Treść opublikowana przez Ravitix
-
Zjechana śruba od maglownicy
Ma ktoś jakiś pomysł jak odkręcić śrubę dolna od maglownicy niestety zwoje się zerwały o niczym nie dam rady odkręcić jakieś patenty ?
-
wibracje przy dodaniu gazu z prawej strony
Problem rozwiązany wywalone tuleje wahaczy dolnych tylnych przedniej osi pozdrawiam
-
wibracje przy dodaniu gazu z prawej strony
siema mam taki problem ze jak przyspieszam wibruje mi cala buda z prawej strony pompki sprawdzone ,przegub wymieniony a dalej to samo co to moze byc pomocy nikt nie da rady mi pomoc
-
[B6 TDI PD] Czy to Turbo?
Mam chyba problemy z turbo przy wyprzedzaniu zapalił sie check i odcielo turbo zgasilem odpaliłem i było normalnie przy następnym wyprzedzaniu to samo czy to może być uszkodzone turbo czy raczej czujniki? Dodam też że na filmie auto nie jechało na początku filmu coś zaczęło piszczec z okolicy turbo po przejechaniu 1 km dodaniu gazu w podłogę minęło i jest juz normalnie poprostu wyje jakby karetka jechała VID_20191213_155327.mp4
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
Regulowalem wtryski spalanie unormowalo się konektorki też podoginalem i dalej to samo już nie mam pojęcia co to może być
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
To zdj z Komputera kolegi u mechanika wcześniej jak byłem takie same pokazały wiec innych bym nie wstawił tu
-
[B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
- [B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
A wiec podłaczyłem do kompa i okazała sie zła korekta wtrysków elektryk kazał mi zmienić listwę wtryskowa oryginalna 400 zł mniej wiecej po wymianie unormowało sie ale dalej zapalił sie check i esp. Temat szukałem i nie mogłem znalesc wiec pisze tu wiec proszę o wyrozumiałość pisze to jak ja rozumiem- [B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP
A więc zapaliła mi się kontrolka silnika i ESP od czego to może być dodam że ESP nie mogę wyłączyć dopiero gdy zgasze silnik i odpale normalnie działa dodam gdy się ona pali przy 1800 obrotach trzęsie mi buda jak w traktorze jakims gdy zgasze odpale trzęsienie ustaje czy to mogą być wtryski? Dodam że moc została i auto nie kopci- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
A wiec mam już zrobione wahacz wymieniony i już nie trzeszczy- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Byłem na stacji i sprawdzali mi zawieszenie chłop powiedział ze mam gume na wahaczu dolnym prostym rozwalona i żebym wymienił cały wahacz u powinno przestać jutro jade na zmianę bo nie mam podnośnika i powiem wam czy coś dało- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Dodam też że siedziałem trochę przy mojej niuni aby dowiedzieć się od czego to to w czasie jazdy po nie równej drodze trzeszczy to jakby to padł amortyzator lub wahacz jakiś więc co powiecie o tym??- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Nic nie ubywa- [B6 AVF] Trzeszczy coś w czasie skrętu
Witam toż w mojej b6 wystąpił taki problem film z internetu bo i tak mam takie same objawy od czego to moze byc dodam maglownica nie cieknie pyzatym była regenerowana 7 k przebiegu temu- Szyba
Witam wszystkim mam taki mały problem.Otóż szyba od kierowcy otwiera sie przyciskiem normalnie a juz zamknąć sie nie chce dodam ze z kluczyka moge normalnie zamknąć.Czy mógł mi zepsuć się ten cały silniczek??- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam chciałbym dolac trosze oleju poniewaz spadło mi do minimum mam wlany liqui moly 5W-30 czy mogł bym dolac na przykład castrola 5-30 oczywiscie by spełniał takie same normy- [B6 AVF] Kłamiący Termostat !?
Więc co zajechać niech sprawdza czy ten czujnik walnięty ? Czy tak powinno być odpowiednio ?- [B6 AVF] Kłamiący Termostat !?
A Gdzie on może sie znajdować ?- [B6 AVF] Kłamiący Termostat !?
Otóż mamy teraz w nocy do 2 stopni na plusie a wiec mam kolejny problem gdyż pojechałem załatwić sprawę na chwile silnik rozgrzałem do 90 stopni zgasiłem go i nie pracował 15 min i pojechałem znów do domu przy 2 minutowym chłodzeniu turbiny temperatura mi spadła do 70 stopni czy to jest normalne czy uszkodzony termostat ? proszę o pomoc- [B6 AVF] Kilka problemów z autem - EGR, bierze olej, wycieki...
Problem rozwiązany- [B6 AVF] Kilka problemów z autem - EGR, bierze olej, wycieki...
A wiec moja furka chyba zachorowała wiec zwracam sie do was co to może być a wiec pierwsze co mam w niej to mam pęcherzyki powietrza na zbiorniku wyrównawczym robiłem test na uszczelkę pod głowica i był niebieski kolor płynu wiec nie wiem od czego one mogły by sie zrobic plus mam jeszcze przy glowicy zaplamiony silnik delikatnie Drugie to zapala mi sie check engine wyskakuje bład od egr wyczysciłem go przez tydzien kontrolka sie nie paliła teraz znów sie pali ...Po trzecie to mam wyciek z jakies rury chyba od strony chlodny jagbyscie mogli mi pomóc to piscie bo nie wiem co mogę powiedzieć mechanikom aby mi to naprawili ;( dodam jeszcze ze bierze mi ok pół litra na 2500 km- Uszkodzony wybierak
Dzwoniłem własnie do salonu audi to samo mi powiedzieli i dzięki- Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Witam Podbijam temat mam problem ze skrzynia a wiec nie dam rady wbic zadnego biegu panowie z serwisu powiedzieli mi zebym kupił te cos na zdj ale nie wiem jak to sie nazywa pomocy- Uszkodzony wybierak
Czyyy ktos pomoże ???????? - [B6 AVF] Kontrolka silnika i ESP