-
B8 TrOOOOp
Dzięki! Jak wrócę do polski i zdobędę win to będę dalej działał.
-
B8 TrOOOOp
Ło kurde. No to wtopa.
-
B8 TrOOOOp
Nie nie, no zwykła. Tylko do zrobienia.
-
B8 TrOOOOp
Właśnie podobno wersja 245 KM Jeszcze nie mam VINU. Jestem za granicą a znajomy przywozi właśnie taką B8 i się zastanawiam. A są jakieś znaczne różnice w silnikach w tym 240 KM i 245 KM?
-
B8 TrOOOOp
zapytam jeszcze raz Czy jest możliwe żeby B8 z 2011 (przed liftem) miała 3.0 TDI ten z 245 KM?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zdaje sobie sprawę ale sam się jeszcze nie utrzymuje więc jakoś damy radę. Corolla to był pierwszy samochód a wiadomo ze z pierwszym autem jest jak z pierwszym seksem. Nie ważne jaki ale ojciec i tak ci go wciśnie. Mam okazje kupić fajna 3.0 tdi dlatego zobaczymy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kuba, 19 lat. Aktualnie toyota corolla e11 1.3 benzyna, ale mam na oku A4 B8 3.0 TDI. Motoryzacją interesuję się od zawsze, kiedyś bardziej motocyklami.
-
B8 TrOOOOp
Czy jest możliwe żeby B8 z 2011 (przed liftem) miała 3.0 TDI ten z 245 KM?
-
Wady i zalety 3.0 TDI V6
Czy jest możliwe żeby B8 z 2011 (przed liftem) miała 3.0 TDI ten z 245 KM?
uncatchble112
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta