-
Polecam warsztat - Katowice
Google Maps WWW.GOOGLE.PL Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps. SZG
-
Szukam mechanika Bieruń i okolice
SZG Tomasz Jama https://www.google.pl/maps/place/SZG+Tomasz+Jama/@50.3415672,19.2398025,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4716d96e54aa6fd5:0x4babaa1231c067da!8m2!3d50.3415672!4d19.2419912
-
1,8Turbo 150km LPG Bład P0300, P0302
witam prosze o pomoc, na ziemnym silniku jest szarpanie i nie równa praca, jak sie zagrzeje wszystko jest ok. wyrzucilo checka, blady P0300, P0302. wymienilem swiece, zamieniłem cewki i dalej "wypadanie zapłonu na 2 cylindrze" gdzie szukac dalej? z gory dzieki
-
CZUJNIKI COFANIA - Czy da sie wykorzystac czujniki cofania zamontowane juz w zderzaku
witam kolegow prosze o pomoc, mam w zderzaku czujniki oryginalne ale nic poza nimi, da sie dokupic jakis allegrowy zestaw zeby podpiac go pod te czujniki? czy pozostaje tylko szukac oryginalnej wiazki i modulu? wojteq87
-
Radio 2DIN .Obecnie Symphony- do wymiany . Jakie polecacie
podbijam, mam ten sam problem
-
gasnie przy przelaczaniu rano
temat wyjasniony, gazownik wlaczyl opcje podgrzewania wtryskiwaczy i jest idealnie
-
gasnie przy przelaczaniu rano
witam kolegow mam problem mianowicie rano jak przelacza sie na gaz stojac na swiatlach (wolne obroty) silnik gasnie. jesli trafi to w czasie jazdy to czuc jak auto slabnie/szarpie i dopiero przelacza na gaz. popoludniu po 8h -10h postoju nie na problemu, lub jest duuzo mniejszy co to moze byc? juz jest dolozony 2 czujnik podcisnienia i nic instalacja BRC z gory dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolegow jestem szczesliwym posiadaczem a4b7 w skorze seata czyli exeo 1,8 t
wojteq87
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta