Treść opublikowana przez Michal_ST
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Mimo upływu czasu sykwetka auta nie traci na atrakcyjności
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Ostatni rok produkcji i z ostatniej dwusetki która opuściła producję Wrażenia no cóż nie do opisania przedewszystkim komfort zupełnie inny niż w A6 bagażnik spory jak na sedana. Elastyczność motoru 2.4 w C5 a 4.2 V8 w A8 ogromna różnica. Kolejną rzeczą jest Tiptronic, którym nigdy dotąd nie jeździłem na Drive jest taki dostojny a na Sport brutalny . Gabaryty dopiero wyczuwam jak na spory kawał limuzyny skręt bardzo dobry Mody: - We wnętrzu ograniczę się do montażu RNS E - Zewnątrz zawitają 19stki na lato wzór rotor lub pompei zobaczymy. - Silnik otrzyma sprawniejsze cewki z D3 4.2 FSI - Hamulce tu z pewnością zawita zestaw z D3 360mm przód 330mm tył Co do LPG zawita ale nie ma pośpiechu w tym temacie
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Recaro nie chciałem bo ciężko się wysiada Na tych siedzi się dobrze. Bardziej swoją uwagę skupiłem na silniku, skrzyni oraz napędzie
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Witajcie Większość z Was pewnie pamięta moje poprzednie A6. Postanowiłem w końcu ze zakupie swoje własne A8. Padło na model D2 poliftingu z pewnych klubowych rąk a8team.pl? O aucie: Audi A8 D2 FL Rok produkcji 2002 Napęd 4.2 V8 Quattro AUW Skrzynia Tiptronic 5 biegowa Przebieg 266 tysięcy km Wyposażenie: • -Xenon plus • -telefon Nokia • -solardach • -tapicerka skórzana jasna komfort • -fotele przód regulowane elektrycznie grzane z pamięcią. • -elektryczna regulacja pasów bezpieczeństwa • -grzana tylna kanapa • -podwójne szyby • -rolety bocznych tylnych drzwi • -el. Roleta tylnej szyby • -navi plus • -webasto • -tempomat • -system SOS • -cichy alarm • -grzana kierownica multifunkcyjna I wiele innych których nie pamiętam bądź nie odkryłem
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Auto sprzedane :/ Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Przejechałem na oponach ponad 700km i powiem tak auto prowadzi się pewnie nic nie ściąga przy hamowaniu żadnych problemów. Za cenę którą zapłaciłem za te ogumienie to warto
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Bardzo ciekawe B6. Niezwykły srebrny avant Co do modów to na duży plus samopoziom też by mi się przydał
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Setup zimowy na aucie na dotychczasowych felgach. Pozostaje szukać felg do letnich kapci by nie leżały puste w środku Ps. Marzą mi się jakieś Japan Racing bronze matt ale pewnie finanse nie pozwolą ;(
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Zamówione kapcie na zimę w rozmiarze 225/45/17 Nordex WinterSafe 225/45/17 94V XL Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Wycieraczkę odchwaściłem to znaczy odmalowałem choć może z jakiegoś nowszego Audi zaadaptował. Co do skór tylko wiosna nastanie to wymontuje i będę odświeżał. Co do lusterek dla nie których jak w czołgu wyglądają ale widoczność na duży plus. Zderzak tył jak się coś trafi z pdc w kolorze Przedni zderzak pójdzie do spawania bo ciężki temat z LZ4V w dobrym stanie.Niżej narazie nie będzię bo kasa leci w mechanikę.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Koła po malowaniu na aucie wyglądają bardzo ciekawie Nie oklepane srebro i to na duży plus Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Czy macie jakieś pomysły na modyfikacje mojego wozidła??
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bardzo fajny ten Twój projekt sporo w auto pracy i finansów włożone oby tak dalej Tak z ciekawości te ledy z C6 to jakiś własnoręczny custom??
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Był pojedynczy z trójnikiem teraz jest 1we/2wyjścia na każdą głowicę Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Muszę przemyśleć bo moje wteyski nie mają kompesacji między wtryskami może stąd niedostatki mocy Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Zwykły nie poliester. Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Filtry gazowe mam centrool. A wtryski zmienione z Valteków czerwonych na barracuda. Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
[A6 C5 2.4]Swap Hamulców na większe.
To czyli muszę pokombinować z adapterem to na żeliwie zaczepie hamulce z D3 Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
-
[A6 C5 2.4]Swap Hamulców na większe.
S6 C5 to tylko na aluminiowej zwrotnicy. Próbowałem szukać od 2.7 TT przedni napęd na rzeliwnych zwrotnicach ale ciężko taki zestaw zdobyć
-
[A6 C5 2.4]Swap Hamulców na większe.
Witajcie Jak w temacie poszukuje sensownego rozwiązania na polepszenie hamulców. Auto jest z 1998 roku na żeliwnych zwrotnicach. Interesuje mnie zestaw z A8 D3 ale trzeba skontruować adapter którego nie potrafię wykonać. Może macie jakies alternatywy w półce cenowej zestawu z D3?? Mile widziane opcje p&p
- Zlot LPA
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Moim zdaniem napewno lepiej niż sline jak w większości A6 przed liftingiem. Dzięki za słowa chwalące prace. Zapomniałem napisać że zakupiłem dwa błotniki w kolorze nadwozia. Jeden posiadał trochę szpachli drugi był w innym kolorze więc należało wymienić elementy.
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Rozważałem jeszcze z A4 B6 chyba p&p.
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Tego mi właśnie brakuje trójramiennej kierownicy i jakieś normalnej końcówki wydechu żeby nieco bardziej upodobnić do poliftu.
-
A6 C5 by Michal_ST|Bixenon A4B8|Lustra Allroad|17"alu|Skóra cdn..
Dołożone zostały skórzane fotele z podgrzewaniem Pozostała jedynie kwestia wymiany kostek do airbag