-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam Od niedawana posiadacz A4 jak w profilu. Auto zapewne na Castrolu z ASO, zastanawiam się co wybrać sobie na wypadek dolewki i później na wymianę. Jeżdżę głównie po mieście na krótkich dystansach. Kilka stron tematu przeczytane i zastanawiam się pomiędzy liqui moly synthoil high tech 5w40 a motul 8100 x-clean 5w40 Czy ten clean w nazwie ma coś wspólnego z jakimiś ekstra dodatkami czyszczącymi ? Na razie nie chcę robić żadnych płukane. Ew jakieś inne propozycje ? Pzdr
-
Polecane opony wielosezonowe
Na razie nie mam zastrzeżeń, na suchym i mokrym nie czuje różnicy do letniej, w śniegu jeździły niewiele, głownie po podwórku, ale rusza się bez problemu. Przy dynamicznym pokonywaniu ronda i resztkach śniegu dało się wyczuć minimalny uślizg, nie wiem czy zimowa pojechał by bez problemu ale nie było to nic strasznego. Ogólnie to pewnie różnice do zimowej zobaczyłbym jak by wyskoczyła mi sarna na zaśnieżonej drodze gdzieś za miastem.
-
DarkStorm obserwuje zawartość Jaki olej silnikowy do Audi?
-
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
U mnie się wszystko udało, wystarczyła próba uruchomienia silnika bez wciśniętego hamulca
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Czy to dział też przy uruchamianiu silnika z automatyczną skrzynią biegów i bez wciśniętego hamulca ? Ktoś może to potwierdzić bo od jakiegoś czasu też próbuje sprawdzić poziom oleju i na razie nie bardzo to wychodzi :/
-
Polecane opony wielosezonowe
Od wczoraj posiadacz Michelin CrossClimate, zdecydowałem się na zakup po obejrzeniu kilkunastu filmików na YT plust info z linków. http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2016-AutoBild-All-Season-Tyre-Test.htm http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2016-ADAC-All-Season-Tyre-Test.htm Na razie nie czuje większej różnicy w porównaniu letnich Dunlop, są chyba nawet cichsze. Jak spadnie śnieg zamierzam z bratem wyjechać w boczne drogi i porównać do zimówki Nokiana w jego samochodzie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mateusz, Warszawa Od niedawna rodzina powiększyła się o A4 B8 Avant - 2009 Pozdrawiam
DarkStorm
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta