Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciski sterowania szybami chrom


rafi10612

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje zmienic moje poscierane przyciski szyb na te z chromem. Poczatkowo wybor padl na te z Audi A4 B8 lecz ludzie madrzy na tym forum doradzili ze sa lepsze z Audi A3 z tym ze nie wiedzieli jaki jest numer tej czesci . Moze ktos to zmienial i moglby pomoc koledze . Chodzi mi o sterowanie na 4 szyby wraz z galka regulacji lusterek ze skladaniem . Gdyby ktos mial wlasnie takie przyciski to z checia wydalby na nie moje ciezko zarobione pieniadze . Dziekuje i pozdrawiam :)


http://allegro.pl/przyciski-wlaczniki-szyb-audi-a3-8v-8v0-chrom-5d-i5071643000.html


http://allegro.pl/przelacznik-szyby-audi-a6-a3-q7-4f0959855b-i5178520748.html


Ktore bardziej beda pasowaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten dylemat,ale wybralem te opcje

4 razy szyby 4F0959851H5PR

ab348406dce9.jpg

pojedyncze 8Z0959855D5PR

pokretlo ustawiania lusterek 4F0959565A5PR

4f0_peilinkytkin.jpg

jedyny minus przyciskow,sterowania czteroma szybami,jest taki,ze nie bedzie ci dzialac blokada tylnej szyby :kwasny: ale to tam tego uzywa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie bedzie dzialac? W sumie rzadko to uzywam ale wole jak u mnie wszystko dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczam się do pytania czemu blokada szyb nie bedzie dzialac?

Szukam jakis przyciskow dla Siebie do mojego b7 . Sa jakies inne w ktorych dziala blokada ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Tak zeby wszystko dzialalo. I takie pytanko kolego ten zestaw ktory zakladales to nowy byl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od B8 trzeba podcinac,od A3 niedziala tylna szyba. Czy mozna zaadaptowac jakies inne przyciski zeby jednak byl chrom i pelna funkcjonalnosc z blokada tylnych szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od B8 trzeba podcinac,od A3 niedziala tylna szyba. Czy mozna zaadaptowac jakies inne przyciski zeby jednak byl chrom i pelna funkcjonalnosc z blokada tylnych szyb

Mozna przerzucić same przyciski tzn nakładki i będzie hulac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od B8 trzeba podcinac,od A3 niedziala tylna szyba. Czy mozna zaadaptowac jakies inne przyciski zeby jednak byl chrom i pelna funkcjonalnosc z blokada tylnych szyb

A od B8 po przycięciu będzie wszystko działać ???

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przezucic od ktorego auta?

Wydaje mi się , że kolega mowił o zmianie samych nakładek an te z A3 bo napisał że wszystko będzie działało ale pewny nie jestem

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakis poradnik jak to zrobic ? jakas wskazowka zeby to zrobic dobrze a nie popsuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakis poradnik jak to zrobic ? jakas wskazowka zeby to zrobic dobrze a nie popsuc

Chodziło mi o przełożenie samych nakładek przycisków. Nigdzie nie widziałem poradnika, ale jestem przekonany że to jedyny sposób na to żeby mieć blokadę szyb z tyłu. U siebie jeszcze tego nie przekładałem bo w sumie nie przeszkadza mi na razie brak blokady.

Przyciski pojedyńcze czyli te co są w pozostałych drzwiach działają bez zarzutów, mimo że nie są w 100% plug&play. Trzeba nieco pokombinować z ich wpasowaniem do miseczek uchwytów.

Na zdjęciach przycisk nowy vs stary. Widać, że znacznie różnią się wysokością, ale też długością.

rVwJ51P.jpg

hEBz7e6.jpg

U mnie wygląda to tak

eLoBkKL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie o tym myslalem zeby same nakladki przelozyc. Tylko chodzilo mi o to czy jest jakis na to patent zeby nie polamac tych nakladek, Pamietam ze sa zamocowana na bolcach i tak myslalem zeby je lekko podwazyc i znich sciagnac ale wolalalem zapytac bo moze ktos to robil i czy nie ma tam jakies blokady dodatkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz te chromy.

A orientuje się ktoś czy przy zmianie na te z A4 B8 jest dużo tych przeróbek i jakie dokładnie ? Bo jak patrzę na alledrogo to więcej całych kompletów w chromie w całkiem przystępnej cenie jest od A4 niż od A3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie wykombinował ktoś samych takich nakładek chromowanych na istniejące przyciski takie coś jak zapodał linka Kodzak33 tylko tam nie ma dla naszych A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukałem dużo po necie i potrzebuje chrom przełącznika szyb ale tylko przednich coś takiego 

959308as-960.jpg

ma może ktoś na sprzedaż lub gdzie mogę takie znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...