Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pragnę podkreślić pytajnik na końcu zdania, które napisałem. Nie rozumiem dopisku do filmiku kolegi @Klimazz92 i ponowiłem pytanie czy może jednak jest taka możliwość
  2. Okej, problem z "PLEASE WAIT" zniknął po kolejnym odpaleniu auta, tel łączy się z BT bez problemu, działa książka itp itd. Cykania brak przez prawie tydzień - w czwartek zamontowałem moduł i napisałem post. Dziś rano wsiadam do auta i cykanie powróciło Teraz to już nie mam pomysłów, ale ja tez mam quadlocka - nie wiem czy china, zakupiłem na allegro
  3. Na kanale 130 w telefonie (77) mam wartość 3. U mnie nadal coś jest nie tak po montażu RNS, bo na FISie po wciśnięciu przycisku MODE na kierownicy mam ciągle "PLEASE WAIT".. Widać numer telefonu jak z kimś rozmawiam, oraz napis "END CALL" jak skończę, ale to tyle, poza tym ciągle "PLEASE WAIT". Dorwałem w okolicy moduł BT z końcówką M, czyli z większą funkcjonalnością niż mój podstawowy D. Zapłaciłem całe 35zł wstępnie go testuje, ale co ciekawe po zamontowaniu nie ma cykania! Na razie po podłączeniu i zakodowaniu podjechałem tylko do sklepu i nadal cykania brak, zobaczymy po nocy
  4. siemano odpowiedział(a) na lokomode temat w Audi A4 B6
    Chyba tylko taśmy LED wchodzą w grę, wtedy można połączyć wszystko do jednego kontrolera. No ale to dużo przerabiania instalacji..
  5. Rozwiązane. Gdyby ktoś miał taką sytuację - trzeba wypiąć kostkę ze zmieniarki, która znajduje się w bagażniku. Z nią system nie zadziała. Do tego zmostkować kabelki: - zielony z zielonym (tel+), - czarny z czarnym (tel-) - szary z szarym (tel mute) Jeśli w aucie jest/był uchwyt w konsoli to to nie ma nic wspólnego, niech Was nie zmylą takie same kolory kabelków. Nigdzie nie znalazłem tego tak rozpisanego
  6. No tyle to ja wiem. Nie ma co porównywać tylko spojrzeć na zadeklarowana przez producenta barwę. Wrzucam link do tych, które kupiłem, są fotki nawet od ludzi w opiniach. Barwa 5000K + ja nie wiem czy miałem OEM, jakaś nieznajoma mi marka była wypisana z tylu allegro.pl ALLEGRO.PL
  7. Wrzucę fotki w wolnej chwili. Dla mnie jest ok może poprzednie po prostu tez były 'żółte'. Wrzuciłem tez na pozycje Osram Cool Blue Intense i ogólnie te W5W są mega żółte w porównaniu do żarnika
  8. siemano odpowiedział(a) na Nacek temat w Audi A4 B6/B7
    Aku ile ma lat?
  9. siemano odpowiedział(a) na sedese123 temat w Audi A4 B6/B7
    Wrzuciłem właśnie RNS-E zamiast kasetowego Chorusa 1DIN. Dorzucę jeszcze BT i będzie bajka. POLECAM
  10. Hej, mam chyba podobny problem. Opisałem go w poniższym linku. W skrócie przeszedłem z Chorusa 1DIN (uchwyt pod tel i fabryczny BT) na RNS-E. Nie ma bose, sub w bagażniku. Ogólnie wszystko działa, cykania nie ma, ale cisza w obie strony + ikona przekreślonego głośnika podczas dźwięków z BT. Spojrzałem na kostkę opisana właśnie tel+ i tel- i tam mam zajęte tylko piny od nawigacji. Masz może jakiekolwiek fotki z tej operacji? EDIT: masz może zmieniarkę z tylu? czy kabel o którym wspomniałeś może iść właśnie do niej? ja mam zmieniarkę w bagażniku ale jej nie używałem nigdy, właśnie wyjąłem ja z ciekawości i okazało się, ze nie jest podłączona.. teraz musze szukać wiązki
  11. Ja mam Philipsa. Prawie 500zl za dwie sztuki, przejście z ori. Ogólnie in plus, tylko cena meh
  12. siemano odpowiedział(a) na hager84 temat w Audi A4 B7
    Tez szukałem i dałem se spokój. Albo są inne albo za 100zl+, wiec 'zregenerowałem' stare
  13. Jeśli chcesz ledy to mogę polecić marki EinParts. 40zl, działały przez rok i 9msc, po tym czasie jedna zaczęła wariować, napisałem do nich, chcieli filmik, wyslalem filmik i przysłali nowa sztukę. Jak za 4 dyszki to jestem zadowolony, bo świeca dużo lepiej niż zwykle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.