Treść opublikowana przez Kajrol
-
Czy takie felgi mają miejsce bytu w Audi b8?
Cześć mam możliwość zakupu felg 19" ale niestety nie wiem czy zmieszczą sie i czy takie wielkie bd dobre do mojej audi a4 b8 143ps avant Felga jest taka sama jak z tej stronki http://felgido.pl/msw/msw-24 niestety jeszcze nie wiem czy jest to et 48 czy też 35. No i na tej feldze siedzą opony 255/35 strasznie duuuuże jak dla mnie. Czy jest wgl sens?
-
Gumowy Spoiler na przedni zderzak.
Witam, tak jak w tytule. Czy ktoś może posiada taki gumowy doklejany "spoiler" gume pod przedni zderzak? I mógłby podzielić się efektem i żywotnością tego sprzętu
-
Regulacja świateł przeciwmgłowych
Cześć, mam pytanko. Można jakoś wyregulowac światła przeciwmgłowe, tak aby świeciły bardziej na boki? Chodzi mi o to aby podczas doświetlania zakretow oświetlaly bardziej pobocza
-
LED Ambiente neon
niestety nie wrzucę foty :/ zdenerwowałem się i po prostu je wymontowałem, ponieważ nie mogłem wytrzymać piszczenia....
-
LED Ambiente neon
zaraz zobacze jakie jest wyjscie i podrzuce foty
-
LED Ambiente neon
Cześć. Zakupiłem na ebay paski Led Ambiente które można mocowac np na drzwiach. Tak wiec dziś wziąłem się za mocowanie tego sprzętu. Do tego paska świecącego jest mała przetwornica. Pomyślałem że podłącze to pod oświetlenie guzika otwierania okien. Wziąłem Multimeter i znalazłem 12v na 1 i 2 Pinie. Tak wiec pod jedynkę dałem plus i pod 2 minus. Wszystko świeci pięknie. TYLKO te przetworniki strasznie piszcza! Czy to jest normalne? Czy coś źle zrobiłem?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
okej dzieki za odpowiedz a można to zrobić jakimś damrowym programem? mam kabel a specjalnie do jednego moda nie chce kupowac vcds
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Czy po zamontowaniu lampek w drzwiach trzeba koniecznie coś kodować w VCDS? Ponieważ nie posiadam sprzetu i nie wiem czy zabierać sie za lampki. Chodzi mi o to czy jeśli podłacze według schematu to bedzie normalnie swiecilo?
-
Rosnące obroty przy wciśniętym sprzęgle
to co u mnie wyje to chyba w sumie pompa wody . Identyczny dźwiek jak na filmiku ale tylko w tym przedziale obrotów co podałem
-
Rosnące obroty przy wciśniętym sprzęgle
No to w sumie dobra wiadomość tylko lipa że akurat u mnie coś tam buczy w tym zakresie obrotów :/ poza tym to mi wcale to nie przeszkadza w sumie jak bym miał coś źle z rozrządem to po przejechaniu plus minus tych 5 tyś km juź by coś było nie tak. Dobrze myślę?
-
Rosnące obroty przy wciśniętym sprzęgle
Witam, mam pewien problem, mianowicie. Jakiś czas temu wymieniałem rozrząd przy przebiegu jakos 174tys/km. I po tej wymianie pojawiły się dziwne dzwięki. Może to drgający pasek albo pompa wody no nie wiem. Dodawałem już jeden wątek z tym tematem. Dodam że dźwiek pojawia sie tylko przy obrotach okolo 900 niżej i wyżej nie ma dźwięku. Ale do tego juz sie przyzwyczaiłem i przejechałem około 5 tyś kilometrów i nic złego sie nie dzieje. Ale zauważyłem ze podczas puszczania sprzęgła obroty podskakuja do 900-920 i po chwili spadają lub też utrzymują sie. Nie pomaga ponowne wcisniecie sprzegła czy też gazowanie. Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko znów normalnie. Najgorzej jak te oborty trzymaja sie w tym przedziale i buczy mi tam cos z rozrządu :/ . Sprzęgło wraz z dwu masą było wymieniane przez poprzedniego właściciela jakos 165 tyś km. Tak więc ze sprzegłem i biegami nie mam problemu chociaż zauważyłem ze w zimę cięzko an zimnym silniku wchodzi 2gi bieg. lecz na rozgrzanym brak problemu. Mam przejmować sie tymi obrotami? co z tym robić? nie mam VCDS
-
Trzaskające drzwi
Cześć, mam problem z drzwiami w moim Audi a4 B8 avant. Jedni narzekają że w ich samochodach drzwi chodzą za cieżko.. ale u mnie jest inaczej, drzwi chodzą bardzo leciutko, za każdym razem jak zamykam to jest aż trzask. Stara, się to robić delikatnie ale mimo to aż serce boli jak słyszę te trzaski. Oczywiście drzwi stawiają jakiś opór i np wiatr ich nie zamknie też nie są opadnięte czy coś takiego Tutaj pojawia sie moje pytanie, czy można je jakoś wyregulować? Drzwi kierowcy i pasażera
-
Zwiększanie czułości AUX
Czesc, posiadam MMI z czerwonym wyświetlaczem, jest możliwość coś zmienic z tym aux?
-
Zaschnięta pasta polerska w odpryskach i rysach.
okej spoko dzięki tez zobaczę czy będzie działała "magiczna gąbeczka "
-
Zaschnięta pasta polerska w odpryskach i rysach.
taki 99% alkoholu tak? Nie uszkodzi lakieru?
-
Zaschnięta pasta polerska w odpryskach i rysach.
Witam, mam problem. Mianowicie samochód przeszedł polerkę i w malutkich odpryskach na masce została pasta polerska tak jak i w niektórych rysach. Samochód posiada czarny lakier i to bardzo rzuca sie w oczy.. Jak usunac ta paste? czym może można ją spryskać aby wypłyneła z tych odprysków rysek? nie wchodzi jakies wybieranie wykałaczką Proszę o pomoc
-
Folia Carbon na masce
Cześć, jestem w posiadaniu rolki foli 3m Carbon i zamierzam okleić maskę mojej czarnej Audi B8. Czy jest tutaj może ktoś taki kto posiada tak auto zrobione i mógłby podrzucić foty jak auto sie prezentuje? Zamierzam okleic ze względu na mnóstwo odprysków
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
z tego co kiedyś doczytałem to aby doświetlanie zakrętów działało to trzeba mieć czujnik deszczu, a ja tego nie mam najbardziej to by mi zależało na wizualizacji pdc
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Siema, w moim audi z 2008r posiadam radio mmi basic plus? takie z czerwonym wyswietlaczem i navi Czy jest możliwość aby zakodować wizualizacje sensorów podczas cofania?:) I czy w ogóle można coś zakodować w moim audi z tym czerwonym radiem? Czy to nie ma większego znaczenia kolor czy czerwony wyświetlacz?
-
nie można wyciągnąc kluczyka ze stacyjki
Witam, dziś miałem problem z tą nieszczesna stacyjka. kluczykj sie zacial w srodku i nie bylo mozliwosci aby go wyciagnac. Postanowailem wiec wymontowac cala stacyjke i ja rozebrac bo nie bylo nic do stracenia. nie wiem co tam ma niby sie wyrabiac bo wszystkie plastiki i elementy byly jak nowe. Jedynie do płytki elektroniecznej jest przylutowany jakis "silniczek" który steruje blokada aby nie mozna bylo wyciagnac kluczyka ze stacyjki. wiec postanowilem rpzeprowadzic kompiel w sprayu kontakt. Niestety nie pomoglo za wiele. Wiec wylutowalem ten "silniczek" spryskalem go jeszcze raz i wlutowalem na nowo. Jak narazie smiga jak nowe.
-
Dziwny dzwiek po wymianie rozrządu.
Pasek był wymieniany na naprawie rozrządu. No ale już dźwięków nie ma i jest Gut
-
Dziwny dzwiek po wymianie rozrządu.
narazie przestało i nie będę lał żadnej wody taaa aby ściągnąć pasek to trzeba cały przód rozebrać ..
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Siemanko, właśnie wymieniałem ten imbusik i pokaże wam jak wyglądał po 176tys. Ciężko uchwycić to aparatem. Ale nie był w najgorszym stanie. Zjechany ale wciąż miał miał kształt imbusa
-
Dziwny dzwiek po wymianie rozrządu.
Hmm. Teraz po zrobieniu około 10 km dźwięk znikł. 0.o nie czaje o co tu biega. Jak znikł to za***iście. Mam nadzieje ze za następne 10 km nie pojawi się ponownie, lub po szybszej jeździe po autostradzie. :/
-
Dziwny dzwiek po wymianie rozrządu.
Wiesz.. Gdybym bym wciąż w Polsce to by nie było problemu. Ale teraz jestem w Niemczech i w najbliższym.czasie nie jadę do polski. Bo niestety trzrba znów cały przód ściągać mam rozumieć? Jest mozliwe ze mechanik coś źle zrobił i mogę się z nim kłócić czy to po prostu zbieg okoliczności?... Chociaż w zbieg okoliczności nie chxe mi się wierzyć. Niestety pasek nie chce się zatrzymać w takim miejscu abym widział jakiej marki jest ;p Nie bardzo mi się uśmiecha oddawać samochód do niemieckiego mechanika i ponosić koszty przez niedopatrzenie polskiego zakladu