-
-
POMOCY 1.8T BAM do A4 b5
Witam. Chciałem naprawiać swój silnik okazało się przy zdjęciu głowicy , że to już szmelc i odstawiłem go w odpowiednią porę, lecz zdecydowałem się na wymianę silnika i chce wstawić 1.8T BAM od audi a3 Pytanie brzmi ; - Czy podejdzie wstawienie go - jakie są plusy i minusy - czy podejdzie pod skrzynie z AJL 5biegów Quattro za szybkie odpowiedzi serdecznie dziękuje i pozdrawiam !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A może jakieś pożegnanie lata ? jakiś spocik ?
-
Problem z Mruganiem Swiateł Kabiny
Witam. Mam czasami taki problem z światłami kabiny mrugają mi czasem przy otwarciu czy zamknięciu drzwi ponowne zamknięcie auta nic nie daje, a podczas jazdy mruga, zdarza się to rzadko, ale zastanawia mnie jaka może być tego przyczyna ? Z góry dziękuje
-
REGENERACJA ZAWIESZENIA Bydgoszcz
Witam. Zakładam nowy temat ze względu, że takiego jeszcze nie widziałem, a chciałbym podzielić się informacja z Bydgoszczy dotyczącej regeneracji wahaczy w audi. W moim przypadku jest to do B5 , koszt wychodzi 50zł za wahacz, a jak z resztą modeli tego nie wiem, Firma która to regeneruje wiem, ze jest rzetelna i profesjonalna więc spokojnie mogę polecić, Moto Champ na ulicy Księdza Józefa Schulza 1A, Będę regenerował niedługo oryginalne zawieszenie więc wrażenie będę tu opisywał. PS. Mam nadzieję , że takowa informacja przyda się kiedyś komu z góry Pozdrawiam !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja przyjadę Dzisiaj o 18 na Tesco na dole , będę czekał na fanów , którzy będą mogli przyjechać . Pozdrawiam
-
Lemsy obserwuje zawartość Meetingi Kujawsko-Pomorskie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema, ktoś tam wcześniej rzucił pomysł by jutro około godziny 17-19 na TESCO, ale raczej tu padają inne tematy niż spoty
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
To jak tu taka zaangażowana dyskusja to chciałbym coś z innej beczki dotyczące " Regeneracji wahaczy" A4 B5 w bydgoszczy gdzie prowadzą taką usługę bym mógł zregenerować swoje wahacze gdyż piszczy mi jak jeżdżę i skręcam . Dziękuje ślicznie z góry . Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja bardzo chętnie na zlocik w niedzielę tesco by w sumie pasowało godzina 17-19 ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników pięknej marki jaką jest Audi. Pozdrawiam. ; )