Treść opublikowana przez karolm1988
-
drgawki auta
Czyli wymiana odmy kompletnie nic nie dała?
-
drgawki auta
Mój problem to drgawki auta na N lub P które są wyczuwalne na siedzeniu kierowcy. Występują tylko na rozgrzanym silniku. Nieraz są to nawet silniejsze pojedyncze szarpnięcia. Obroty nie falują. Auto ma moc i poza tymi drgawkami jest wszystko ok. Nowe świece, cewki, poduszki silnika, wymieniony rozrząd. Czytając forum doszedłem do tego że może być odma. Obecnie mam taką nie wiem za bardzo jak sprawdzić czy jest dobra ani też którą kupić poprawioną bo jest dużo wersji. Auto ma już rozwiązany problem olejowy. Wie ktoś może jak ją sprawdzić albo jaką najlepiej kupić?
-
Warszawa-sprawdzony serwis na Pradze Południe/Wesołej/Wawrze
Polecam MDM Serwis na Trakcie Lubelskim. Robiłem u nich problem olejowy, turbo, zwiększanie mocy i parę innych rzeczy. Cena i jakość usługi jak dla mnie ok
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Te części to pod zwykły zderzak? Jeśli pod zwykły to masz jakieś namiary na ten sklep?
-
B8 TrOOOOp
Tak już udało się to ogarnąć
-
B8 TrOOOOp
po otwarciu drzwi pilotem nie zapala się oświetlenie wnetrza, dopiero jak otworze któreś drzwi i to włącza. Wie może ktoś co to może być przyczyna? dodam ze jest tak od 2 dni wcześniej było ok
-
szarpanie przy obciążonym silniku w czasie przyspieszania na wysokich biegach
Znalazł ktoś może rozwiązanie tej usterki
-
szarpanie przy obciążonym silniku w czasie przyspieszania na wysokich biegach
Mam identyczny problem. Tylko że wymieniłem już świece, cewki i pompę wysokiego ciśnienia. u mnie to szarpanie występuje jak wcisnę gaz do oporu tak od czwartego biegu jak jest mniej więcej na 5 tys obrotów. wie ktoś co jeszcze możne być nie tak?
-
2,0 TFSI
Miał być tylko program. Ale że moje turbo nadawało się do śmieci to postanowiłem zrobić hybryda zamiast kupować nowe za 3000 a później je przerabiać za kolejne 2500. Poza tym trzeba jeszcze robić Soft skrzyni.
-
2,0 TFSI
To turbo miało być na 350. Przyrost był większy ale nie mam intercoolera dobrego tylko serię więc zostawili taką moc. Widziałem kolego ze też masz program u siebie. Powiedz mi długo na tym jeździsz? Masz taka skrzynię jak ja. Nic się w niej nie psuje od czasu zrobienia programu?
-
2,0 TFSI
A czemu?
-
2,0 TFSI
Tak perun
-
2,0 TFSI
Downpip 3 calowy plus hybrydowe turbo. Przy okazji były robione tłoki bo pił sporo oleju. Brakuje jeszcze intercoolera ale to następnym razem.
-
2,0 TFSI
- Szarpniecie po zatrzymaniu
Najdziwniejsze jest to ze jak manualnie zmieniam biegi to nic nie szrpnie. Zostało pojechać do aso na ta adaptację. A jak nie pomoże to do fachowca który to naprawial jeszcze miesiąc gwarancji został- Szarpniecie po zatrzymaniu
Błędów brak. A robiona była mechatronika i kosz sprzeglowy- Lampy tylne sedan LED
Zna ktoś może numer lamp tylnych kktore są na klapie w sedanie? Mam na lewej przepalone lady i szukam na allegro A tam opisane są numerami i nie wiem które do kombi a które do sedana.- Szarpniecie po zatrzymaniu
Otóż mam taki problem z stronikiem. Biegi zmienia płynnie wszystko pięknie chodzi. Ale jak hamuje A właściwie się zaprzymam to jest po sekundzie może trochę mniej jedno szarpniecie które czuć jakby na całym aucie. Miał moze ktoś podobny problem. Dodam że poprzedzi właściciel naprawiam ta skrzynię. Mam do wymiany w aucie jeszcze pompe wysokiego ciśnienia bo jest w rozsypce ale to chyba nie ma związku z tym szarpnieciem- Audi a4 b8 stuki przy skręcaniu
Rozwiazales kolego ten problem bo mam identyczny. Trzech mechaników szukalo i nie znaleźli przyczyny- spojler na klape SEDAN
Podłączona się do pytania bo też myślałem na montażem czegoś takiego.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie ktoś kto ma b8 na felgach 18 lub 19 bo chciałem zobaczyć jak to się prezentuje- Dziwne dźwięki przy odpuszczaniu gazu
Witam mam problem na postoju gdy dodam gazu i to oduszcze słychać dziwne brzeczenie. Nie ma różnicy czy wrzucone jest P czy N. Podczas jazdy gdy zwalniam też słychać brzeczenie. Byłem u speca od turbin powiedział że to napewno nie to. Wymienili koszyczek na tlumiku ale nie pomogło. Miał ktoś może podobny problem - Szarpniecie po zatrzymaniu