Treść opublikowana przez wujeklebek
-
[ALL] Błąd 16955 problem z zdiagnozowaniem
Cześć, I jak udało się naprawić usterkę?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
znacie kogos kto w uczciwych pieniadzach dolozy mi full kolorowy fis do b6 1.9 tdi 2004r avant Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
ok minelo troche czasu od zalozenia, zalozylem ten zamiennik, szyba poki co chodzi jak nalezy - teraz tylko zobaczyny ile wytrzyma Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
sprawdze ale z tego co pamietam manetka od wycieraczek nie ma zadnego przycisku jest tylko pokretlo od predkosci wycieraczek. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Check engine, Błąd 16485 - G70 MAF
to powinno byc ok Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Check engine, Błąd 16485 - G70 MAF
mhm za chwile wrzucę ci link do yt jak to zrobić Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 ALL TDI] Kilometry na jednym baku
jak zzerować spalanie nie mając pełnego fis? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Check engine, Błąd 16485 - G70 MAF
zrob logi turbiny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
dobra, sprawdzilem - emulator dziala ale jeszcze go nie zalozylem bo musze zdjac schowek zeby jakos sensownie wyprowadzic kable [emoji14] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 ALL] Uszkodzone przegrody w zbiorniku paliwa czy to możliwe ?
hahahaha w punkt kolego, swietna wypowiedz Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
przejsciowke wiem jaka z przelozeniem pinow chodzilo mi o post danieloma. jesli sie da to wolalbym przelozyc piny do tej ori kostki niz stosowac przejsciowki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
i jak przelozyc piny z tej zmieniarki do kostki ktora jest wpieta ori? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
mam chorusa na kasety bodajze, sruba tam jakas faktycznie jest , sprobuje to ogarnac. A jak przeciagnac to do schowka? ktoredy ? bo kable od zmieniarki ida po lewek stronie -trzeba rozbierac cala konsole? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Hej, wlasnie doszedl mi ten emulator z aliexpress i teraz mam do was dwa pytania, ktoredy wyprowadziliscie i gdzie kable od auxa i usb? drugie pytanie to gdzie zlapaliscie mase do tego emulatora? od kostki wychodzi czarny kabelek wiec zakladam ze to masa. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zewnetrzna uszczelka drzwi - jak zamontowac?
chodzi o tą ktorą wskazują strzałki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zewnetrzna uszczelka drzwi - jak zamontowac?
hej jak wcisnac ta uszczelkr na miejsce? a4b6 avant przod pasazer Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
zadzwonilem - koszt 150 zl+koszta wysylki wiec w sumie bardzo zblizone koszta do zamiennika w ASO Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
ale co tu chcesz regenerowac? to jest plastikowe kolko z linkami... nie za bardzo jest sens to regenerowac Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
juz zamowilem zamiennik, dam znac co i jak Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Hej, mam problem z klimatyzacją - z jednej chlodzi (kierowca) z drugiej grzeje (pasazer). Sprobowalem zrobic ponownie nastawy ale wyskakuje blad jak na screenie. Pytanie - gdzie kupic potencjometr tal zeby go wymienic? mozna w ASO kupic sam potencjometr czy tylko caly silniczek. moze ktos ma na sprzedaz sam potencjometr? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
zestaw naprawczy mechamizmu podnoszenia szyby?
w aso oryginal ok 400 zl po znizkach , zamiennik 200 wiec raczej zamowie z allegro ten co kolega podal Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
tak jak pisalem - u mnie problem rozwiazany ale mysle ze ktos jeszcze skorzysta z twojej instrukcji Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Nie nagrzewa się ? Termostat / Czujnik ?
ok problem rozwiazany, czujnik wymieniony i wskazowka wskazuje idealnie 90 stopni. Kupujac czujnik w ASO nalezy pamietac ze nie ma w zestawie uszczelki typu o-ring a takze zapinki (warto kupic na wszelki wypadek ) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
ok problem rozwiazany - czujnik wymieniony i jest juz ok dla ludzi kupujacych w ASO czujnik - dokupcie od razu oring i zapinke na wszelki wypadek - te czesci maja osobny nr i nie beda w zestawie z czujnikiem Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
siema czy moge zmieszac plyn hart g12 z plynem petrygo g12+ ? wymienialem czujnik g62 i nie kupilem plynu... zeszlo conajmniek tyle ile jest w zbiorniczku na plyn (jest prawie pusty) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka