Treść opublikowana przez Kubi97
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Jakbyś kiedyś je znalazł to daj znać albo w jaki sposób na nie trafiłeś a co do soczewki to i tak mam jeszcze dużo czasu coby się zastanowić bo bieda zawitała
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Masz może linka do modułu od amber?? planuje założyć a zabawa w żarówki dwuwłóknowe mi się nie widzi zwłaszcza że garaż nie ogrzewany i co lepsze soczewka hella czy z nowszej
-
wpadający pedał hamulca (problem chyba inny niż inny)
Tak więc płynu nie ubywa i układ odpowietrzyłem i na razie Św. Spokój. Zobaczymy co będzie po kilku dniach. Także wielkie dzięki za info
-
wpadający pedał hamulca (problem chyba inny niż inny)
Siemka. Od dwóch dni mam taki problem iż pedał hamulca raz na 1h jazdy wpadnie mi w podłogę i hamuje ledwo ledwo. Coby hamulec wrócił do sprawności muszę zacisnąć (wystarczy lekko) hamulec ręczy i nożny odrazu robi się twardy i wracają mu jego właściwości. Dodam że pompa wymieniona za 4k km temu wraz z płynem i odpowietrzony cały układ. Klocki i tarcze mają grubo mięsa. I jeszcze jedno co ma wspolnego ręczny z całym układem hamulcowym?
-
Osłona pod silnik
Witam. Robi ktoś osłony pod silnik metalowe albo czy ktoś ma na sprzedarz metalową lub aluminiową? Dałbym w dziale Kupię, ale jak narazie nie mam 50 postów w dziale technicznym :/
-
nagły brak hamulcy
Wymieniłem pompe i odpowietrzyłem hamulce. Są żyletki temat zamknięty
-
nagły brak hamulcy
-
nagły brak hamulcy
zaworek podciśnienia co idzie od serwa, wczoraj sprawdzałem pompe ABS-u i płyn dochodzi, a układ sb jutro obejrzę jak wrócę z roboty, a jest jakiś sposób do sprawdzenia pompy ???
-
nagły brak hamulcy
układ odpowietrzony, płynu między min a max, jedyne co mi przychodzi do głowy to pompa hamulcowa bo gdyby to było vacu albo serwo to pedał byłby twardy a gdybym źle odpowietrzył to po podpompowaniu pedał choć na sekunde byłby twardszy a on się zapada w podłogę nawet po 20 podpompowaniach bez żadnego oporu
-
nagły brak hamulcy
Witam. Wczoraj po zgaszeniu postało ze 4h i po odpaleniu dojechaniu do skrzyżowania okazało się że nie chce się zatrzymać. Hamowanie z 10km/h przejedzie 2m z pedałem w podłodze. Przy hamowaniu z ok 30km/h czuć że przednie prawe koło bierze całkiem dobrze bo włącza się ABS i słychać blokowanie koła a reszta jakby bez reakcji. Z hamulcem w prawie że w podłodze idzie ruszyć bez dodawania gazu. Podczas tego słychać że jak i tylnie jak i przednie hamują bardzo słabo. Pompowanie hamulca nic nie daje. Ostatni raz z hamulcem było robione ok 5tyś km temu i była to wymiana tylnego prawego zacisku i wszystko było cacy hamulec mocny dobrze reagował. Ze 3 tygodnie temu zaciął mi się zaworek zwrotny przez przypiekło mi wszystkie 4 koła. Po wymianie znów wszystko grało do wczoraj. 1.9 110km AFN
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Jestem Szymon z woj. śląskiego za zdanie prawka otrzymałem upragnione A4 B5 w słynnym 1.9 TDi autko od 8 lat w rękach rodziców teraz przyszła moja kolej na dopieszczenie bo podstawy zrobili ale szczegóły typu zepsuty potencjometr w radiu , trzeszczące przednie głośniki czy niedziałający spryskiwacz zostaną naprawione w tym tygodniu a na inne pierdołki przyjdzie pora jak się ociepli