Treść opublikowana przez Karamba38
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Rocznik auta 2019 czy ma GPF to nie wiem, a jaki olej byś zalał mobil,motul, czy jeszcze inny ?
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Tak zrobiłem wcześniej z tym przekaźnikiem i pompę było słychać ale nie odpalił, po godzinie poszedłem i cud auto odpaliło, ale fis dalej nie działa, pali za każdym razem , najgorsze to jest to że nie wiadomo co mu dolegało. Wcześniej nie było słychać pompy paliwa po zapłonie podczas kręcenia pompa działała A nie palił. To jest dopiero zagadka.
-
Fis nie działa auto nie odpala
Po wyjęciu wtyczki pompy paliwa auto na chwilę zapala i zgaśnie z braku paliwa ( to normalne ) ale dlaczego nie odpala z podłączoną ?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Jaki numer jest przekaźnika pompy paliwa? I tego ECM?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Przekaźnik ecm? Gdzie on jest?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Zanim napisałem post to sprawdziłem już prawie wszystko w skrzynce z kompem sucho.
-
Fis nie działa auto nie odpala
napięcie na pompie bez zapłonu jest 3.3v po zapłonie jest 12v .po odłączeniu wtyczki i ponownym podłączeniu test silnika poszedł normalnie i auto odpaliło, zgasiłem i znowu pompa nie chodzi ,może to wina przekaźnika albo jakieś zwarcie w instalacji . sam już nie wiem
-
Fis nie działa auto nie odpala
nie jak bym go wyłączył to auto by paliło a nie pali.
-
Fis nie działa auto nie odpala
po zapłonie nie słychać pompy , zaraz sprawdzę napięcie na pompie czy dochodzi,zegary chodzą jak zrobię test normalnie, wszystko działało normalnie a rano fis nie świeci i auto nie pali .
-
Fis nie działa auto nie odpala
nie ona chodzi chyba razem z rozrusznikiem . świece są mokre , i dlaczego nie działa fis na zegarach to ma coś wspólnego tak mi się wydaje.
-
Fis nie działa auto nie odpala
Wcześniej robiłem test to pompa chodziła, teraz byłem zrobić i jak wcisnę start to wyskakuje komunikat Requirements for Output Test not met
-
Fis nie działa auto nie odpala
komp nic nie pokazuje
-
Fis nie działa auto nie odpala
Tak ja by chciał, ale nie może zaskoczyć nawet na sekundę
-
Fis nie działa auto nie odpala
Witam. mam problem z odpaleniem auta po zgaszeniu, przestał działać fis kolorowy , kręci normalnie iskra jest ale taka słaba , wymieniłem czujnik położenia wału ,cewki ,świece ,przewody ,rozebrałem wszystkie kostki ,sprawdziłem bezpieczniki ,i nic dalej nie pali. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ?
-
Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
No właśnie siedzę od rana na forum i nic nie moge znaleść piszą ze jakies zaworki pod podstawą filtra ale to chyba o inny model silnika chodzi,czytałem też że mogą to być wytarte slizgi na napinaczu i nie wiem czy nie lepiej po prostu bedzie to rozebrać i sprawdzać wszystko. Ale ciśnienie owszem sprawdzę i jeszcze sie myślę żeby zmienić olej na 5w40 teraz mam 10w40 a stan liczbika 340 tyś
-
Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Dziś rano się zdziwiłem terkot powrócił ale parę dni była cisza jednak będzie to chyba napinacz ?. Teraz mam do was pytanie jak zdiagnozować który to sie zawiesza czy da radę zobaczyć to vag-iem, czy dam rade sam to wymienic ewentualne razem z łańcuchem?- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Przy dzisiejszym uruchomieniu silnika cisza jak makiem zasiał ? jednak przyczyną terkotania były zaworki. Dzięki wielkie koledzy za pomoc. Pozdrawiam- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Cześć właśnie wymieniłem te zaworki, odmy oczyszczone i wężyki od podciśnień wymienione ta operacja zajęła mi 5.5 godziny wiadomo pierwszy raz i oczywiście przy browarku ? teraz niech autko postoi do rana i zobaczymy czy będzie terekotać jutro dam znać.- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Powiec mi czy biosol może być do mycia odmy ? A i jak bys napisał jeszcze jakiej średnicy te wężyki bo obecnie jestem za granicą a autko stoi w Pl a chcem zamówić wszystko zeby juz było jak wrócę i brać się do roboty ?- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Wcześniej tego terkotania nie było trochę to denerwuje, jednak wymienię te zaworki i dam znać czy sie poprawiło ?- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Dzięki nie wiem czy w tym miesiącu dam rade bo jak na razie autko stoi ale jak wymienię to dam znać.- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Jak zimny silnik to jakieś 2 max 3 sekundy jak wyciągnę bezpiecznik zakręce 5 sekund i wkładam to nic nie slychac czyli tak jak opisał kolega w poście na samym początku.- Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Ktoś mi powie gdzie są dokladnie te zawory nie mogę ich znaleść na necie żeby zamówić znalazłem takie ale nie jestem pewny czy o te chodzi ? Zawór systemu pompy powietrza wtórnego PIERBURG 7.22560.41.0 - Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory