Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujeklebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujeklebek

  1. ktoś - coś? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. przyznam szczerze, że nie moge nic z tego wyczytać - możesz mi podać konkretny nr? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. a ile kosztuje ori? ma ktoś nr części? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Hej, rozebralem boczek pasazera w a4b6 i okazuje sie ze mam zepsute linki , sa jakies powyginane i porozdzielane, czy istnieje jakis zestaw naprawczy mechanizmu podnoszenia szyby ? gdzie to kupic ? na allegro nie moglem znalezc. Moze ASO? jak tak to jakie czesci mam zamowic? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. termostat kupilem od kolegi Wandej z forum Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Hej, juz jestem po wymianie tego termostatu , niestety problem dalej jest - wskazowka dalej jest w okolicy 70 stopni. w zalaczniku screeny z VAG , na pierwszych 4 sa : 1) 01 enigne blok 007 - proba nr 2(po wymianie termostatu) 2) 17 instruments 013 - proba nr 2 (po wymianie termostatu) 3) 01 enigne blok 007 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 4) 17 instruments 013 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 5) 01 enigne blok 007 - przed wymiana termostatu 6) 17 instruments 013 - przed wymiana termostatu pierwsze 4 zdjecia sa opisane rowniez na pasku okna (lewy gorny rog) jakies rady? czujniki do wymiany? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Hej, juz jestem po wymianie tego termostatu , niestety problem dalej jest - wskazowka dalej jest w okolicy 70 stopni. w zalaczniku screeny z VAG , na pierwszych 4 sa : 01 enigne blok 007 - proba nr 2(po wymianie termostatu) 17 instruments 013 - proba nr 2 (po wymianie termostatu) 01 enigne blok 007 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 17 instruments 013 - proba nr 1 (po wymianie termostatu) 01 enigne blok 007 - przed wymiana termostatu 17 instruments 013 - przed wymiana termostatu pierwsze 4 zdjecia sa opisane rowniez na pasku okna (lewy gorny rog) jakies rady? czujniki do wymiany? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. ok, zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku wiec poszukam jeszcze czegos innego Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. czy jakość audio jest ok? nie ma problemu z formatami mp3 itp? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. kolego podasz link? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. u mnie jest cieplo, grzeje elegancko nie ma z tym problemu, wymienie ten termostat - 40 zl to nie majatek. Rozrzad byl robiony ok. 20 tys km temu i wczesniej podobno byl ten sam problem. jesli to nir pomoze to po termostacie wymienie jeszcze czujniki, mam nadzieje ze problem sie rozwiaze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  12. ok zatem zamawiam termostat - jest gdzieś jakiś poradnik jak sie zabrać za jego wymiane? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Ok, pomierzyłem i wychodzi na to, że i czujniki i termostat do wymiany - tak? korzystałem z tego artykułu : http://sprawdz.auto.pl/sprawdzenie-termostatu-oraz-czujnika-temperatury-g62/ Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. jakiej firmy szedł na pierwszy montaż? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. ok, sprawdze i dam znać czy jeżdżenie na defacto niedogrzanym silniku (czyt. 70 stopni) bardzo negatywnie wpływa na jego kondycje? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. Czesc , mam taki problem ze temperatura osiaga max 70 stopni na wskazniku , auto dopiero co kupione wiec pytanie do was - jak zabrac sie za diagnostyke problemu? termostat byl podobni wymieniony rok temu. Mam kompa i vag-coma + polskiego vaga, gdzie sprawdzic temperature na kompie? dodam, ze dmuchawy grzeja bardzo dobrze Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  17. w niedziele jade ogladac to auto , w takim razie bede musial odwlec to w czasie i umowic sie w tygodnii tak aby moc wstawic auto do diagnosty... dzieki za pomoc Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  18. turbo dmucha tak okolo od 1,3 tys do 3 tys , nic nie przycina itp Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  19. czy to moze zaszkodzic silnikowi? jak zapobiec temu ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  20. nie mam pojecia , w niedziele jade obejrzec w dzien to auto Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  21. Hej , czy moze ktos mi podpowiedziec co to za wyciek? zdjecie robione wieczorem. Turbo bylo regenerowane 22k km temu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  22. Cześć, gdzie polecilibyście aby wstawić auto na sprawdzenie przed zakupem? zależy mi na kompleksowym zdiagnozowaniu stanu auta - myślałem nad oddaniem go do aso na taki przegląd (koszt ok. 600 zł). Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 7 minutes later Audi ktore bedzie diagnozowane to A4B6 2004r 1.9TDI AVF Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  23. Siemasz dołączyłem do was bo mam nadzieję, że niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem a4 b6 1.9 tdi 130 koni , życzę miłego dnia a ja zabieram się za szukanie informacji na temat przyszłego auta, jeśli macie gdzieś pod ręką linki do porad przy kupowaniu diesla w tej wersji to będę bardzo wdzięczny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.