Treść opublikowana przez demson
-
[B7 BRB] Uszkodzony dwumas ?
Słabo u mnie z czasem i nie mam kiedy podjechać do mechanika, ale czy w przypadku napinacza dźwięk ulegałby zmianie przy wciskaniu sprzęgła? Sent from my D6503 using Tapatalk
-
[B7 BRB] Uszkodzony dwumas ?
Postaram się w tym tygodniu podjechać do specjalisty. Dodam że samochód ma 150 tys. km przebiegu Sent from my D6503 using Tapatalk
-
[B7 BRB] Uszkodzony dwumas ?
Witam, jestem dosyć świeży na forum ale ostatnio zauważyłem dziwny problem z moim Audi. Podczas odpalania wydaje z siebie dziwny metaliczny dźwięk. Nie telepie budą ale jest on strasznie nieprzyjemny dla ucha... Link do filmiku:
-
Skrzynia GYA b7 1.9 na jaka wymienic?
Odświeżam temat... Mam problem ze skrzynią GYA i jeśli będzie możliwość rekonstrukcji w przystępnej cenie to to zrobię (synchro). Jeśli jednak będzie coś poważnego to będzie do wymiany. Pytanie jest następujące : czy wszystkie skrzynie z 1.9 tdi podejdą do silnika BRB? Sent from my D6503 using Tapatalk
-
Ciężko wchodząca dwójka
Ja dzisiaj udałem się do mechanika gdyż z okolic nawiewu od strony pasażera wydobywał się dziwny chrupot/szelest przy dodawaniu gazu a na dodatek występował problem przy zmianie z 1 na 2 oraz zgrzyt przy zmianie z 2 na 3 ale tylko na zimnym silniku. Dodatkowo mechanik mi pokazał że jak dociska lewarek mocno w stronę wybranego biegu to szelest się nasila. Stwierdził że skrzynia do regeneracji albo wymiana...
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Ok, sorry ale jestem nowy na tym forum a na dodatek nie do końca ogarniam Tapatalk... Sent from my D6503 using Tapatalk
-
zgrzy przy zmianie z 2 na 3. bieg, 1.9TDI
Jedna rzecz którą jeszcze zauważyłem u siebie w aucie. Zgrzyt słychać głównie rano jak wszystko jest zimne, natomiast jak już się nagrzeje to można szybko redukować bez zgrzytu... Sent from my D6503 using Tapatalk
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Ok, dzięki za info u mnie chyba to nie będzie takie proste bo nie mam takiego menu... Sent from my D6503 using Tapatalk
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Ja z kolei mam inny problem. Po naciśnięciu przycisku na pilocie słychać że drzwi się otwierają, jednak faktycznie tylko drzwi kierowcy sa do otwarcia z zewnątrz. Dopiero jak jeszcze raz nacisnę przycisk otwierania i przytrzymam to otwiera wszystkie... Sent from my Hudl 2 using Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Broki? Sent from my Hudl 2 using Tapatalk Zawartość dodana 0 minutes later Broki? Sent from my Hudl 2 using Tapatalk
-
zgrzy przy zmianie z 2 na 3. bieg, 1.9TDI
Ok, dzięki za pomoc! Zacznę się rozglądać za odpowiednim serwisem... Sent from my Hudl 2 using Tapatalk
-
zgrzy przy zmianie z 2 na 3. bieg, 1.9TDI
Mam podobny problem ale przy redukcji, czy to też kwestia synchro? Jeśli tak to skrzynia do wymiany czy da się coś poradzić? Sent from my Hudl 2 using Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pochodzę z Lublina ale na co dzień mieszkam w okolicach Newcastle w Wielkiej Brytanii. Niedawno stałem się właścicielem Audi A4 1.9TDI B7 S-Line.