Treść opublikowana przez edek95
-
[B6 BFB] AKOYA Avant Quattro
Witam, Chciałbym pochwalić się moim autkiem na tę chwilę sprecyzowanych planów co do niego nie mam, mam nadzieję że jednak w niedalekiej przyszłości coś zacznie się rezać na chwile obecną został zrobiony pakiet startowy (rozrząd + filtry + oleje) + heble bo były w kiepskim stanie :/ Mile widziane będą słowa konstruktywnej krytyki z Waszej strony Rocznik 2004, autko ze Szwecji, 1.8 T 163 KM, Quattro, 6-cio biegowy manual, grzane stołki, klima do 16*C, tempomat, brak pełnego FIS-u (sic!), xenony + spryski, elektryka szyb tylko przód :/ Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam serdecznie! Jeżeli uda Wam się odszyfrować co jest jeszcze na wyposażeniu to dajcie znać! Dzięki P.S. Mam nadzieję, że uda mi się wpaść na najbliższy spocik w Lbn!
-
ASO w Lublinie
O! Dobrze wiedzieć, że ktoś od nas pracuje w aso moglibyście podrzucić nick w razie w? Dziękuje!
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
@Gregory87 fakt! dzięki wielkie!
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
A ja tak z innej bajki. Co to za felunie? Furka sztosik, mody konkretne! Czekam z niecierpliwością na kolejne mody!
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
Super sztuka! Dokładeczki w kolor?
-
[B6 AVF] AVANT 1.9 TDI S-Line
Witam kolegę! Ja też świeży na forum swoim dobytkiem jeszcze się nie pochwaliłem, mam nadzieję że nastąpi to już niedługo a Tobie gratuluję zakupu i życzę niezawodności oraz powodzenia w modzeniu!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć i czołem! Witam wszystkich Zarejestrowałem się już jakiś czas temu i nadeszła dobra pora by się przywitać Dzięki waszym radom stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 B6! Spotkać mnie można na ulicach Lublina i w jego okolicach. Pozdrawiam, Edgar