Treść opublikowana przez Daniel96
-
Przycisk od regulacji podłokietnika
Ktoś pomoże?
-
Przycisk od regulacji podłokietnika
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Dobra dzieki
-
A4 B6 Avant by FrondSide
aso czy na alledrogo?
-
Kontrolka od ESP i ABS
Witam. Mam problem z moją b6. Na desce często mi wywala kontrolka esp a trochę rzadziej abs. Jest dzień że sie nie zapali nic a jest tak ze odpale samochód i od razu sie zapalają w czym lezy problem?
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Ile dałeś za tą nakładkę i osłone aku?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
No właśnie a jechać gdzieś dalej to bezsens zeby zrobic troche instalacji
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Koledzy potrzebny mi w TM jakiś dobry elektryk co by mi zamontował w b6 pakiet światło bez fuszery?
-
Pakiet oświetlenie w drzwiach
Witam przymierzam się do zakupu pakietu oświetlenie w drzwi ( podświetlane klamki itp) Chciałbym zapytać czy dałoby radę coś takiego zamontować u mnie w aucie? Dodam, że mam 2 el szyby a na allegro jak patrzyłem były do 4 szyb w elektryce.
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Ja myślę nad jakimś programem do swojej b6 1.9 tdi 105km bo trochę za mało kucyków ?
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Ile dałeś za listwy drzwi sline
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Miło się ogląda postęp prac przy twoim aucie. Podstawa ogarnąć mechanicznie a potem wizualnie
-
Nie działa gniazdo zapalniczki
Dobra kolego już problem z głowy. Wtyczka lekko sie wypięła i już wszystko git
-
Nie działa gniazdo zapalniczki
W którym miejscu może być ta kostka?
-
Nie działa gniazdo zapalniczki
Koledzy mam problem z zapalniczką oraz z podświetleniem przedniej popielniczki. Patrzyłem bezpiecznik w miejscu 33 i jest ok. Nie pali się podświetlenie zapalniczki i jak i popielniczki i w zapalniczce nie ma prądu. Co to może być??
-
komputer nie pokazuje otwartych drzwi
Witam koledzy mam problem. Na komputerze nie pokazuje mi z lewej strony otwartych drzwi z przodu i z tyłu, nie palą się nawet lampki w drzwiach czym to jest spowodowane i jakie mogą być koszta naprawy
-
Nadkole przód
Koledzy w przednim nadkolu z lewej strony wyszła mi rdza. Nie ma jeszcze wielkiej tragedii i nie wyżarło na wylot. Pytanie co z tym zrobić? Kupować nowy błotnik czy da rade się tego jakoś pozbyć
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jakiś spot w ciągu najbliższych dni?
-
osłona za popielniczką
Dzięki kolego
-
osłona za popielniczką
Koledzy mam takie pytanie. Jak nazywa sie ta osłona plastikowa za przednią popielniczką albo jaki ma numer.
-
Przyciski sterowania szybami chrom
Koledzy szukałem dużo po necie i potrzebuje chrom przełącznika szyb ale tylko przednich coś takiego ma może ktoś na sprzedaż lub gdzie mogę takie znaleźć?
-
Sterowanie lusterek w chromie
od b8 ma tyle samo pinów i podejdzie idealnie bez rezania?
-
Sterowanie lusterek w chromie
Koledzy mam do was pytanie. Otóż mam ten przełacznik do sterowania lusterek, zwykły czarny, chciałbym mieć taki z chromem i oczywiście żeby był oryginalny a nie jakaś podróba. coś takiego http://allegro.pl/przelacznik-regulacji-lusterek-audi-a4-b6-b7-a6-c6-i5210108335.html Z jakiego samochodu by pasował idealnie bez modyfikacji lub może ma taki ktoś na sprzedaż do mojej b6
-
Środkowy tunel
a może ma ktoś ma sprzedaż nie powycierany tunel 1 din w kolorze soul?
-
Środkowy tunel
patrzyłem ceny tunelu w dobrym stanie to sie zastanawiam czy nie taniej było by pomalować i sie tutaj zastanawiam jaki lakier byłby do tego najlepszy