Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nikodem43

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nikodem43

  1. Witam Mam problem w moim 2.0 143 km. Podczas odpalania słychać dziwny dźwięk. Widać jakby napinacz powiedzicie czy miał ktoś z tym problem? 20211014_092124.mp4
  2. Ktoś coś?
  3. Witam Otóż poradzcie mi co mam zrobić. Problem polega na tym, że moja lewa strona w aucie była walnięta i z tego co się domyślam wymienili drzwi. Mam jeden kluczyk do auta i ona nie pasuje do tego zamka w drzwiach. Pasuje jedynie do bagażnika. Czasem jest tak że kluczyk mi się rozkoduje tez nie wiem czemu i wtedy muszę otworzyć bagażnik i wchodzę do środka. Irytujące szczególnie jak gdzieś w mieście muszę włazić przez bagażnik:d Zatem powiedzcie co mam zrobić czyzmienić zamek w drzwiach i stacyjke?  Czy będzie jakieś inne rozwiązanie ?
  4. nikodem43 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam Dźwięk przy opalaniu jest już coraz to bardziej drażniący. Wiem że to wina wariatora wiem że gościu z forum regeneruje czy macie może namiary??
  5. nikodem43 odpowiedział(a) na nikodem43 temat w 2.0
    Czyli u siebie masz nawet dłużej?? Do tego mam gdy jadę na tym ssaniu to jest słaby i dość szarpie silnikiem.
  6. nikodem43 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam Gdy odpalam auto to długo pracuje na ssaniu ok 1 minuty. Jak u Was to wyglada??
  7. nikodem43 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Koledzy powiecie co to może być gdy skręcam w lewo z większą prędkością to jest takie stukniecie z prawej strony nie wiem to może być oczywiście na kanale nic nie wykryli. Wymieniłem banana bo był już spory luz myślałem że to właśnie on. Również są odgłosy na np kamienistej drodze ale takie jakby głuche. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  8. nikodem43 odpowiedział(a) na nikodem43 temat w 2.0
    Cewki już zmienione tylko silnik ciepły to pali elegancko zobaczę wieczorem jak będzie większy mróz. A z tym termostatem co może być?? Praktycznie w użytkowaniu auta nic nie zauważyłem niepokojącego prócz dziś tego opalania Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  9. nikodem43 odpowiedział(a) na nikodem43 temat w 2.0
    Tak jakieś 2 tyg odlaczalem od akumulatora. Co do lpg nie wiem czemu zawsze było dobrze a tankuje tylko na jednej stacji. A z wypadaniem zapłonu na cylindrach co zrobić? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  10. nikodem43 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam Dziś rano gdy odpalałem auto strasznie szarpało silnikiem podpiąłem VAGa i aż tyle błędów co to za błędy ?? widzę coś z cylindrami ale reszta nie mam pojęcia. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 909 557 H Component and/or Version: 2.0L R4/5VS 0002 Software Coding: 0011501 Work Shop Code: WSC 63351 7 Faults Found: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16686 - Cylinder 2 Misfire Detected P0302 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded
  11. nikodem43 odpowiedział(a) na nikodem43 temat w Audi A4 B6
    Mam korbe Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  12. nikodem43 odpowiedział(a) na nikodem43 temat w Audi A4 B6
    No właśnie tam nie pasują a da radę tak przekładać piny? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  13. nikodem43 odpowiedział(a) na nikodem43 temat w Audi A4 B6
    Już kiedyś jedna zamówiłem i nie pasowała A co przodem ?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  14. nikodem43 odpowiedział(a) na nikodem43 temat w Audi A4 B6
    Pourywane przewody to nie są już sprawdziłem ogólnie kostka w słupku nie pasuje do tej wiązki w drzwiach gra tylko głośnik Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  15. nikodem43 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witajcie Mam problem z moimi drzwiami od początku kiedy mam to auto a mianowicie wszystkie drzwi oprócz lewych tylnych zamykają się z pilota. Te lewe tylne mają jakby jakąś inną wiązke. Podejrzewam że była jakaś przekladka drzwi. Skąd mogę wziąć numer wiązki jakieś prawidłowej aby pasowała i w końcu zamykały się te drzwi z pilota. Jeszcze jest sprawa drzwi kierowcy a w nich nie mogę otwierać drzwi kluczykiem tak jakby nie pasował w ogóle co to może być czy zamek jest jakiś inny nie z tego kluczyka?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  16. Tu już robiłem ale najgorzej te szumy słychać w przodzie drzwi gdzieś nad zawiasami Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  17. Witajcie Może wiecie gdzie trzeba regulować drzwi aby były bardziej dociśnięte?? Jak jadę z większą prędkością to strasznie słychać szum. Są to drzwi kierowcy. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  18. Ja natomiast mam 293 tyś roku temu kupiłem miało 269tys km. Przebieg raczej oryginalny mam książkę serwisową ktoś w 2007 r w Niemczech zajechał silnik i wstawił nowy Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  19. Tak ale tylko przód niestety więc narazie zrobię tylko przód:) Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  20. Witam Niestety nie mam w swoje b6 podswietlanych klamek ale chciałbym sobie zrobić tylko pod jaki kabel się podpiąć z prądem?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  21. Witam Niestety w mojej b6 nie mam podswietlanych klamek ale za to chciałbym się zabrać. Czy ktoś już takie coś robił jakie diody użył?? Gdzie podpiąć się pod prąd?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  22. Witam Zakupiłem radio alpine 1 din jakiej potrzebuje przejściówki aby podłączyć do audi a4 b6 ?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.