, no nie mam pojęcia...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.