Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adaskooo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adaskooo

  1. Cześć, podłącze się do Twojej odpowiedzi. Posiadam Audi A4 B5 1.9 TDI AFN w którym jest króciec ze świecami do podgrzewania płynu lecz nie działają, obojętnie jaki jest mróz i próbowałem zrobić test tak jak pisałeś w outpout test lecz jest tam wszystko prócz testu do podgrzewania płynu. Sprawdzałem także w vcds kanał 016 lecz widnieją w każdym polu same zera, jedynie w ostatnim polu widać tylko napięcie. Przekaźniki, bezpieczniki sprawdzone i działają, po wyjęciu przekaźnika sprawdzałem probówka i na wyjściu w pinach jest prąd. Wiesz może co to może być że nie działa? Że nie można zrobić testu? Tak jakby to podgrzewanie nie było zakodowane
  2. Adaskooo odpowiedział(a) na Adaskooo temat w 1.9TDI
    Tylko gdzie, jak leciałem po kablach to nic nie znalazłem, walcze z tym już dwa lata i nie wiem jak rozwiązać ten problem
  3. Adaskooo odpowiedział(a) na Adaskooo temat w 1.9TDI
    Tak, jeżeli przeprowadzam test to podciśnienie działa prawidłowo a po jego zakończeniu znów jest takie niskie, a jak podłącze go w miejsce N18 to pokazuje prawidłową wartość w okolicach -0.7 bara więc wychodzi że coś jest nie tak ze sterowaniem ale nie wiem gdzie szukać tej przyczyny
  4. Adaskooo odpowiedział(a) na Adaskooo temat w 1.9TDI
    Tylko ten błąd, i nie wiem dokładnie czym on jest sterowany, dlaczego jak robie test zaworka to pracuje on prawidłowo a jak sprawdzam go bez testu to jest takie słabe podciśnienie. Zawór daje mniejsze lub większe podciśnienie w zależności od ciśnienia które znajduje się w układzie dolotowym to gdy odlacze wężyk od turbiny i bede ruszał ręcznie dźwignie turbiny to ciśnienie w danym momencie się zmieni czy nie? Próbuje dojść do tego jak on jest sterowany bo wygląda jakby ciśnienie w danym momencie było zbyt duże i dlatego N75 podciąga tak słabo.
  5. Adaskooo odpowiedział(a) na Adaskooo temat w 1.9TDI
    Niestety nie mam skąd wziąć 100% działający zaworek ale podmieniałem z N18 i teraz ... Jeżeli N18 jest na swoim miejscu i podłącze vakuometr to podciśnienie wynosi mniej więcej te -0.7 bara a gdy podmienie go z N75 to wartość wynosi -0.3 bara i na moje coś jest nie tak ze sterowaniem
  6. Adaskooo odpowiedział(a) na Adaskooo temat w 1.9TDI
    Spadek mocy, to jest problem gdyż już 3 razy czyscilem kierownice turbiny i nadal mam z nią problem bo załącza się tryb awaryjny i próbowałem już jakoś wyregulować dźwignie od gruszki od turbiny no ale jest kłopot z tym podciśnieniem, dlaczego jest tak niskie a jeżeli chodzi o wężyki to mam wszystkie zmienione
  7. Adaskooo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, nie wiem czy ten problem był poruszany gdyż go nie znalazłem na forum, mam problem z moim a4 B5 1.9 TDI AFN a dokładniej chodzi mi o to że mam słabe podciśnienie na zaworze N75 sterującym kierownicą turbiny, po podłączeniu vakuometru pokazuje 0.3 bara a po podłączeniu vag-com i włączenie testu tego zaworka to działa bez żadnego problemu tzn pokazuje od 0 do -0.7 bara i tu moje pytanie gdzie szukać problemu. Z góry dzięki za pomocne odpowiedzi
  8. Siemanko po długim czasie, to może się jakoś zgadamy na mieście.
  9. Siemanko po długim czasie, to może się jakoś zgadamy na mieście.
  10. Siemanko, jestem Adam z Pruszcza Gdańskiego i posiadam jak dla mnie wspaniałe Audi A4 B5 1998r. Avant z silnikiem 1.9 TDI AFN o mocy 110kM ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.