Treść opublikowana przez tomek899
-
Butla 55 czy 67
wiec juz sam nie wiem...
-
Kapie olej....
jutro jade do mechanika niech szuka....
-
Kapie olej....
Witam. Skąd może leciec ten olej? jak wkładam rękę pod tą blache jest mokro, tak samo na tej rurce pod spodem, pozniej skapuje na dół
-
Butla 55 czy 67
a nic Ci nie wystaje podłoga przy tej 67 ?
-
Butla 55 czy 67
Witam. Takie butle mi zaproponowali, jaka byscie załozyli, z tym ze do 67 trzeba doplacic 150 zł. Ile praktycznie gazu wchodzi do 67 ? a ile do 55 ?
-
Jaki zestaw polecacie 1.8t - dobry zestaw
Jaki dobry zestaw lpg polecacie do 1.8t bfb ? na bardzo dobrych czesciach i ile mnie moze wyniesc mniejwiecej zakup instalacji
-
wymiary ramki skrzyni biegow sline i zwyklej
Witam Czy jak przełoze gałke z ramka z sline do zwykłej to bedzie pasować? ile ramka sline ma cm ?
-
jaka butla do avanta
zaproponowali 67 butle, wiec chyba jest w sam raz, z 55 wejdzie
-
Jak wyjac zaslepke poduszki?
Jak wyjac zaslepke poduszki powietrznej?
-
Jak wymiecic obwodke chrom na kierownicy ?
tam za bardzo nie ma wyjasnione, chciałbym wyciągnąc tą chromowaną obwódkę(jak da się razem to z tym wszystkim - cala ta zaslepke, znaczkiem OOOO) ale nie wiem jak
-
jaka butla do avanta
nic nie wystaje? ile gazu Ci wchodzi
-
jaka butla do avanta
witam, jaka dac butle w kolo do avanta zeby nic nie wystawalo ?
-
Jak wymiecic obwodke chrom na kierownicy ?
Witam. Na kierownicy mam lekko zdarta ta obwódkę chromowaną, jak ja wymienic? ( b7)
-
Wymiana obwódki chrom na kierownicy
Witam. Na kierownicy mam lekko zdarta ta obwódkę chromowaną, jak ja wymienic?
-
wymiana listw progowych (ozdobnych)
jak wymienic listwy progowe wewnetrzne ozdobne ?
-
Pokazcie jak wyglada u was instalacja pod maska?
Pokazcie jak wyglada u was instalacja pod maska ? Czy wszystko schowane itd ? I ile płaciliscie za dobra, na dobrych czesciach ( mi zaproponowali ok 3 tys na stag 4 qbox, wtrski barracuda )
-
Po ilu przelacza sie na gaz
Witam Po ilu km przelacza sie wam na gaz ? 1.8t bfb Instalator mi powiedzial - instalacja stag qbox, wstryski barracuda itd (ok 3 tys) w zime przelacza sie po max 1 km, a w lato po przejechaniu ok 400-500 metrow i mowi ze moze to wpisac w karte gwarancyjna czy jest to mozliwe? po ilu wam sie przelacza?
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
u mnie 3 km do 90 stopni, przy takich temperaturach -2, -3 , termostat wymianiany ostatnnio
-
Lampy led na tył depo
CO sądzicie o lampach led dymionych depo ? nie wypalaja sie diody ?
-
Białe kierunki
a pozniej czym sklejasz? nie paruje Ci?
-
Dobry mechanik od S4 B7 ze swietokrzyskiego
Na poczatku przez pare sekund go slychac, i wyciek oleju skas, a mechanicy jak widza taki silnik to rezygnuja
-
Białe kierunki
jak rozklejaliscie takie lampy? gdzie mozna kupic takie przesłonki ?
-
Wymiana blendy w b7 avant
srubki odkreciłem, ale nie moge wyjac tych z tych zatrzasków, jaki macie sposob na to ??
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
zrywaliscie ta stara tasme ?
-
Mocowanie lotki sline do zwyklego i pytanie o blende
zrywaliscie ta tasme dwustronna ? czy na to przyklejaliscie ?