Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michal_ST

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michal_ST

  1. Witajcie Upgrade tematu Obecnie auto posiada zamontowaną skórzaną czarną tapicerkę wraz z boczkami. Brak czasu na fotki Jedyna strzelona na III Ogólnopolskim Zlocie A8team w Zakopanem Moje dwie piękności
  2. Posiadam takie robione kalkulatorem. Jak znajdę czas cyknę lepsze ?
  3. Audi jest po wymianie wahaczy. Kolejnymi krokami będzie wymiana tulei tylnej belki, mocowań amortyzatorów, wymiana filtra powietrza, wymiana oleju bo już za 500km czas na koniec geometria i cóż może coś kosmetycznego we wnętrzu
  4. Bardzo ładne B6 widać zadbane autko Powodzenia w dalszej eksploatacji i bezawaryjnych kilometrów.
  5. Nowy modzik błędna przemalowana na polift. Wyszło nawet nawet pomalowane przy użyciu sprayu czarny półmat.
  6. Po ostatnim deszczu zalało wycieraczek kierowcy zamykane syfem odpływy- naprawione
  7. Lustra zmieniłem specjalnie na srebrno.
  8. Grill też polecieć w czarno bo tak się zastanawiam :]
  9. Przeróbka na Bixenon wykonana:) Użyłem soczewek z A4 B8 po liftingu. Do mocowania soczewki zamówiłem zestaw adapterów z hidretrofit.pl. Dodatkowo pomalowałem nieco w lampie w czarny półmat. Na przeróbkę poświęciłem 22 godziny ale uważam że było warto
  10. Klubowicz A6 B6 avant 17" kolor srebrny ciemna szybka tył nr. LTM***** widziany o 20 Eclerc Turystyczna wlepka klubowa - zaparkowałem obok
  11. To moje pierwsze V6 i trochę przeszło ja próbuje odgruzować wątpię że po hamowni była by fabryka Oczekuje na adaptery do montażu soczewki. Objeździłem wszystkie markety budowlane w Lbn ale kleju butylowego nie mieli. Kupiłem frez do metalu bo muszę powiększyć otwór na soczewkę w odbłyśniku.
  12. Za takie pieniążki to ciężko było o 2.8 w LPG. Troszkę jednak te 165km przymało ale w trasie daje radę.
  13. Miałem standardowo H1 soczewki wymieniłem lampy na d2s z fabrycznymi przetwornicami ale odbłysniki się wypaliły. Co do felg to 17" z A6 3.0 ASN :]
  14. Kolejnym modem będzie montaż soczewek Bixenon z A4 B8 Tu duża zasługa kolegi Michała z a6klub.pl za wytłumaczenie co i jak trzeba zrobić by popasowało.
  15. Bardzo fajne auto Chętnie bym looknał na żywo może kiedyś uda się ustawić na ćwiartkę pod światłami Bezawaryjności i pociechy z błyszczącej maszyny życzę koledze
  16. Felgi na lato dopiero teraz fundusze pozwoliły Takie będą założone Do tego zakupione opony Imperial Ecosport 225/45/17
  17. Auto było u gazownika. Wymieniono wtryskiwacze na Barracuda poprzednie Valtec i czujnik temperatury reduktora nie wielka poprawa na gazie, przynajmniej nie szarpie jak na poprzednikach. Wtryskiwacze pojedyncze zobaczę jak będą się sprawować przejechane zaledwie 300km
  18. Bo czasem komuś nie pasuje że ktoś z "zewnątrz" przyjeżdża. Może się wady nie przerzucą wady z mojego odrzutowca
  19. Ale jesteście otwarci na inne modele Audi??
  20. Każdemu zawsze nie pasuje. Wszystkim dogodzić się nie da.
  21. Kawałek drogi mam i jakieś dwa msce temu zorganizowałem Spot tragedia w liczebności no ale tak już jest może autko moje odstraszyło
  22. Choć A4 nie posiadam to model szanuje. Lepsze zgranie macie niż w A6 :]
  23. Witajcie Mam propozycję Spociku wielomodelowego z forów a8team.pl a6klub.pl a4-klub.pl Moja propozycja to 8.07.2017 r. o godzinie 17.00. Miejsce spotkania Parking przy Eclerc na Turystycznej (przy Trafo) Jeśli ktoś z Was jest chętny to pisać w temacie śmiało. Może tym razem frekwencja dopisze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.