Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylwek250

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sylwek250 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Rozkrecalem to dzisiaj i komp i pod komputerem nadal sucho. Światła działają bo się okazało że wejście na żarówkę jest dość sparciale i musiałem dobrze żarówkę umiejscowić w gnieździe. Taki niby mało istotny fakt a trochę nerwów zepsuł. Dzieki za pomoc
  3. Ostatnio rozkrecalem i sprawdzałem czy tam jest ok bo mi sie woda zbiera pod nogami od kierowcy i było sucho.
  4. Podpinam się do tematu.cala reszta świeci tylko postojowe szlag trafił. Problem jak u koleżanki!!!
  5. Witam u mnie to samo brak świateł postojowych z tyłu. Kierunkowskaz jak włączę na wyłączonym zapłonie to też nie działa lewa i prawa strona. Gdzie szukać przyczyny? Cała reszta działa...
  6. Ok dziękuję
  7. Aha ok Dziękuję. W sklepie mówił sprzedawca że są 2 rodzaje. Tylko kodu silnika chyba nie znał. Dzięki pozdrawiam
  8. Podepne się pod temat z zapytaniem. Czy dobry rodzaj tarcz do tego auta w rozmiarze 288mm. Bo nie jestem pewien czy dobrze rozumiem czytając tą naklejkę.
  9. Sylwek250 odpowiedział(a) na kamil2803 temat w Audi A4 B5
    Witam nie wiem czy dobrze rozumiem ale do tego modelu tarcza ma 288mmm?
  10. Sylwek250 odpowiedział(a) na neek temat w Audi A4 B8
    Witam u mnie woda pod pedałami coraz bardziej mokro po deszczu. Więc wyczyscilem i uszczelnilem uszczelkę pod ecu i nie pomogło. Okazało się że woda leciała z boku, po kablach wychodzących z drzwi. W środku w słupku i sie dostawał do środka po kablach.Jest tam taka uszczelka styropianowa z której wychodzą kable którą uszczelnilem sylikonem. Teraz czekam na deszcz. Zobaczymy
  11. Moja buczy owszem na jałowym biegu,ale wyje jak cholera na zakretach i parkowanie na rozgrzanym silniku to jest niezły ryk A nie buczenie. Chcę ja wymienić bo się boję że mi gdzieś w trasie padnie a do tego mam nie długo wyjazd pod holenderską granicę.
  12. Witam mam do wymiany pompę wspomagania w silniku 1.8 adr 96r.(wyje na ciepłym silniku). dzwoniłem się dowiedzieć odnośnie regeneracji i powiedziano mi że jej się już nie uratuje, jedynie wymiana. Moje pytanie brzmi na jaką wymienić na używaną za którą wołają około 150 200zl.czy na zamiennik. Jeżeli zamiennik to ja jaki? Z góry dzięki
  13. Witam jestem z Gliwic posiadam audi a4b5 18 ADR z 1996r z LPG
  14. Sylwek250 odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Co do oleju to ja zalałem 10w40 i taki bym wlał. Ceramizer jak wyżej kolega napisal to nie jest głupi pomysł
  15. Sylwek250 odpowiedział(a) na bruzdu temat w 1.8
    Witam w książce SAM NAPRAWIAM w tabelce pokazuje 3.5
  16. Witam wszystkich klubowiczów. Zostałem posiadaczem Audi A4B5 1.8 (silnik ADR) z 96 roku i pewnie nie raz ani dwa będę potrzebował waszej pomocy. jak tylko bede mógł to również pomogę. Pozdrawiam Sylwester

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.