Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oski94

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Jakie oponki polecacie na roczek 2018 ?? Ponieważ wiosna tuż tuż, a muszę coś kupić , pomóżcie wybrać liczę na was . Pozdro Mordeczki
  2. Oski94 odpowiedział(a) na Oski94 temat w Audi A4 B8
    Dzięki za informacje Pozdrawiam
  3. Oski94 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Posiadam audi a4 b8 2.0 tdi 177 km po lift 2013 rok , moje pytanie brzmi gdzie znajdę zbiorniczek poziomu stanu oleju wspomagania pod maska ? Bym był wdzięczny za jakieś podesłane zdjęcie. Pozdrawiam
  4. Cześć witaj
  5. Mam również te same objawy w A4 b8 nawet przy temp. powietrza +5 stopni na dworze , też nie mam pojęcia od czego to może być ...
  6. Oski94 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  7. Jeśli masz opór to napewno coś jest w środku , ponieważ drut czy miarkę masz giętką . Podsyłam Ci tutaj link z rurką która jest wymienna http://allegro.pl/rurka-miarka-oleju-2-0tdi-a4b8-a5-q5-03l103634m-i6820965362.html
  8. Dzięki kolego za odpowiedz .
  9. Witam Mam pytanie do forumowiczów posiadam opony letnie o rozmiarze 245/40r18 i muszę kupić opony zimowe padło na markę Nokian WR A4 z opinni wynika że są warte tych pieniedzy , ale odnośnie pytania bo chcę założyć 245/50r18 ale przymierzyłem od samochodu kia rozmiar 235/55r18 i nie wejdą a czy rozmiar 245/50r18 wejda do Audi A4 B8 ?? czy lepiej założyć 245/45r18 ??? Proszę również o opinie firmę Nokian jeżeli ktoś posiadał na zimę ? Liczę na szybką odpowiedz Pozdrawiam.
  10. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów zostałem posiadaczem Audi A4 B8 2.0 TDI z 2013 r (177KM/130KW) Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.