Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zborescian

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziękuję Ci bardzo ?
  2. Witam nie działa mi multifunkcja w kierownicy, nie wiem czemu, kupiłem radio używane miałem tylko wtyczkę na 3 wejścia, czwartą czerwoną wtyczkę inaczej podłączyłem później, może powinienem mieć quadlock ale wszystko działa prócz tej kierownicy ? została mi wolna wtyczka żółta fakra, trzeba ją też podłączyć,ma jakiś wpływ na coś ? Bo chyba radia nie muszę kodować żeby multifunkcja działała ? na drugim zdjęciu widać że jeden kabel mam uwalony,ktoś wie od czego jest ? Ciężko z nim, potem pomyślę jak go tam wsadzić bo lutować nie da rady
  3. Wszystko jest w porządku (tak mi się wydaje,radio działa,navi działa) dopóki nie przeskanuje i nie skasuje błędów, ale jeszcze nie było rnse w ogóle kodowane, zauważyłem że podczas skanowania błędów i następnie kasowania ich ObdElven robi samoczynnie jakieś kodowanie radia
  4. Ok wstępnie rnse działa poprawnie wraz z navi. Ale problem jest w tym że nic nie kodowałem i jak przeskanuje błędy ObdElevenem i skasuje błędy to wtedy się zaczyna cyrk,radio wariuje, muszę wtedy odłączyć kable na chwilę i wtedy wszystko niby działa dobrze ale przy próbie skanowania znowu dużo błędów w radiu i po ich usunięciu powtórka z rozrywki, widziałem instrukcje żeby zakodować navi ale trochę się obawiam to robić sam, dodatkowo zmieniałem sub ze zwykłego na bose i tylne głośniki są podłączone tylko, od radia kabli nie ciągnąłem,nie wiem czy to nie będzie jakiś dodatkowy problem żeby to ogarnąć. Może i mogłoby to tak działać bez kodowania navi ale nie chce błędów mieć żadnych ?
  5. Witam wszystkich mam pytanie takie. Otóż mialem radio symphony 2 din, kupiłem sobie rnse. jest już zamontowane, kupiłem przejściówki iso + antena fm i antena gps. mam pytanie odnośnie anteny. użyłem adapter który kupiłem, radio odbiera ale została jedna wtyczka zolta, widoczna na zdjeciu, czy trzeba ja podlaczac zeby lepiej radio odbieralo ? aktualnie radio odbiera i lapie stacje ale moze byloby lepiej jakby to tez jakos podlaczyc? No i navigacja mi wariuje, kręci się mapa... trzeba coś kodować? Fabrycznie mam navi w fis. Rnse sprawne
  6. https://youtu.be/oLd_cYu47jg chyba jednak jest jakiś myk tylko szukam kto to ogarnął
  7. Witam wszystkich jeśli taki temat już był to przepraszam ale nie mogłem znaleźć, mam pytanie takie. Otóż mialem radio symphony 2 din, kupiłem sobie rnse led. jest już zamontowane, kupiłem przejściówki iso + antena fm i antena gps. mam pytanie odnośnie anteny. użyłem adapter który kupiłem, radio odbiera ale została jedna wtyczka zolta, widoczna na zdjeciu, czy trzeba ja podlaczac zeby lepiej radio odbieralo ? aktualnie radio odbiera i lapie stacje ale moze byloby lepiej jakby to tez jakos podlaczyc? i jeszcze pytanie odnosnie modulu bluetooth. mam odblokowany aux w radiu, i wolne wejscie rgb w radiu. czy tam sie podlacza modul bluetooth ? wtedy bede mogl odtwarzać muzyke z telefonu poprzez bluetooth?
  8. witam czy bedzie odczuwalna roznica po wymianie glosnika kokpitu standardowego na glosnik bose? podlaczony standardowo pod radio, bo nie mam przodu podlaczonego pod wzmacniacz (mam tylko zrobiony tyl)
  9. Witam,mam drobny problem,mam kierownicę multifunkcje,4 ramienna przyciski wszystkie działają,jedynie nie dziala w ogóle podświetlenie przycisków...jak sprawdzić co jest nie tak ? Mogę podpiąć obd eleven
  10. Szkoda że nie ma kostki do wzmacniacza żeby wypiąć i wpiąć z przejściówką bez kombinowania z podłączeniem pinów :/
  11. Witam jest bardzo dużo tutaj informacji odnośnie instalacji bose, ale chciałbym uzyskać informacje w moim osobistym przypadku, mam a4 b6 Avant . Chcę zmienić Ori nagłośnienie na bose, radio mam concert ze zmieniarką na 6 CD i przy tym chcę zostać. Jak kupię zestaw głośników przód, tył do drzwi plus wzmacniacz,woofer to pojawia się pytanie odnośnie zamontowania tego, przód tył głośniki prosta sprawa P/P . Mam ori wzmacniacz Harman, nowy bose będzie wymagał przelutowania ? Czy może są jakieś przejściówki na to aby ułatwić sprawę? Niestety żeby przód grał pod nowym wzmacniaczem bose trzeba ciągnąć kable zgadza się ? Jestem zielony w tych sprawach, może ktoś z okolic Trójmiasta, półwyspu się na tym zna ?
  12. Witam czy ktoś się orientuje czy można jeździć na światłach postojowych w dzień z żarówkami LED SMD ? Świecą mocno i na biało, czy będzie mandat ?
  13. Witam. Jest bardzo dużo tematów starych już i mało konkretnych,kto mi doradzi jakie kupić do biksenonów żarówki postojowe h6w, myślałem i takich https://allegro.pl/oferta/h6w-zarowka-pozycji-audi-a4-b6-xenon-54-smd-led-hq-7708588690?utm_medium=app_share&utm_source=facebook w internecie niestety nie mogę znaleźć zdjęć jak to wygląda, chciałbym żarówki LED które się nie przepala po miesiącu, posiadam pełen fis. Żarówki powinny być z CAN. Czy te z allegro które wysłałem będą trwałe? Może ktoś takie akurat ma ? Proszę o pomoc , na końcu dodam zdjęcia z efektem końcowym
  14. Witam,mam pytanie bo nie wiem gdzie jest mój czujnik zderzeniowy boczny pasażera (przedni), miał być pod słupkiem b pod mechanizmem pasa...wysyłam zdjęcie,rozkręciłem wszystko i nie widzę... przesyłam linki ze zdjęciami dwoma. http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c3104e504ca1d880 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cbecb14624305278
  15. Witam,mam problem z moim Audi a4b6,chodzi o oświetlenie wnętrza (w kabinie się nie świeci po otwarciu którychkolwiek drzwi na podsufitce z przodu ani z tyłu,nie można manualnie włączyć żadnego światła na podsufitce nawet,żarówki są ok,po otwarciu pilotem w środku też się światło nie zaświeci nawet i na fis się nic nie pokazuje po otwarciu pilotem,dalej działa normalnie po odpaleniu auta) Proszę o pomoc,bezpieczniki posprawdzane.. a może ktoś zna dokładny nr bezpiecznika który może być za to odpowiedzialny? chociaż wydaje mi się,że prąd nie dochodzi gdzieś...a może w module komfortu się upalił stycznik od oświetlenia? proszę o pomoc,gdzie i czego mam szukać...skrzynka piwa gwarantowana dla pomocnego !! albo jeśli ktoś jest obcykany w tej elektryce i wiedziałby w czym może tkwić problem albo podpowiedziałby co sprawdzać itd to najlepiej przez telefon pogadać,podam w priv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.