-
ISOFIX
Mam koniec 99 r więc powinnam mieć ?
-
ISOFIX
Ok, dzięki ? a orientujesz się może gdzie tego szukać, bo patrzyłam na necie i raczej są tylko używane do A6 jeśli w ogóle coś mi wyszuka ☹️
-
ISOFIX
Witam. Czy ktoś u siebie w B5 polifcie montował uchwyt na mocowanie fotelika ISOFIX ? Gdzie mam sprawdzić czy mam otwory na stelaż ? Mam auto z 99 r czy z tego rocznika w ogóle były dziury na to ? *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
-
Tuleje belki.
Witam. Od tygodnia zaczęło mi skrzypieć okropnie auto z tyłu . Mechanik powiedział, że do wymiany są tuleje tylnej belki. Czy ktoś może polecić jakąś dobrą firmę, żeby to kupić i za miesiąc nie wymieniać znowu ? ☺️
-
Alternator
Czy ktoś napisze po kolei i dokładnie jak dostać się do alternatora ? Konkretnie to muszę wymienić łożysko a nie mogę się dostać do jednej śruby . Jakby ktoś miał zdjęcia było by super . Dziękuję Audi a4 B5 99 r polift 1.6. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
-
Kingaa zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Szyba El. Przód prawy Nie działa
Fart się skończył ;( Szyba też już nie działa wcale. Jak wrócę z wakacji to wymienię silniczek bo chyba e tym leży problem u mnie.
-
Szyba El. Przód prawy Nie działa
U mnie już działa. Obyło się bez większej kombinacji. Tata ściągnął boczek, przedmuchał powietrzem, podociskał styki i póki co działa. Mam nadzieję, że na długo
-
Szyba El. Przód prawy Nie działa
Owszem, działa, ale nigdy wtedy, kiedy właśnie tego chcę : D
-
Szyba El. Przód prawy Nie działa
Podpinam się do pytania, lecz u mnie działa od pasażera a od kierowcy nie. Jak naciskam przycisk to słychać klikanie i może za 15 razem się otwiera. Szyba nie opada i jak już raczy się odsunąć to z zamknięciem nie ma problemu
-
Przerywacz migaczy
Domyślilam się, aczkolwiek nie mam za bardzo czasu o kogoś kto mi to zrobi, więc pomyślałam, że mogę wymienić cały przerywacz który sama umiem wyjąć i podpiąć drugi
-
Przerywacz migaczy
1,5? :0 pytałam na innym forum to mówili za cały przerywacz 50-80 zł
-
Proszek uszczelniający
Chciałam się dowiedzieć coś na temat proszku uszczelniające chłodnice. Od jakiegoś czasu trochę ubywa mi płynu, nie mogę znaleźć miejsca wycieku ale też jakoś super dokładnie milimetr po milimetrze nie sprawdzałam przewodów. Tata powiedział mi o tym proszku, szukałam opini w internecie i jak zawsze 5 osób mówi, że gowno i 5 że używała i jest ok. Ale potrzebuje wiedzieć, jakie może to mieć konsekwencje i czy ewentualnie później można się tego pozbyć
-
Przerywacz migaczy
Dziękuję bardzo
-
Przerywacz migaczy
No ale jeśli jest taki sam to nie prościej go wymienić na działający? Czy ja coś źle myślę?
-
Przerywacz migaczy
Czy ktoś się orientuje czy przerywacz migaczy w a6 c4 jest taki jak w A4 b5 po lift czyli tam gdzie awaryjne? Z góry dziękuję ;-)