Treść opublikowana przez a-kuba
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Nie mam teraz przy sobie rachunku , ale około 450-500 zł ,
-
Strefa motocyklistów
Wujek, jeździłem takim moto i tak jak inni moi koledzy jeżdżący 1300 mam odmienne zdanie niż Twoje. Ale racja jest jak d*pa, każdy ma swoją .
-
Strefa motocyklistów
wujek , ale hamujesz trochę oczami
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Podepnę się do tematu . Mam jeszcze dodatkowe pytanie , czy pod tą białą listwą na pokrywie zaworów są jakieś uszczelki , bo mam wrażenie , że z pod nich sączy mi się olej . No i chcąc dobrać się do nich czy trzeba wykręcać wtryski ?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Mogę powiedzieć ile ma na liczniku , około 240 tys. Magnesem nie sprawdzałem , filtr będę wymieniał razem z innymi filtrami i z olejem , to zobaczę .
-
Strefa motocyklistów
skrab , musisz uważać , bo przy takiej temperaturze , to może jaja zagotować . Ja kupiłem sprzęgło Barnetta i tak powoli zechcę wymienić , trzeba jeszcze kupić uszczelkę i olej .
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Poodkręcaj chociaż zawory : na pompie i posprawdzaj na filterku i na listwie i zobacz jak wygląda sytuacja . Ja za radą kolegów tak zrobiłem , twierdzili , że w tych miejscach da się zobaczyć opiłki . Są gdzieś na forum fotki jak to wygląda . Wymieniłem zawór na listwie i na razie jest ok . Opiłków u mnie nie było .
-
Strefa motocyklistów
Gdyby ktoś szukał coś takiego , to mam https://sprzedajemy.pl/yamaha-road-star-1700-radzyn-podlaski-2-6bea9f-nr54210494
-
Strefa motocyklistów
- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
U mnie po dwóch tygodniach auto chodzi ok . Ja wymieniłem tylko zawór na listwie , a telepało autem dość mocno.- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Tak jak wcześniej pisali przedmówcy , będzie pasować . Mnie koledzy radzili , żeby kupić z jak najmłodszą datą produkcji. Ja nie wymieniałem , u mnie było czysto . Ale rób jak chcesz , bo kto bogatemu zabroni- Strefa Śmiechu
Zima, Alpy, stok. Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę. Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo... Kijki w jedną, narty w drugą, gość rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób. Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze i mówi: - I ch**, i tak lepiej niż w robocie !- Strefa motocyklistów
Panowie , co tu taka cisza ? Nikt nie grzebie przy moto- Podnoszenie klapy bagażnika z pilota - avant
Zyklone , miałeś rację , jest ok.- Podnoszenie klapy bagażnika z pilota - avant
Zyklone , dzięki , nie mam spolszczonego menu , a z angielskim u mnie słabo , ale będę próbował .- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jeszcze raz dzięki .- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
xsebol , dzięki za artykuł , rozjaśniło mi się trochę co do dolewania różnych olejów do diesla . peter 22 , dzięki , jak możesz , daj fotkę , xsebol podaje , że orlen platinum moto 2t .- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Mam dpf-a , moje auto w profilu , dlatego pytam , bo nie chciałbym go zapchać . Ten Orlen , o którym piszesz ma jakieś oznaczenia , jakiś symbol ?- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Panowie , mam pytanie odnośnie oleju do paliwa Monzol lub , jeśli dobrze pamiętam , LM . Czy ktoś to kupował , czy ktoś te oleje dodawał do paliwa , jeśli tak to gdzie i po ile ?- Podnoszenie klapy bagażnika z pilota - avant
To nikt nie ma avanta ?- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Ja dzisiaj rano odpaliłem , chodzi ok , może w końcu , bo już mi psychę roz............la.- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Samochód postał z 5 godzin , po odpaleniu znów telepie , po 30 metrach wszystko ok , po godzinie parkowania odpalam , wszystko ok . Już nie wiem co o tym myśleć .- Podnoszenie klapy bagażnika z pilota - avant
Odgrzebię temat . U mnie jest podobna sytuacja , po otwarciu klapy pilotem , klapa odskakuje ale nie otwiera się , nie wiem , może ten typ tak ma . Mam pytanie czy klapa tylna otwiera się tylko z pilota , czy można otworzyć ją ręcznie , gdy wszystko z pilota jest otwarte . Być może mam coś zepsute , proszę więc o porady.- Składane elektrycznie lusterka a zima
Powiedzcie mi w prosty sposób , jak wyłączyć składanie lusterek . - Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki