Treść opublikowana przez Krzysiek M.
-
Sprężarka klimatyzacji potrzebna ew. Gdzie regeneruja i jakie koszty 1.8t bfb b6 avant
Ze śląska nie nie jest zawarta chodzi wszystko delikatnie zaczyna się pocic więc może to być kwestia uszczelniaczy tylko można nr do gościa?
-
Sprężarka klimatyzacji potrzebna ew. Gdzie regeneruja i jakie koszty 1.8t bfb b6 avant
Witam mam do regeneracji sprężarkę klimy bo gdzieś czynnik lekko ucieka a do tego sprzegielko gdzie regenerują chyba że ma ktoś w dobrym stanie i fajnych pieniądzach?
-
Problem przy odpalaniu proszę o pomoc
Otworzyłem osobny post
-
Problem przy odpalaniu proszę o pomoc
Logi mam porobione w poście niżej gdybyś mógł zerknac
-
Problem przy odpalaniu proszę o pomoc
Podpowie ktoś coś konkretnego?
-
Witam potrzebuje pomocy co to za błędy i jak je zlikwidować co jest przyczyną
Gdzie on się znajduje poprawić wtyczkę czy odrazu kupić nowy ? A reszta Tych błędów
-
Witam potrzebuje pomocy co to za błędy i jak je zlikwidować co jest przyczyną
Witam mam następujące błędy zdarza się że przy przekręceniu kluczyka taki objaw obroty skaczą do 3 tys spadają i próbuje odpalić nie odpala cofam kluczyk do pozycji 0 lub wyciagam wkladam ponownie auto pali i wydaje mi się ze nie osiąga pełnej mocy dv wymienione przeplywka również zaworek od ciśnienia w skrzyni korbowej co jeszcze że tak się dzieje? *Proszę uzupełnić profil.
-
Problem przy odpalaniu proszę o pomoc
-
Problem przy odpalaniu proszę o pomoc
Raczej wszystko ok wziiolem drugi klucz i to samo nie zawsze 10razy odpali a kilka razy nie nie odpala w czym może tkwić problem cofnę kluczyk do zera i pali
-
Witan proszę o ocenę logów Audi a4 b6 1.8t bfb w czym jest problem??
Czyli ten zapłon wina świec tak ? Przeplywke założyłem nowa przed robieniem logów. Podesle jeszcze zdjęcie tych błędów co mi wywala
-
Witan proszę o ocenę logów Audi a4 b6 1.8t bfb w czym jest problem??
Nie mam pojęcia naa temat świec mam Audi ok 4miesiecy
-
Witan proszę o ocenę logów Audi a4 b6 1.8t bfb w czym jest problem??
Postaram się pod koniec tyg wrzucić abyście mogli zweryfikować bo już nie mam siły normalnie
-
Witan proszę o ocenę logów Audi a4 b6 1.8t bfb w czym jest problem??
Proszę o diagnozę logów z mojej Audi wydaje mi się że nie ma mocy wymienione przeplywka ,dv , zaworek od ciśnienia w komorze korbowej jak dobrze nazwalem , misa ściągniętą wyczyszczona wraz ze smokiem . Teraz wyświetla mi g28 i jakieś g72 coś takiego jaka przyczyna bo już nie mam pojęcia ... 1 http://vaglog.com/log-032_JOXan06.html 2. http://vaglog.com/log-003_020_115_95773.html 3. http://vaglog.com/log-002_115_118_FR220Y.html 4. http://vaglog.com/log-002_033_115_0AB1k.html z góry dziękuję po ocenie i usuniecia ew. Usterek podanych napiszę efekt i wrzuce logi po zakończeniu prac
-
Problem przy odpalaniu proszę o pomoc
Witam mianowicie stało mi się tak dwa razy przy odpalaniu samochodu obrotomierz skoczył do 2-2.5tys po przekręceniu kluczyka i gdy zgasły kontrolki chciałem zapalić kręcił lecz nie palił cofnolem kluczyk wyjolem wsadzilem obrotomierz nie ruszył się kontrolki zgasły auto zapaliło odrazu w czym może być przyczyna czy ktoś miał może podobny przypadek i pomoże?? Dziękuję z góry
-
Dane przeplywki proszę o pomoc
Dodam że wszystkie węże sprawdzalem dokreccalem podciśnienia itp
-
Dane przeplywki proszę o pomoc
Sprawdzając moje logi z przedstawionymi na forum nie zgadza się tylko powietrze reszta ok zrobię i wstawie do porównania
-
Dane przeplywki proszę o pomoc
Witam mam takie pytanie bo nie jestem do końca pewny czytając tutaj wątki na forum piszecie że przepływ powietrza powinien być min 130g u mnie max pokazało przy 6tys 113g przeplywka jest do wymiany zgadza się?
-
Ogranicznik fali olejowej 1.8t bfb
Było trochę różnych rzeczy według mnie polecam to czyścić
-
Czyszczenie smoka
Witajcie konieczne jest wkladanie fali olejowej czy można bez niej jeździć jaka konkretnie pełni funkcję silnik bfb
-
Czyszczenie smoka
Witajcie konieczne jest wkladanie fali olejowej czy można bez niej jeździć jaka konkretnie pełni funkcję silnik bfb
-
Ogranicznik fali olejowej 1.8t bfb
Witam. Mam pytanie i proszę o podpowiedzi ściągając misę by wyczyścić smoka zlamalem ten plastik wewnątrz misy tzw ogranicznik fali olejowej czy jest on konieczny czy można go nie montować pytam ponieważ nie ma go nigdzie na miejscu w sklepie a potrzebuje pilnie samochód co może się stać ?? Z góry dziękuję!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko, robie trasy w twoje strony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema wszystkim. Niedawno zakupiłem Audi A4 2002 rok 1.8 turbo BFB. Srebrne kombi z pakietem s-line. Świetne autko. Pozdrawiam Krzysiek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Widzę moje rejony. Witam.