Treść opublikowana przez nikodem43
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
A jak się wymienia ten czujnik ??? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana zamka co dalej??
Znalazłem problem a to zła wiązka. Zauważyłem że kabelki w kostce w słupku nie odpowiadają kabelka w wiązce. Muszę zamówić nową wiązke czy zna może ktoś nr tej wiązki aby była dobra ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana zamka co dalej??
Otóż mam korby na tyle. A właśnie przyszedł mi kabel i będę podłączał kabel i dam znać jakie błędy. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana zamka co dalej??
Nie wiem już co mam z tymi drzwiami. Wymieniłem wiązke i zamek i dalej nic. Sprawdzałem w słupku prąd dochodzi a gdy podłącze wiązke to do tej wtyczki gdzie podłącza się zamek tan prąd nie dociera i to w dwóch wiazkach jakie mam. Jak myślicie gdzie jeszcze szukać problemu ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana zamka co dalej??
Witam Zmieniłem zamek w mojej b6 w tylnych drzwiach od kierowcy i nie wiem czy trzeba ten zamek zakodowac ?? A jeśli tak to jak ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Świeci kontrolka aby dolać olej a jest jego sporo
Czyli to coś ważnego?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Świeci kontrolka aby dolać olej a jest jego sporo
Jeszcze jedno ogólnie się nie znam ale jak włączę zapłon i nacicne przy zegarkach check to pokazuje się oldruck i kühlmittel jaak myślicie co to oznacza ? W czasie jazdy nic się nie pokazuje ale tylko jak naciśnie check Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Świeci kontrolka aby dolać olej a jest jego sporo
Gdzie tego szukać?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Świeci kontrolka aby dolać olej a jest jego sporo
Witam W moim alt świeci cały czas kontrolka aby dolać olej. Dziś rano jak auto stało na równym na bagnecie pokazywali ponad stan więc co może odpowiadać powiadomienie na fisie że trzeba olej dolać??? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Światełka w drzwiach nie działają
Tak będę musiał zrobić ale dziwne że wszystkie nie działają Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Światełka w drzwiach nie działają
Tak jest pokazane na fisie jak są otwarte. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Światełka w drzwiach nie działają
We wszystkich nie działa a to są światełka bo mają żarówki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Światełka w drzwiach nie działają
Witajcie Otóż mam światełka w drzwiach ale niestety one nie świecą jaki bezpiecznik za nie odpowiada ?? Czy przyczyna będzie w czymś innym ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z centralnym zamkiem
Jak coś to będę pytał co i jak zrobić Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z centralnym zamkiem
Hm to może sam zacznę sprawdzać w tym słupku Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z centralnym zamkiem
W sumie nie świecą jeszcze lampki w drzwiach i podświetlenie tablicy rejestracyjnej Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z centralnym zamkiem
Całą lewą stronę nie zamyka Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z centralnym zamkiem
Witajcie Otóż Przymierzam się do zakupu b6 i już na sam początek jest problem z drzwiami lewymi kierowcy i pasażera. Problem polega na tym że nie działa zamykanie z kluczyka jak i od środka. Byłem z tym u szpeca i twierdzi że w przodzie w ogóle nie ma modułu a natomiast z tylu jest a koszt kodowania jakieś 200 zł. Więc na przód trzeba zamówić moduł a później go zalogować. Jak myślicie ile w tym prawdy ? Jaki to moduł znaleźć może podpowiecie. Audi z 2002 r silnik 2.0 alt 131 KM. Będę wdzięczny za podpowiedzi. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o rozkodowanie VIN
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E43A215989 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Po zmianie rozrządu świeci check
Witam Po zmianie rozrządu świeci check i auto straciło na mocy co to może być?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka