Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz19866

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam co sadzicie o instalacjiLOVATO Smart exr Cena 2350 zl polecona przez gazownika podobno lepsza od Staga Qbok Audi A 4 B7 2005r 1.8T 163 km
  2. Witam co sadzicie o instalacjiLOVATO Smart exr Cena 2350 zl polecona przez gazownika podobno lepsza od Staga Qbok Audi A 4 B7 2005r 1.8T 163 km
  3. Witam co sadzicie o instalacjiLOVATO Smart exr Cena 2350 zl polecona przez gazownika podobno lepsza od Staga Qbok Audi A 4 B7 2005r 1.8T 163 km
  4. Olej Nowy zalany Monnol 5w30 czyszczenie smoga i wymieniona miska olejowa .Narazie jazda super. W najblizszym czasie zalozenie instalacji gazowej
  5. Pomylka oczywiscie ze wlasciciela Wkrotce wiecej fotek .
  6. Znajomi mi podpowiadaja Mascar na Golembiewskiej moze ktos tam zakladal gaz i moze sie wypowiedziec pozdrawiam
  7. Lukasz19866 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  8. Model: Audi A4 B7 sedan Silnik: 1.8 BFB 163PS Rok produkcji: maj 2005r Przebieg 193000km sprawdzany 100 % orginalny Skrzynia: 5 stopniowy manual Napęd: FWD Wyposażenie: bluetooth Tempomat ESP ABS 2x elektryczne szyby Klimatronic dwustrefowy El.lusterka Podgrzewane lusterka Alufelgi 17" Kierownica multifunkcja Podłokietnik przod i tył Rozkładana tylna kanapa Domykanie i otwierania szyb z pilota Alarm. Radio Rns-e
  9. Witam poszukuje dobrego gazownika w radomiu do Audi A 4 B7 163 km pozdrawiam ktory zaklad polecacie
  10. Ok Dziekuje za podpowiedzi zamowilem R17/235/45 oby sie dobrze jezdzilo
  11. Kupilem samochod na jakis chinczykach ale strasznie bucza sadzilem ze to lozysko ale mechanik stwierdzil ze przyczyna lezy w oponach
  12. A co sadzicie o oponach Dayton Turning 2 wczesniej w Mazdzie jezdzilem na Daytonach D320 i bylem zadowolony opony spoko w dobrej cenie
  13. 1.8 t 163 km ale bede myslal pozniej nad podniesieniem mocy
  14. Witam Mam problem odnosnie kol.Zakupilem alu org.sline i nie wiem jaki rozmiar opon bedzie najlepiej pasowal r17/235/45 czy r17/225/45 jakie sa roznice w jezdzie Pozdrawiam.Audi A4B7
  15. Witam poszukuje strony skad bede mogl pobrac mapy polski do RNSE.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.