-
Opony 2018 245/40R18
Witam Jakie oponki polecacie na roczek 2018 ?? Ponieważ wiosna tuż tuż, a muszę coś kupić , pomóżcie wybrać liczę na was . Pozdro Mordeczki
-
Zbiornik
Dzięki za informacje Pozdrawiam
-
Zbiornik
Witam Posiadam audi a4 b8 2.0 tdi 177 km po lift 2013 rok , moje pytanie brzmi gdzie znajdę zbiorniczek poziomu stanu oleju wspomagania pod maska ? Bym był wdzięczny za jakieś podesłane zdjęcie. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witaj
-
Wentylator włącza się po zgaszeniu silnika
Mam również te same objawy w A4 b8 nawet przy temp. powietrza +5 stopni na dworze , też nie mam pojęcia od czego to może być ...
-
Oski94 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witaj
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jeśli masz opór to napewno coś jest w środku , ponieważ drut czy miarkę masz giętką . Podsyłam Ci tutaj link z rurką która jest wymienna http://allegro.pl/rurka-miarka-oleju-2-0tdi-a4b8-a5-q5-03l103634m-i6820965362.html
-
Polecane opony zimowe
Dzięki kolego za odpowiedz .
-
Polecane opony zimowe
Witam Mam pytanie do forumowiczów posiadam opony letnie o rozmiarze 245/40r18 i muszę kupić opony zimowe padło na markę Nokian WR A4 z opinni wynika że są warte tych pieniedzy , ale odnośnie pytania bo chcę założyć 245/50r18 ale przymierzyłem od samochodu kia rozmiar 235/55r18 i nie wejdą a czy rozmiar 245/50r18 wejda do Audi A4 B8 ?? czy lepiej założyć 245/45r18 ??? Proszę również o opinie firmę Nokian jeżeli ktoś posiadał na zimę ? Liczę na szybką odpowiedz Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów zostałem posiadaczem Audi A4 B8 2.0 TDI z 2013 r (177KM/130KW) Pozdrawiam wszystkich