Treść opublikowana przez a-kuba
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Panowie , tak jak pisałem wcześniej , u mnie nie było opiłków na zaworach pompy i listwy . Po wymianie zaworu pompy - nic nie pomogło , dzisiaj wymieniłem zawór na listwie . Od razu zaczął chodzić normalnie , przejechałem z 10 km i na razie jest ok . Jak będzie dalej zobaczymy.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dzięki .
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
jachOo , jak dojdziesz ładu , napisz co było . Mam jeszcze pytanie do znawców tematu , panowie mogę kupić pompę 03l130755 lub 03l130755A , u mnie siedzi ta bez A , którą ewentualnie wybrać ? Jak możecie , doradźcie .
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jak byś jeszcze napisał ile takie coś kosztuje.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Napisz kto i gdzie regeneruje takie pompy , bo przeczytałem cały temat i nie znalazłem kogoś kto robiłby to z dobrym skutkiem . Co konkretnie się w takiej pompie regeneruje i z jakiego materiału ?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
U mnie sytuacja taka , wymieniłem zawór na pompie , dalej telepie autem . Opiłków na filtrze zaworu nie było widać , odkręciłem zawór na listwie , też nie widać opiłków . Zamówiłem nowy zawór na listwę , ale w perspektywie jest wymiana pompy . Na VCDS się nie znam , za stary jestem , ale kolega mówił , że wtryski ze wskazań , nie są złe . Na początku , zaraz po oznakach telepania nie wskazywało żadnych błędów , jednak na drugi dzień , gdy sprawdzał , już był błąd na zaworze pompy. I teraz tak , czy błąd na zaworze pompy może być dlatego , że pompa daje złe ciśnienie i ten zawór głupieje ?Mam możliwość zakupu całego zestawu używanego , pompa , listwa , wtryski za 2300 niby to po 120 tys. , ale jak jest naprawdę , to tylko cyganka wie . Stare , nie wiadomo ile wytrzyma i czy w tej chwili jest dobre . Skłaniam się do zakupu nowej pompy i przy okazji rozrządu , bo już niebawem czas wymiany . Panowie , może jakieś sugestie z Waszej strony.......
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Mówił , że od 180 do coś około 500 .
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Panowie , po normalnym odpaleniu silnik pracował ok , po przejechaniu może 5 km chciałem się zatrzymać i zauważyłem na wolnych obrotach falowanie silnika , ale takie jakby co jakiś czas jeden cylinder nie palił . Podjechałem do znajomego , podpiął kompa i stwierdził , że ciśnienie paliwa cały czas się waha i nawet trzymając gaz w wyższym , ale równym położeniu jest tak samo . Dodam , że pali od strzała , idzie jak wcześniej , na desce nic się nie świeci . I moje pytanie , czy to może być zawór regulacji ciśnienia , czy pompa . Z góry dzięki za pomoc.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Dzięki , będę dzwonił do nich w najbliższym czasie .
-
Strefa motocyklistów
A może zainteresuje Cię to
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie , chcę wymienić rozrząd , czy macie może kogoś zaufanego w lubelskim , kto zna się na rzeczy i zrobi to jak należy.
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
Dzięki , mam oczywiście avanta , przed chwilą zobaczyłem pomyłkę w swoim profilu.
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
Witam. Mam pytanie , z jakiego materiału jest zrobiona lotka , plastik czy metal . Wyskoczyły mi jakieś purchle i gdyby była plastikowa , to bym zregenerował , a jeśli jest metalowa , to chyba nie ma sensu , bo mogą być w niej dziury.
-
Strefa motocyklistów
Mam zamiar i ja swego wyciągnąć z garażu , od poniedziałku już przyzwoita pogoda
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
leewang , dzięki , wlałem do swego auta niecałe 5 l i komputer pokazuje troszkę ponad 3/4 stanu , dlatego chcę to sprawdzić bagnetem . Auto mam od niedawna , nie wiem jaki kod ma silnik .
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Panowie , nie mam bagnetu w silniku , gdzie to kupić .
-
Strefa motocyklistów
A to mój sprzęcik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Woj. lubelskie . Obecnie a6 c5 - 1.8 t , 150 km i a6 c5 - 1.9 tdi , 131 km. Noszę się z zamiarem zakupu a4 b8 - 2.0 d cr i nie wiem czy to dobry pomysł ? Pozdro. Kuba