Treść opublikowana przez nikodem43
-
Dziwne stuki na zimnym silniku podczas odpalania
Witam Mam problem w moim 2.0 143 km. Podczas odpalania słychać dziwny dźwięk. Widać jakby napinacz powiedzicie czy miał ktoś z tym problem? 20211014_092124.mp4
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Dokładnie Tak.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Tak, sprzedaje
-
Co zrobić z tym centralnym?
???
-
Co zrobić z tym centralnym?
Ktoś coś?
-
Co zrobić z tym centralnym?
Witam Otóż poradzcie mi co mam zrobić. Problem polega na tym, że moja lewa strona w aucie była walnięta i z tego co się domyślam wymienili drzwi. Mam jeden kluczyk do auta i ona nie pasuje do tego zamka w drzwiach. Pasuje jedynie do bagażnika. Czasem jest tak że kluczyk mi się rozkoduje tez nie wiem czemu i wtedy muszę otworzyć bagażnik i wchodzę do środka. Irytujące szczególnie jak gdzieś w mieście muszę włazić przez bagażnik:d Zatem powiedzcie co mam zrobić czyzmienić zamek w drzwiach i stacyjke? Czy będzie jakieś inne rozwiązanie ?
-
Regeneracja wariatora
Witam Dźwięk przy opalaniu jest już coraz to bardziej drażniący. Wiem że to wina wariatora wiem że gościu z forum regeneruje czy macie może namiary??
-
Za długo na ssaniu ??
Czyli u siebie masz nawet dłużej?? Do tego mam gdy jadę na tym ssaniu to jest słaby i dość szarpie silnikiem.
-
Za długo na ssaniu ??
Witam Gdy odpalam auto to długo pracuje na ssaniu ok 1 minuty. Jak u Was to wyglada??
-
Co to za stuki
Koledzy powiecie co to może być gdy skręcam w lewo z większą prędkością to jest takie stukniecie z prawej strony nie wiem to może być oczywiście na kanale nic nie wykryli. Wymieniłem banana bo był już spory luz myślałem że to właśnie on. Również są odgłosy na np kamienistej drodze ale takie jakby głuche. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
co to za błedy
Cewki już zmienione tylko silnik ciepły to pali elegancko zobaczę wieczorem jak będzie większy mróz. A z tym termostatem co może być?? Praktycznie w użytkowaniu auta nic nie zauważyłem niepokojącego prócz dziś tego opalania Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
co to za błedy
Tak jakieś 2 tyg odlaczalem od akumulatora. Co do lpg nie wiem czemu zawsze było dobrze a tankuje tylko na jednej stacji. A z wypadaniem zapłonu na cylindrach co zrobić? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
co to za błedy
Witam Dziś rano gdy odpalałem auto strasznie szarpało silnikiem podpiąłem VAGa i aż tyle błędów co to za błędy ?? widzę coś z cylindrami ale reszta nie mam pojęcia. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 909 557 H Component and/or Version: 2.0L R4/5VS 0002 Software Coding: 0011501 Work Shop Code: WSC 63351 7 Faults Found: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16686 - Cylinder 2 Misfire Detected P0302 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded
-
Co z tymi drzwiami
Mam korbe Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Co z tymi drzwiami
No właśnie tam nie pasują a da radę tak przekładać piny? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Co z tymi drzwiami
Już kiedyś jedna zamówiłem i nie pasowała A co przodem ?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Co z tymi drzwiami
Pourywane przewody to nie są już sprawdziłem ogólnie kostka w słupku nie pasuje do tej wiązki w drzwiach gra tylko głośnik Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Co z tymi drzwiami
Witajcie Mam problem z moimi drzwiami od początku kiedy mam to auto a mianowicie wszystkie drzwi oprócz lewych tylnych zamykają się z pilota. Te lewe tylne mają jakby jakąś inną wiązke. Podejrzewam że była jakaś przekladka drzwi. Skąd mogę wziąć numer wiązki jakieś prawidłowej aby pasowała i w końcu zamykały się te drzwi z pilota. Jeszcze jest sprawa drzwi kierowcy a w nich nie mogę otwierać drzwi kluczykiem tak jakby nie pasował w ogóle co to może być czy zamek jest jakiś inny nie z tego kluczyka?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Co na dociśnięcie drzwi
Tu już robiłem ale najgorzej te szumy słychać w przodzie drzwi gdzieś nad zawiasami Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Co na dociśnięcie drzwi
Witajcie Może wiecie gdzie trzeba regulować drzwi aby były bardziej dociśnięte?? Jak jadę z większą prędkością to strasznie słychać szum. Są to drzwi kierowcy. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Żywotność silnika / Wasze przebiegi
Ja natomiast mam 293 tyś roku temu kupiłem miało 269tys km. Przebieg raczej oryginalny mam książkę serwisową ktoś w 2007 r w Niemczech zajechał silnik i wstawił nowy Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie podpiąć podświetlanie klamek
Tak ale tylko przód niestety więc narazie zrobię tylko przód:) Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie podpiąć podświetlanie klamek
Witam Niestety nie mam w swoje b6 podswietlanych klamek ale chciałbym sobie zrobić tylko pod jaki kabel się podpiąć z prądem?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Witam Niestety w mojej b6 nie mam podswietlanych klamek ale za to chciałbym się zabrać. Czy ktoś już takie coś robił jakie diody użył?? Gdzie podpiąć się pod prąd?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana na nie fabryczne radio
Witam Zakupiłem radio alpine 1 din jakiej potrzebuje przejściówki aby podłączyć do audi a4 b6 ?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka