-
Ubytek oleju
Hej witam wszystkich.. ale do rzeczy autko kupiłem z przebiegiem 195 tys. Teraz ma niecałe 202 jeszcze przed wymiana oleju. Jadę 3 dni temu a tu zapala się kontrolka niski stan oleju. Zajezdzam na miejsce jakieś 5 minut od momentu wywaleniabledu. Parkuję i po około 30 minutach sprawdzam stan oleju nie ma full ale jest mało troszkę więcej jak minimum. Dolewam niecałe pół litra motyla odpalam i jest ok. Od góry wszędzie sucho na pokrywie osłony też. Jakies pomysły.. Wiem że mógł wyparowac
-
Dziwny świst podczas przyspieszania
Witam zauważyłem pewien problem podczas dodawania gazu słychać dziwny świst dochodzi z przodu po stronie pasażera.. Zastanawiam się czytomoze nieszczelne kolektor a od pewnego czasu od czasu do czasu.. Masło maślane.. czuć w środku spalenizna.Jakies sugestie
-
Czujnik światła stop
Witam dziś miałem następujący problem podczas jazdy wyskoczył błąd świec zarowych migajacy.. kontynuuje jazdę i co zauważam kiedy wrzucam 1 bieg auto praktycznie nie jedzie po wrzucenie 2 jest ok i już wszystko dalej też po jakiś 15 minutach wyskakuje błąd trakcji. Odwiedzam mechesa po podpięcie do kompa błąd czujnika światła stóp. Zakupiłem zamiennik oryginału nie mieli cale34 zeta.. Wymiana eureka mam stopa.. Trakcja znika od razu.. błąd świec zarowych skasowany. Godzinę później wywala znów żółta sprezynke.. Ale stóp działa.. Dzwonię domechesa mówię mu o tym a on cytuję to pewnie wina czujnika bo zamiennik. Co wy o tym sądzicie. Pozdrawiam
-
Hałas przy Max. skręcenie kol
No wlasnie pasek nie podskakuje zachowuje sie raczej normalnie
-
Klima nie dziala
Witam mam problem nie działa klima auto kupione rok temu w czerwcu klima na Iga odgezyvioba w tym roku po przyjeździe praca za granicą a lato było drogie problem ~ klima nie działa. Po przelaczeniuna klime nieslychac żeby się zalaczala.. Co to może być sprzęgło... Pozdrawiam
-
Hałas przy Max. skręcenie kol
Witam od jakiegoś czasu pojawił się u mnie problem gdy mam skręcone koła na maksa czy to w jedną czy druga stronę zaczyna dość głośno puszczę... Podejrzewam pasek od alternatora.. A może macie jakieś inne sugestie... Pytanie także ocenę dobrego paska. Dzięki i pozdrawiam
-
Turbo nie pompę od 2000 tys. Obr
Arkusz kalkulacyjny bez nazwy.pdf
-
Turbo nie pompę od 2000 tys. Obr
Arkusz kalkulacyjny bez nazwy.pdf Arkusz kalkulacyjny bez nazwy.pdf
-
lewy bix
Witam mam pytanie lewy bix swieci za wysoko jak go wyregulowac tylko vagiem dzieki i pozdrawiam
-
blad spalona zarowka
Dzieki za podpowiedz poszły zwykłe zarówki błedu nie wywala pozdrawiam
-
blad spalona zarowka
..auto zakupiłem z ledami od poczatku mam ta przypadlosc
-
blad spalona zarowka
...mam pytanie wyswietla sie taki bład wszystkie swiatla ok prawy zarnik słaby...jest jeszcz sprawa tablice maja oswietlenie led...kiedy wlaczam na auto jest ok jak na pozycyjne włacza sie bład jakies sugestie dzieki z góry
-
a4 avant 2.0tdi 170ps brd
-
Waz intelcooler
Dziekuje za podpowiedz zadzwonie dopytam pozdrawiam
-
Waz intelcooler
Witam wszystkich potrzebuje wyzej wymienionego weza o nr. 8EO145790n ..ostatnio moj mechanik przy wymianie rozrzadu stwierdził ze waz wyglada jakby cos go podgryzło i na jego oko przy mocniejszej jezdzie daje góra 2 miesiace...przeszkałem neta znalazłem jedna sztuke ale nie doczekałem sie paczki a handlarz nie odbiera telefonu. Nowy to kosz rzedu 800 zł. zamienników brak. Pomoze ktos Dzieki.
bali35
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta