-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Rocznik auta 2019 czy ma GPF to nie wiem, a jaki olej byś zalał mobil,motul, czy jeszcze inny ?
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Tak zrobiłem wcześniej z tym przekaźnikiem i pompę było słychać ale nie odpalił, po godzinie poszedłem i cud auto odpaliło, ale fis dalej nie działa, pali za każdym razem , najgorsze to jest to że nie wiadomo co mu dolegało. Wcześniej nie było słychać pompy paliwa po zapłonie podczas kręcenia pompa działała A nie palił. To jest dopiero zagadka.
-
Fis nie działa auto nie odpala
Po wyjęciu wtyczki pompy paliwa auto na chwilę zapala i zgaśnie z braku paliwa ( to normalne ) ale dlaczego nie odpala z podłączoną ?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Jaki numer jest przekaźnika pompy paliwa? I tego ECM?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Przekaźnik ecm? Gdzie on jest?
-
Fis nie działa auto nie odpala
Zanim napisałem post to sprawdziłem już prawie wszystko w skrzynce z kompem sucho.
-
Fis nie działa auto nie odpala
napięcie na pompie bez zapłonu jest 3.3v po zapłonie jest 12v .po odłączeniu wtyczki i ponownym podłączeniu test silnika poszedł normalnie i auto odpaliło, zgasiłem i znowu pompa nie chodzi ,może to wina przekaźnika albo jakieś zwarcie w instalacji . sam już nie wiem
-
Fis nie działa auto nie odpala
nie jak bym go wyłączył to auto by paliło a nie pali.
-
Fis nie działa auto nie odpala
po zapłonie nie słychać pompy , zaraz sprawdzę napięcie na pompie czy dochodzi,zegary chodzą jak zrobię test normalnie, wszystko działało normalnie a rano fis nie świeci i auto nie pali .
-
Fis nie działa auto nie odpala
nie ona chodzi chyba razem z rozrusznikiem . świece są mokre , i dlaczego nie działa fis na zegarach to ma coś wspólnego tak mi się wydaje.
-
Fis nie działa auto nie odpala
Wcześniej robiłem test to pompa chodziła, teraz byłem zrobić i jak wcisnę start to wyskakuje komunikat Requirements for Output Test not met
-
Fis nie działa auto nie odpala
komp nic nie pokazuje
-
Fis nie działa auto nie odpala
Tak ja by chciał, ale nie może zaskoczyć nawet na sekundę
-
Fis nie działa auto nie odpala
Witam. mam problem z odpaleniem auta po zgaszeniu, przestał działać fis kolorowy , kręci normalnie iskra jest ale taka słaba , wymieniłem czujnik położenia wału ,cewki ,świece ,przewody ,rozebrałem wszystkie kostki ,sprawdziłem bezpieczniki ,i nic dalej nie pali. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ?
Karamba38
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta