Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a-kuba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a-kuba

  1. Nie mam teraz przy sobie rachunku , ale około 450-500 zł ,
  2. Wujek, jeździłem takim moto i tak jak inni moi koledzy jeżdżący 1300 mam odmienne zdanie niż Twoje. Ale racja jest jak d*pa, każdy ma swoją .
  3. wujek , ale hamujesz trochę oczami
  4. Podepnę się do tematu . Mam jeszcze dodatkowe pytanie , czy pod tą białą listwą na pokrywie zaworów są jakieś uszczelki , bo mam wrażenie , że z pod nich sączy mi się olej . No i chcąc dobrać się do nich czy trzeba wykręcać wtryski ?
  5. Mogę powiedzieć ile ma na liczniku , około 240 tys. Magnesem nie sprawdzałem , filtr będę wymieniał razem z innymi filtrami i z olejem , to zobaczę .
  6. skrab , musisz uważać , bo przy takiej temperaturze , to może jaja zagotować . Ja kupiłem sprzęgło Barnetta i tak powoli zechcę wymienić , trzeba jeszcze kupić uszczelkę i olej .
  7. Poodkręcaj chociaż zawory : na pompie i posprawdzaj na filterku i na listwie i zobacz jak wygląda sytuacja . Ja za radą kolegów tak zrobiłem , twierdzili , że w tych miejscach da się zobaczyć opiłki . Są gdzieś na forum fotki jak to wygląda . Wymieniłem zawór na listwie i na razie jest ok . Opiłków u mnie nie było .
  8. Gdyby ktoś szukał coś takiego , to mam https://sprzedajemy.pl/yamaha-road-star-1700-radzyn-podlaski-2-6bea9f-nr54210494
  9. U mnie po dwóch tygodniach auto chodzi ok . Ja wymieniłem tylko zawór na listwie , a telepało autem dość mocno.
  10. Tak jak wcześniej pisali przedmówcy , będzie pasować . Mnie koledzy radzili , żeby kupić z jak najmłodszą datą produkcji. Ja nie wymieniałem , u mnie było czysto . Ale rób jak chcesz , bo kto bogatemu zabroni
  11. Zima, Alpy, stok. Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę. Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie śniegu wali w drzewo... Kijki w jedną, narty w drugą, gość rozwalony, zęby wybite, krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób. Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga górskie powietrze i mówi: - I ch**, i tak lepiej niż w robocie !
  12. Panowie , co tu taka cisza ? Nikt nie grzebie przy moto
  13. Zyklone , miałeś rację , jest ok.
  14. Zyklone , dzięki , nie mam spolszczonego menu , a z angielskim u mnie słabo , ale będę próbował .
  15. Jeszcze raz dzięki .
  16. xsebol , dzięki za artykuł , rozjaśniło mi się trochę co do dolewania różnych olejów do diesla . peter 22 , dzięki , jak możesz , daj fotkę , xsebol podaje , że orlen platinum moto 2t .
  17. Mam dpf-a , moje auto w profilu , dlatego pytam , bo nie chciałbym go zapchać . Ten Orlen , o którym piszesz ma jakieś oznaczenia , jakiś symbol ?
  18. Panowie , mam pytanie odnośnie oleju do paliwa Monzol lub , jeśli dobrze pamiętam , LM . Czy ktoś to kupował , czy ktoś te oleje dodawał do paliwa , jeśli tak to gdzie i po ile ?
  19. To nikt nie ma avanta ?
  20. Ja dzisiaj rano odpaliłem , chodzi ok , może w końcu , bo już mi psychę roz............la.
  21. Samochód postał z 5 godzin , po odpaleniu znów telepie , po 30 metrach wszystko ok , po godzinie parkowania odpalam , wszystko ok . Już nie wiem co o tym myśleć .
  22. Odgrzebię temat . U mnie jest podobna sytuacja , po otwarciu klapy pilotem , klapa odskakuje ale nie otwiera się , nie wiem , może ten typ tak ma . Mam pytanie czy klapa tylna otwiera się tylko z pilota , czy można otworzyć ją ręcznie , gdy wszystko z pilota jest otwarte . Być może mam coś zepsute , proszę więc o porady.
  23. Powiedzcie mi w prosty sposób , jak wyłączyć składanie lusterek .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.