Treść opublikowana przez wujeklebek
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
ktoś - coś? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
przyznam szczerze, że nie moge nic z tego wyczytać - możesz mi podać konkretny nr? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
a ile kosztuje ori? ma ktoś nr części? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
Hej, rozebralem boczek pasazera w a4b6 i okazuje sie ze mam zepsute linki , sa jakies powyginane i porozdzielane, czy istnieje jakis zestaw naprawczy mechanizmu podnoszenia szyby ? gdzie to kupic ? na allegro nie moglem znalezc. Moze ASO? jak tak to jakie czesci mam zamowic? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
termostat kupilem od kolegi Wandej z forum Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Hej, juz jestem po wymianie tego termostatu , niestety problem dalej jest - wskazowka dalej jest w okolicy 70 stopni. w zalaczniku screeny z VAG , na pierwszych 4 sa : 1) 01 enigne blok 007 - proba nr 2(po wymianie termostatu) 2) 17 instruments 013 - proba nr 2 (po wymianie termostatu) 3) 01 enigne blok 007 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 4) 17 instruments 013 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 5) 01 enigne blok 007 - przed wymiana termostatu 6) 17 instruments 013 - przed wymiana termostatu pierwsze 4 zdjecia sa opisane rowniez na pasku okna (lewy gorny rog) jakies rady? czujniki do wymiany? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
Hej, juz jestem po wymianie tego termostatu , niestety problem dalej jest - wskazowka dalej jest w okolicy 70 stopni. w zalaczniku screeny z VAG , na pierwszych 4 sa : 01 enigne blok 007 - proba nr 2(po wymianie termostatu) 17 instruments 013 - proba nr 2 (po wymianie termostatu) 01 enigne blok 007 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 17 instruments 013 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 01 enigne blok 007 - przed wymiana termostatu 17 instruments 013 - przed wymiana termostatu pierwsze 4 zdjecia sa opisane rowniez na pasku okna (lewy gorny rog) jakies rady? czujniki do wymiany? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
ok, zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku wiec poszukam jeszcze czegos innego Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
czy jakość audio jest ok? nie ma problemu z formatami mp3 itp? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
kolego podasz link? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
u mnie jest cieplo, grzeje elegancko nie ma z tym problemu, wymienie ten termostat - 40 zl to nie majatek. Rozrzad byl robiony ok. 20 tys km temu i wczesniej podobno byl ten sam problem. jesli to nir pomoze to po termostacie wymienie jeszcze czujniki, mam nadzieje ze problem sie rozwiaze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
ok zatem zamawiam termostat - jest gdzieś jakiś poradnik jak sie zabrać za jego wymiane? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
Ok, pomierzyłem i wychodzi na to, że i czujniki i termostat do wymiany - tak? korzystałem z tego artykułu : http://sprawdz.auto.pl/sprawdzenie-termostatu-oraz-czujnika-temperatury-g62/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
jakiej firmy szedł na pierwszy montaż? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
ok, sprawdze i dam znać czy jeżdżenie na defacto niedogrzanym silniku (czyt. 70 stopni) bardzo negatywnie wpływa na jego kondycje? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
Czesc , mam taki problem ze temperatura osiaga max 70 stopni na wskazniku , auto dopiero co kupione wiec pytanie do was - jak zabrac sie za diagnostyke problemu? termostat byl podobni wymieniony rok temu. Mam kompa i vag-coma + polskiego vaga, gdzie sprawdzic temperature na kompie? dodam, ze dmuchawy grzeja bardzo dobrze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF/AWX] Wyciek z prawej strony, obok lampy
w niedziele jade ogladac to auto , w takim razie bede musial odwlec to w czasie i umowic sie w tygodnii tak aby moc wstawic auto do diagnosty... dzieki za pomoc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF/AWX] Wyciek z prawej strony, obok lampy
turbo dmucha tak okolo od 1,3 tys do 3 tys , nic nie przycina itp Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF/AWX] Wyciek z prawej strony, obok lampy
czy to moze zaszkodzic silnikowi? jak zapobiec temu ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF/AWX] Wyciek z prawej strony, obok lampy
nie mam pojecia , w niedziele jade obejrzec w dzien to auto Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF/AWX] Wyciek z prawej strony, obok lampy
Hej , czy moze ktos mi podpowiedziec co to za wyciek? zdjecie robione wieczorem. Turbo bylo regenerowane 22k km temu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Kompleksowe sprawdzenie Auta przed kupnem Warszawa
Cześć, gdzie polecilibyście aby wstawić auto na sprawdzenie przed zakupem? zależy mi na kompleksowym zdiagnozowaniu stanu auta - myślałem nad oddaniem go do aso na taki przegląd (koszt ok. 600 zł). Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 7 minutes later Audi ktore bedzie diagnozowane to A4B6 2004r 1.9TDI AVF Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz dołączyłem do was bo mam nadzieję, że niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem a4 b6 1.9 tdi 130 koni , życzę miłego dnia a ja zabieram się za szukanie informacji na temat przyszłego auta, jeśli macie gdzieś pod ręką linki do porad przy kupowaniu diesla w tej wersji to będę bardzo wdzięczny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka