Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik światła stop


bali35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś miałem następujący problem podczas jazdy wyskoczył błąd świec zarowych migajacy.. kontynuuje jazdę i co zauważam kiedy wrzucam 1 bieg auto praktycznie nie jedzie po wrzucenie 2 jest ok i już wszystko dalej też po jakiś 15 minutach wyskakuje błąd trakcji. Odwiedzam mechesa po podpięcie do kompa błąd czujnika światła stóp. Zakupiłem zamiennik oryginału nie mieli cale34 zeta.. Wymiana eureka mam stopa.. Trakcja znika od razu.. błąd świec zarowych skasowany. Godzinę później wywala znów żółta sprezynke.. Ale stóp działa.. Dzwonię domechesa mówię  mu o tym a on cytuję to pewnie wina czujnika bo zamiennik. Co wy o tym sądzicie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2018 o 19:12, bali35 napisał:

Zakupiłem zamiennik oryginału nie mieli cale34 zeta.

To jakiś język Suahili czy Sumeryjski ???

Weź to przetłumacz na nasz prosty ojczysty polski.

W dniu 25.10.2018 o 19:12, bali35 napisał:

Wymiana eureka mam stopa.

Tam ma być jakiś przecinek ? Jak tak, to gdzie go szukać ?

W dniu 25.10.2018 o 19:12, bali35 napisał:

Dzwonię domechesa

Co dzwonisz ???

Co to jest domechacz ???

W dniu 25.10.2018 o 19:12, bali35 napisał:

Co wy o tym sądzicie.

Sądzę, że najlepszym wyjściem byłby dla Ciebie powrót do szkoły podstawowej bo takie kaleczenie języka ojczystego powinno być karane minimum banem a maksimum odsiadką 10-letnią na Syberii w kopalni uranu.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!  Podpisuję się pod Waszymi krytycznymi uwagami. Przedstawianie problemu na Forum,wyjaśnianie ,i ogólnie pisanie ,musi nas zobowiązywać do w miarę zwięzłego,przemyślanego pisania poprawną polszczyzną.Pewne skróty myślowe można uznać za stosowne w sprawach oczywistych.Tam jednak,gdzie chodzi o techniczne,przeważnie,problemy,każde słowo jest ważne,bo użyte błędnie,zmienia sens wypowiedzi,utrudnia zrozumienie o co chodzi.Starajmy się,zanim napiszemy,przemyśleć całą treść i formę naszej wypowiedzi,a wówczas wszyscy zyskamy.Nawet błahy,techniczny problem,jeśli przedstawimy go zbyt ogólnie,niestarannie,staje się trudnym do rozwiązania,zrozumienia nawet przez pasjonatów,jakich przecież wielu jest na Forum AudiA4. Starajmy się dzielić wiedzą tak,aby czytający to Forum,szukający pomocy technicznej, maksymalnie skorzystał dzięki precyzyjnej , fachowej  i ścisłej  wypowiedzi .Dziękuję i pozdr.WW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...