-
K2 SIEMION zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
kolego wymien czujnik cisnienia doladowaniajest na ruze intercolera
-
czeste wypalanie dpf
witam tydzien temu w moim a4 b8 caga zrobjlem program ze 143 koni na 205 oprocz tego zmienilem turbo z silnika caha problem polega na tym ze dpf zapala sie coraz czesciej po przejechaniu 100 150 km i po ostrym wariowaniu.Oczywiscie mam pytanie czy ktorys z klobowiczow mial podobny przypadek pozdrawiam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony
-
lokalizacja czujnika temperatury cieczy 2.0 TDI CAGA
witam kolegow mam maly klopot poniewarz nie zalancza sie wentylator chlodzenia w a4 b8 2.0 caga wyskakuje blod P069100 obwod sterowania 1 wentylatorem chlodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witasko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj kolego jakie modyfikacje cie interesuja pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich kolegow i kolerzanki ja jestem szczesliwym posiadaczem a4 b8 2'0 tdi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich kolegow jestem posiadaczem Audi a4 b8 od wrzesnia 2016 roku