Metiu Audi Bex

790 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Metiu Audi Bex

Reputacja

1. Witam dzięki za odp założyłem dystanse 30 mm i wszystko ładnie sie zgrało z błotnikiem nic nie wystaje nic nie trze przy zawieszeniu s-line dla osób majacych koła 18 7.5 i et 54 można założyć dystanse 30mm na stronę na przód i na tył i nic nie obciera . Pozdrawiam
  2. Witam dla osób majacych szerokość koła 7.5 i et 54 można założyć dystanse 30mm na stronę na przód i na tył i nic nie obciera . Pozdrawiam
  3. Witam przeczytałem juz cały temat ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie ,mam zawieszenie 1bv nie wiem jakie zastosować dystanse dla felg org rotor 7.5jx18h et 54 tak żeby nic nie wystawało poza obrys auta czy wejdzie mi dystans 30 mm i nie bedzie nic ocierać tak zeby to ładnie zgrać z błotnikiem czy może jakiś mniejszy dystans powinienem zastosować po zastosowaniu będę mial et 24 wiem ze dla 8 jest et 30 ale nie wiem czy to nie będzie za małe et . Opony które mam to 225 40 18 Pomóżcie bo już mam metlik w glowie .
  4. Witam jakie zastosować dystanse dla felg org rotor 7.5x18 et 54 tak żeby nic nie wystawało poza obrys auta czy wejdzie mi 25 mm i nie bedzie nic ocierać ? czy może jakiś mniejszy dystans powinienem zastosować po zastosowaniu będę mial et 29 ale nie wiem czy to nie będzie za małe et
  5. Witam a więc problem nie wiem jaki był do końca powiem co zrobiłem : a wiec wymontowałem komputer wyczycilem wszystkie styki od przekażników sie tam znajdujacych później wyczyscilem styki na kostkach . Zauważyłem że mi kapie olej po przewodzie od pompy sai wyczyscilem tak samo przewód i kostkę oddzielilem te dwa przewody od siebie . Pozmienialem przekazniki pod kierownicą wyczyscilem klemy od akumulatora i styki. Poskladalem wszystko do kupy przekrecilem kluczykiem i zaswiecily sie zegary i wszystkie kontrolki wtedy już wiedziałem że samochód odpali i odpalił od strzała ale jaka była dokladnie przyczyna ciężko stwierdzić podejrzewam że było zwarcie na tym przewodzie od pompy sai ale pewny na 100 % nie jestem . Na razie smigam i jest dobrze
  6. Witam audi udalo mi sie odpalic
  7. Szukałem już trochę na forum i na artykuł z wodą trafiłem i od razu od tego zacząłem sprawdzanie . Odłączałem tak samo tą pompę i nic to nie dało sprawdziłem też te przekaźniki mam ich tam dwa 219 i 373 nie mam tam wody wszystko suchutko . Dziś dostałem na podmiankę przekaźniki które się znajdują pod kierownicą i jutro będę podmieniał .
  8. Witam szanownych klubowiczów jestem Mateusz. Mam problem z swoją audi A4 b6 1.8t bex mianowicie jeździłem autem odstawiłem go po przejażdżce , drugiego dnia chciałem jechać na myjnie i samochód nie odpalił nie świecą się zegary i na liczniku świeci tylko airbag i esp . Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i znalazłem przepalony bezpiecznik maxi duży bezpiecznik 40 amper że jest przepalony znajduję się pod podszybiem tam co jest puszka od ecu przy zmianie na dobry bezpiecznik nowy się tak samo przepalił nie świeciły sie zegary a przepalił się w chwili przekręcenia kluczyka . Czy miał ktoś podobny problem jak ja i jak sobie z nim poradził . Z góry dziękuję za cenne wskazówki .
  9. Witam szanownych klubowiczów jestem Mateusz. Mam problem z swoją audi A4 b6 1.8t bex mianowicie jeździłem autem odstawiłem go po przejażdżce , drugiego dnia chciałem jechać na myjnie i samochód nie odpalił nie świecą się zegary i na liczniku świeci tylko airbag i esp . Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i znalazłem przepalony bezpiecznik maxi duży bezpiecznik 40 amper że jest przepalony znajduję się pod podszybiem tam co jest puszka od ecu przy zmianie na dobry bezpiecznik nowy się tak samo przepalił nie świeciły sie zegary a przepalił się w chwili przekręcenia kluczyka . Czy miał ktoś podobny problem jak ja i jak sobie z nim poradził . Z góry dziękuję za cenne wskazówki .