Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bali35

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bali35

  1. bali35 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Hej witam wszystkich.. ale do rzeczy autko kupiłem z przebiegiem 195 tys. Teraz ma niecałe 202 jeszcze przed wymiana oleju. Jadę 3 dni temu a tu zapala się kontrolka niski stan oleju. Zajezdzam na miejsce jakieś 5 minut od momentu wywaleniabledu. Parkuję i po około 30 minutach sprawdzam stan oleju nie ma full ale jest mało troszkę więcej jak minimum. Dolewam niecałe pół litra motyla odpalam i jest ok. Od góry wszędzie sucho na pokrywie osłony też. Jakies pomysły.. Wiem że mógł wyparowac
  2. Witam zauważyłem pewien problem podczas dodawania gazu słychać dziwny świst dochodzi z przodu po stronie pasażera.. Zastanawiam się czytomoze nieszczelne kolektor a od pewnego czasu od czasu do czasu.. Masło maślane.. czuć w środku spalenizna.Jakies sugestie
  3. bali35 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam dziś miałem następujący problem podczas jazdy wyskoczył błąd świec zarowych migajacy.. kontynuuje jazdę i co zauważam kiedy wrzucam 1 bieg auto praktycznie nie jedzie po wrzucenie 2 jest ok i już wszystko dalej też po jakiś 15 minutach wyskakuje błąd trakcji. Odwiedzam mechesa po podpięcie do kompa błąd czujnika światła stóp. Zakupiłem zamiennik oryginału nie mieli cale34 zeta.. Wymiana eureka mam stopa.. Trakcja znika od razu.. błąd świec zarowych skasowany. Godzinę później wywala znów żółta sprezynke.. Ale stóp działa.. Dzwonię domechesa mówię mu o tym a on cytuję to pewnie wina czujnika bo zamiennik. Co wy o tym sądzicie. Pozdrawiam
  4. No wlasnie pasek nie podskakuje zachowuje sie raczej normalnie
  5. bali35 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam problem nie działa klima auto kupione rok temu w czerwcu klima na Iga odgezyvioba w tym roku po przyjeździe praca za granicą a lato było drogie problem ~ klima nie działa. Po przelaczeniuna klime nieslychac żeby się zalaczala.. Co to może być sprzęgło... Pozdrawiam
  6. Witam od jakiegoś czasu pojawił się u mnie problem gdy mam skręcone koła na maksa czy to w jedną czy druga stronę zaczyna dość głośno puszczę... Podejrzewam pasek od alternatora.. A może macie jakieś inne sugestie... Pytanie także ocenę dobrego paska. Dzięki i pozdrawiam
  7. Arkusz kalkulacyjny bez nazwy.pdf Arkusz kalkulacyjny bez nazwy.pdf
  8. bali35 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam mam pytanie lewy bix swieci za wysoko jak go wyregulowac tylko vagiem dzieki i pozdrawiam
  9. bali35 odpowiedział(a) na bali35 temat w Audi A4 B7
    Dzieki za podpowiedz poszły zwykłe zarówki błedu nie wywala pozdrawiam
  10. bali35 odpowiedział(a) na bali35 temat w Audi A4 B7
    ..auto zakupiłem z ledami od poczatku mam ta przypadlosc
  11. bali35 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    ...mam pytanie wyswietla sie taki bład wszystkie swiatla ok prawy zarnik słaby...jest jeszcz sprawa tablice maja oswietlenie led...kiedy wlaczam na auto jest ok jak na pozycyjne włacza sie bład jakies sugestie dzieki z góry
  12. ...takie kupiłem i takie jest
  13. bali35 odpowiedział(a) na bali35 temat w 2.0TDI
    Dziekuje za podpowiedz zadzwonie dopytam pozdrawiam
  14. bali35 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich potrzebuje wyzej wymienionego weza o nr. 8EO145790n ..ostatnio moj mechanik przy wymianie rozrzadu stwierdził ze waz wyglada jakby cos go podgryzło i na jego oko przy mocniejszej jezdzie daje góra 2 miesiace...przeszkałem neta znalazłem jedna sztuke ale nie doczekałem sie paczki a handlarz nie odbiera telefonu. Nowy to kosz rzedu 800 zł. zamienników brak. Pomoze ktos Dzieki.
  15. Pozdrawiam wszystkich fanów marki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.